Angielski dla dzieci i młodzieży Łęczna - Helen Doron

603 551 830
ul. Górnicza 3 (I piętro), 21-010 Łęczna

O nas

Nasze Centrum jest jedyną w powiecie łęczyńskim licencjonowaną szkołą pracującą według metody Helen Doron English. Metoda HD  jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat w 180 licencjonowanych Centrach i uczy się nią obecnie ponad 26 000 dzieci w kraju.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy 12 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.05.2023 Zakończenie roku szkolnego

18 czerwca szykujemy bajkowe zakończenie roku szkolnego dla naszych uczniów, na które zapraszamy również rodziny oraz przyjaciół naszych uczniów. Szczegóły już wkrótce

29.05.2023 Jarmark Łęczyński i zakończenie roku nastolatków

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas sobotniego zakończenia roku na Farmie Aktywnej Rozrywki W Szczerym Polu oraz w niedzielę na Jarmarku Łęczyńskim. Gratulacje dla Pani Anny Ciesielskiej która wygrała w quizie Wiedzy o Wielkiej Brytanii tym samym wygrywając półroczny kurs angielskiego w naszej szkole.

13.04.2023 Helen Doron Stream

Przypominamy o regularnym osłuchiwaniu się z materiałami do kursów. Dwa razy dziennie codziennie! Dane do logowania dostępne w sekretariacie.
Słuchasz? Perfect!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła posiada status Preparation Centre i przygotowuje do Cambridge English Qualifications, a następnie rejestruje swoich uczniów na sesje egzaminacyjne do autoryzowanego centrum egzaminacyjnego PL115 w Lublinie.

W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do testów Cambridge English dla najmłodszych oraz egzaminów dla szkół wraz z  egzaminami dla młodzieży.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Górnicza 3 (I piętro), 21-010 Łęczna

nr konta: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235 PKO

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Łęczna

    Jak zachęcić dziecko do nauki angielskiego? Nie zniechęcić standardowymi zajęciami. Dla dzieci najważniejsza jest zabawa, my natomiast łączymy ją z nauką. Angielski dla dzieci w Łęcznej to zajęcia kreatywne, pełne energii, muzyki i relacji w grupach. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Łęcznej jest miejscem, w którym zarówno najmłodsi, jak i nastolatkowie z łatwością przyswoją język obcy i będą posługiwali się nim bez ograniczeń.

    Szkoła językowa Łęczna

    Metoda Helen Doron w Łęcznej opiera się o osłuchanie dźwięków, przyswojenie w myśl zasad japońskiej metody Suzuki. Już najmłodsi mogą korzystać z tej metody, bazującej na nauce poprzez naśladowanie bez znajomości czytania zapisu. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, pozwalające utrwalać materiał. Gry i aplikacje, a także postaci, które wraz z dzieckiem przemierzają nową rzeczywistość języka angielskiego stają się elementami codzienności. Zapraszamy do kontaktu – przekonaj się o naszej skuteczności.