Angielski dla dzieci i młodzieży Legionowo - Helen Doron

517 732 111
ul. Józefa Piłsudskiego 31/323, 05-120 Legionowo

O nas

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko chętnie i łatwo uczyło się języka angielskiego to jest to idealne miejsce dla Ciebie! W naszej szkole uczymy metodą naturalną, która pobudza zmysły dzieci. Naukę języka angielskiego można rozpocząć już w wieku 2 lat!  Nasi uczniowie chętnie do nas przychodzą, zostają na dłużej i bez problemu płynnie mówią w języku angielskim. Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego metodą Helen Doron w Legionowie.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 290 zł (materiały w cenie) Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 62 1050 1025 1000 0097 1712 3062
Oferta Oferta

W naszej ofercie mamy angielski dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka oraz angielski dla dzieci szkolnych od uczniów 1 klasy szkoły podstawowej do uczniów klas maturalnych. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge, do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.07.2024 Poszukujemy nauczyciela języka hiszpańskiego

Jeżeli znasz język hiszpański i lubisz pracę z dziećmi to zapraszamy do kontaktu! Trwa rekrutacja na lektora języka hiszpańskiego w naszej szkole.

04.06.2024 Bal przebierańców na zakończenie roku szkolnego

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić naszych wszystkich uczniów na bal na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 🥳 Wspaniała zabawa gwarantowana!
Liczymy na Waszą obecność! Zapisy w sekretariacie lub przez tel 517 732 111 🥰

14.05.2024 Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty!

Cały Zespół Helen Doron Legionowo mocno trzyma kciuki za wszystkich naszych Ósmoklasistów! Good luck! :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

 

ul. Józefa Piłsudskiego 31/323, 05-120 Legionowo

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Legionowo

    Zabawa, w której liczy się dźwięk i radość? Metoda Helen Doron w Legionowie pozwala uczyć przez zabawę. Powstała na gruncie przekonania, iż osłuchanie z dźwiękiem i naśladowanie go w muzyce może przedkładać się na naukę języka obcego. To działa, nawet gdy dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać. Szkoła angielskiego w Legionowie oferuje zajęcia dla dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz dla młodzieży.

    Szkoła językowa Legionowo

    Efektywny angielski dla dzieci w Legionowie jest zajęciami, prowadzonymi przez nauczycieli z pasją. Posiadamy własne narzędzia, dzięki którym dzieci utrwalają słówka bawiąc się. Gry oraz aplikacje w atrakcyjnej wizualnie odsłonie zachęcają do użytkowania, a tym samym osłuchania z angielskim. Kangi Club, Helen Doron Read, gry to coś dla Twojego dziecka. Przekonaj się, że już niemowlę może nauczyć się angielskiego jak języka ojczystego. Ofertę kierujemy do dzieciaków i młodzieży w wieku 0-19 lat.