Angielski dla dzieci i młodzieży Legionowo - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Józefa Piłsudskiego 31/323, 05-120 Legionowo

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Legionowo

  Zabawa, w której liczy się dźwięk i radość? Metoda Helen Doron w Legionowie pozwala uczyć przez zabawę. Powstała na gruncie przekonania, iż osłuchanie z dźwiękiem i naśladowanie go w muzyce może przedkładać się na naukę języka obcego. To działa, nawet gdy dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać. Szkoła angielskiego w Legionowie oferuje zajęcia dla dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz dla młodzieży.

  Szkoła językowa Legionowo

  Efektywny angielski dla dzieci w Legionowie jest zajęciami, prowadzonymi przez nauczycieli z pasją. Posiadamy własne narzędzia, dzięki którym dzieci utrwalają słówka bawiąc się. Gry oraz aplikacje w atrakcyjnej wizualnie odsłonie zachęcają do użytkowania, a tym samym osłuchania z angielskim. Kangi Club, Helen Doron Read, gry to coś dla Twojego dziecka. Przekonaj się, że już niemowlę może nauczyć się angielskiego jak języka ojczystego. Ofertę kierujemy do dzieciaków i młodzieży w wieku 0-19 lat.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem