Angielski dla dzieci i młodzieży Legnica - Helen Doron

+48 797 755 053
+48 797 878 075
ul. Izerska 6, 59-220 Legnica

O nas

Centrum Helen Doron English rozpoczęło swoją działalność w Legnicy w 2001 roku. Od 2021 jest kierowane przez Kamilę Parka, długoletnią nauczycielkę języka angielskiego. Szkoła oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Organizujemy półkolonie, sleepovery, imprezy okolicznościowe oraz zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminów Cambridge ESOL.  Nasi nauczyciele mają nie tylko duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale także ogromną pasję do tej pracy. Zapraszamy serdecznie.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla naszych starszych uczniów w ramach istniejącego kursu.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Izerska 6, 59-220 Legnica
Kamila - Helen Doron English

Cześć. Jestem Kamila. Od 11 lat nauczycielka Helen Doron English. Od 12 mama cudownej córki, a od prawie 4 równie cudownego syna. Dumna, szczęśliwa i na pewno spełniona, w każdej z tych dziedzin. W pracy tutaj zakochałam się już od pierwszego dnia. Urzekło mnie w niej wszystko, poczynając od energicznych dzieci, ich zaangażowanych rodziców, poprzez metodę pomagającą rozwijać się każdego dnia, aż po niesamowicie ciepłą i rodzinną atmosferę. Chyba już od początku czułam, że to jest moje miejsce na świecie. Już drugi rok prowadzę tę szkołę na własną rękę. Nie ukrywam, że jest to wyzwanie, ale każdy kto mnie zna – wie, że nie należę do osób, które od nich stronią. Nasz zespół się powiększa, a i uczniów stale przybywa. Daje mi to poczucie, że robimy to dobrze i nie mamy zamiaru przestać, gdyż mamy głowy pełne pomysłów i moc do ich realizacji. Każdy Wasz uśmiech, dobre słowo oraz uznanie dla naszej pracy dodaje mi siły.

Dziękuję za zaufanie i zapraszam do naszej Helen Doron’owej rodziny.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Legnicy

    Przyjemny i łatwy sposób nauki języka angielskiego oferuje metoda Helen Doron w Legnicy. Rodzice dzieci uczęszczających na kursy prowadzone tą technika mogą przekonać się, jak szybko i skutecznie młodzi ludzie przyswajają znajomość języka angielskiego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć, duże zaangażowanie uczniów podczas lekcji, specjalnie przygotowane materiały to elementy, które w znacznym stopniu wpływają na efektywność nauki języka angielskiego.

    Szkoła językowa Legnica

    Oprócz ciekawych zajęć, które ma swojej ofercie szkoła angielskiego dla dzieci w Legnicy, dodatkowym wsparciem przy doskonaleniu nauki jest aplikacja Kangi Club – English for Kids! pełna zadań i gier utrwalających słownictwo poznane podczas zajęć. Angielski dla dzieci w Legnicy z wykorzystaniem metody, której pomysłodawczynią jest Helen Doron to inwestycja w rozwój i przyszłość młodego człowieka. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów dla dzieci i młodzieży.