Angielski dla dzieci i młodzieży Legnica - Helen Doron

+48 797 755 053
+48 797 878 075
ul. Izerska 6, 59-220 Legnica

O nas

Centrum kierowane jest przez Kamilę Parka. Pasję do pracy z dziećmi oraz nauczania języka angielskiego odkryła podczas pobytu zagranica. W 2012 roku odkryła metodę Helen Doron i była pod wrażeniem

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla naszych starszych uczniów w ramach istniejącego kursu.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Izerska 6, 59-220 Legnica

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Legnicy

    Przyjemny i łatwy sposób nauki języka angielskiego oferuje metoda Helen Doron w Legnicy. Rodzice dzieci uczęszczających na kursy prowadzone tą technika mogą przekonać się, jak szybko i skutecznie młodzi ludzie przyswajają znajomość języka angielskiego. Ciekawa forma prowadzenia zajęć, duże zaangażowanie uczniów podczas lekcji, specjalnie przygotowane materiały to elementy, które w znacznym stopniu wpływają na efektywność nauki języka angielskiego.

    Szkoła językowa Legnica

    Oprócz ciekawych zajęć, które ma swojej ofercie szkoła angielskiego dla dzieci w Legnicy, dodatkowym wsparciem przy doskonaleniu nauki jest aplikacja Kangi Club – English for Kids! pełna zadań i gier utrwalających słownictwo poznane podczas zajęć. Angielski dla dzieci w Legnicy z wykorzystaniem metody, której pomysłodawczynią jest Helen Doron to inwestycja w rozwój i przyszłość młodego człowieka. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów dla dzieci i młodzieży.