Angielski dla dzieci i młodzieży Libertów - Helen Doron

733 533 811
Ul. Sportowców 1, 30-444 Libertów

O nas

Szkoła językowa w Libertowie prowadź kursy angielskiego dla dzieci od 3 miesiąca życia dostosowane do wieku i poziomu języka.

Zapraszamy na angielski dla 2 latków, 3 latków, 4 latków, 5 latków do 10 latków oraz młodzież od 11 roku życia. Uczymy poprzez zabawę i  interakcję, wykorzystując platformę multimedialną oraz autorskie aplikacje i gry.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co pozwala na bezpośredni kontakt z każdym dzieckiem oraz obserwację na bierząco jego postępów.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 54 1090 1665 0000 0001 5385 2591
Oferta Oferta
KURSY WAKACYJNE

Co roku zapraszamy na WAKACJE JĘZYKOWE z elementami sztuki, sportu, zabawy i eksperymentów chemicznych! Codziennie zajęcia z angielskiego w formie jaką tygrysy lubią najbardziej - przez zabawę, muzykę, gry zespołowe. Dodatkowo warsztaty kreatywne oraz wycieczki. Wszystko w pięć niezwykłym dni.
W PROGRAMIE :
- Angielski w formie projektów edukacyjnych i zabawy
- Zajęcia kreatywnego myślenia i technik artystycznych
- Zajęcia sportowe
- Wycieczki np. do kina, parku linowego
- Konkursy

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

12.07.2024 Nauka angielskiego może być świetną zabawą!🤗

Czy wiesz, że nauka języka angielskiego może być dla Twojego dziecka świetną zabawą⁉️ Dzięki metodzie Helen Doron, dzieci uczą się języka angielskiego poprzez gry, piosenki i interaktywne zabawy. 🧩🎤🪇
Skontaktuj się z nami już dziś i zapisz swoje dziecko na pierwsze zajęcia próbne!
☎️ 733 533 811
📧libertow.sekretariat@helendoron.pl

21.06.2024 Już czas na bezpłatne lekcje pokazowe!👩‍🏫🌍🇬🇧

Czy Ty i Twoje dziecko marzy o swobodnej komunikacji w języku angielskim a przy okazji lubi towarzystwo rówieśników i zabawę?Kiedy, jak nie TERAZ👍Zapraszamy na BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE 😊
Właśnie teraz jest idealna okazja, aby pomyśleć o rozpoczęciu tej przygody z Helen Doron! 👩‍🏫🌍🇬🇧
Umów się już dzisiaj: 733 533 811, libertow@helendoron.pl

16.05.2024 Zobaczcie jak nasi uczniowie poradzili sobie podczas zakupów w języku angielskim! 🛍️🛒

Lekcje w Helen Doron - szkole językowej w Libertowie to czas pełen radości, uśmiechu i zabawy! 🪁👫
Dzieci nie tylko uczą się języka angielskiego, ale także budują przyjaźnie, wyrażają siebie i swoją fantastyczną kreatywność. 🌈
Dołącz do nas i odkryj, jak nauka może być przyjemnością!
☎️ 733 533 811
📧libertow.sekretariat@helendoron.pl

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

Ul. Sportowców 1, 30-444 Libertów

 

    Szkoła językowa Libertów – skuteczna nauka angielskiego

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Libertowie Helen Doron English oferuje spójny, wieloletni program kursów. Łączymy regularne zajęcia stacjonarne z narzędziami udostępnianymi online, otaczając naszych uczniów językiem angielskim. Nasi studenci otrzymują autorskie podręczniki Helen Doron English oraz wsparcie nauczycieli przygotowanych do pracy z dziećmi. Ukończenie każdego kursu poświadcza certyfikat.

    Na czym polega metoda Helen Doron w Libertowie?

    Angielski dla dzieci w Libertowie metodą Helen Doron to zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Kompetentny zespół lektorów języka angielskiego uczy maluchy i młodzież poprzez pozytywne wzmocnienie. Zamiast żmudnego powtarzania regułek językowych, nasi uczniowie uczą się swobodnego prowadzenia rozmowy w drugim języku. Pokazujemy, że nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Libertowie może być prosta i przyjemna, a jednocześnie przynosić znakomite rezultaty.