Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron

514 159 589
ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

O nas

W Helen Doron w Libiążu organizujemy zajęcia języka angielskiego dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym!  Zajęcia są w CAŁOŚCI w języku angielskim! Posiadamy szeroką gamę kursów angielskiego, dzięki temu dopasujemy go idealnie dla Twojego dziecka.

Nasza szkoła językowa w Libiążu, należy do grupy ponad 1000 szkół na całym świecie, które korzystają z naturalnej metody Helen Doron English. Pozwoli to Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 13 2490 0005 0000 4500 6727 7792
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

21.06.2024 Piknik Rodzinny już za Nami😊!

Wielki Piknik Helen Doron już za nami!:) Zastanawiacie się pewnie jak było?! .. Odwiedziło nas 150 Uczniów, łącznie prawie 350 osób! Gdyby nie pogoda pod chmurką, to byłoby nas zapewne jeszcze więcej!
Wszystkim Dziękujemy za udział w pikniku😍🥰, a także Intermarche Trzebinia HopSiup oraz Cudownym Strażakom z Ciężkowic!:) Widzimy się za rok! 😍

06.05.2024 V Piknik Rodzinny😍😍

31.05 - piątek, godz. 15:00 😀
Kochani, to dzień w którym zwalniacie się wcześniej z pracy, zabieracie swoje rodziny, koce piknikowe i przychodzicie odpoczywać i bawić się z nami na V Pikniku Rodzinnym😀❤
Więc jeśli chcecie z nami spędzić czas i odpocząć, to koniecznie dzwońcie do sekretariatu i zgłaszajcie listę osób, które chcecie ze sobą zabrać!

25.04.2024 Przedstawienie „HELEN DORON ENGLISH SHOW"

Czy mamy tu Rodziców przedszkolaków z gminy Libiąż?🤔
👉 Jeśli tak, to czas, abyście się uaktywnili ⤵️
Możecie WYGRAĆ przedstawienie edukacyjne dla grupy Waszego dziecka! 🎁 TAK! Właśnie! 💪GŁÓWNĄ nagrodą jest:
😍😍😍 PRZEDSTAWIENIE edukacyjne 🎈„HELEN DORON ENGLISH SHOW" 🎈 dla jednej z grup.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Libiąż

    Metoda Helen Doron w Libiążu pozwala na rozpoczęcie nauki już w wieku niemowlęcym. Helen Doron – brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa opracowała sposób nauczania dostosowany do dzieci od 3 miesiąca życia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Libiążu oferuje ciekawe kursy dla młodych uczestników w różnym wieku. Program zajęć przygotowany jest dla określonych grup wiekowych i z powodzeniem realizowany jest w Libiążu oraz w wielu innych miastach w Polsce i na świecie.

    Szkoła językowa Libiąż

    Angielski dla dzieci w Libiążu jest szansą na szybką i skuteczną naukę języka. Ciekawy program nauczania, kolorowe materiały edukacyjne w formie zeszytów ćwiczeń i aplikacji z przygotowanymi konwersacjami, piosenkami i wierszykami do słuchania oraz epizody pełne bajkowych bohaterów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo przyjemna. Dzięki temu uczestnicy kursów Helen Doron chętnie podejmują naukę i szybko osiągają satysfakcjonujące rezultaty.