Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron

514 159 589
ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 13 2490 0005 0000 4500 6727 7792
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.11.2022 Słuchanie nagrań do kursu

Szanowni rodzice!
Dziecko, które słucha nagrań minimum 2x dziennie, aktywnie uczestniczy w zajęciach i zapamiętuje zdecydowanie więcej :)
Dlatego codzienny zwyczaj słuchania jest koniecznością :)

22.09.2022 Lekcje pokazowe wciąż trwają!

Przegapiłeś lekcje pokazowe, które odbyły się w naszej szkole?
Nic nie szkodzi!
U nas zapisy trwają cały rok - zadzwoń i dowiedz się więcej :)
Zapraszamy.

01.06.2022 Zapisz się już dziś!!!

Czy wiesz, że już ruszyły zapisy na rok szkolny 2022/2023?
Zapisz się już dziś!
Zadzwoń: 514 159 589 lub
napisz: libiaz@helendoron.pl.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Libiąż

    Metoda Helen Doron w Libiążu pozwala na rozpoczęcie nauki już w wieku niemowlęcym. Helen Doron – brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa opracowała sposób nauczania dostosowany do dzieci od 3 miesiąca życia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Libiążu oferuje ciekawe kursy dla młodych uczestników w różnym wieku. Program zajęć przygotowany jest dla określonych grup wiekowych i z powodzeniem realizowany jest w Libiążu oraz w wielu innych miastach w Polsce i na świecie.

    Szkoła językowa Libiąż

    Angielski dla dzieci w Libiążu jest szansą na szybką i skuteczną naukę języka. Ciekawy program nauczania, kolorowe materiały edukacyjne w formie zeszytów ćwiczeń i aplikacji z przygotowanymi konwersacjami, piosenkami i wierszykami do słuchania oraz epizody pełne bajkowych bohaterów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo przyjemna. Dzięki temu uczestnicy kursów Helen Doron chętnie podejmują naukę i szybko osiągają satysfakcjonujące rezultaty.