Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron

514 159 589
ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 13 2490 0005 0000 4500 6727 7792
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.08.2023 BEZPŁATNE lekcje pokazowe

Daj swojemu dziecku szanse na dwujęzyczność.
Zaufaj sprawdzonej metodzie!
Przekonaj się jak uczymy w szkole języka angielskiego Helen Doron w Libiążu i przyjdź na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową - pierwsze już 2 września.
Liczba miejsc na lekcji pokazowej ograniczona, prosimy o kontakt telefoniczny:
☎️ 514 159 589

30.07.2023 Zapisy na angielski w Libiążu.

Przypominamy, że ciągle można dokonać zapisu na nowy rok szkolny.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 514 159 589 lub mailowego - libiaz@helendoron.pl

25.05.2023 250 PLN zniżki za ZAPIS

Tylko do końca maja 250 PLN zniżki na kurs w roku szkolnym 2023/24 ( dla słuchaczy kontynuujących)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Libiąż

    Metoda Helen Doron w Libiążu pozwala na rozpoczęcie nauki już w wieku niemowlęcym. Helen Doron – brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa opracowała sposób nauczania dostosowany do dzieci od 3 miesiąca życia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Libiążu oferuje ciekawe kursy dla młodych uczestników w różnym wieku. Program zajęć przygotowany jest dla określonych grup wiekowych i z powodzeniem realizowany jest w Libiążu oraz w wielu innych miastach w Polsce i na świecie.

    Szkoła językowa Libiąż

    Angielski dla dzieci w Libiążu jest szansą na szybką i skuteczną naukę języka. Ciekawy program nauczania, kolorowe materiały edukacyjne w formie zeszytów ćwiczeń i aplikacji z przygotowanymi konwersacjami, piosenkami i wierszykami do słuchania oraz epizody pełne bajkowych bohaterów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo przyjemna. Dzięki temu uczestnicy kursów Helen Doron chętnie podejmują naukę i szybko osiągają satysfakcjonujące rezultaty.