Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron

514 159 589
ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

O nas

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 12 lat oraz dla młodzieży od 11 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim20 poziomów kursów w 4 grupach wiekowych.

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 13 2490 0005 0000 4500 6727 7792
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

11.01.2023 Ferie z Helen Doron w Libiążu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów organizowanych w czasie ferii 2023.
Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel. 535 55 77 22 lub na naszej stronie FB.

09.11.2022 Słuchanie nagrań do kursu

Szanowni rodzice!
Dziecko, które słucha nagrań minimum 2x dziennie, aktywnie uczestniczy w zajęciach i zapamiętuje zdecydowanie więcej :)
Dlatego codzienny zwyczaj słuchania jest koniecznością :)

22.09.2022 Lekcje pokazowe wciąż trwają!

Przegapiłeś lekcje pokazowe, które odbyły się w naszej szkole?
Nic nie szkodzi!
U nas zapisy trwają cały rok - zadzwoń i dowiedz się więcej :)
Zapraszamy.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Libiąż

    Metoda Helen Doron w Libiążu pozwala na rozpoczęcie nauki już w wieku niemowlęcym. Helen Doron – brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa opracowała sposób nauczania dostosowany do dzieci od 3 miesiąca życia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Libiążu oferuje ciekawe kursy dla młodych uczestników w różnym wieku. Program zajęć przygotowany jest dla określonych grup wiekowych i z powodzeniem realizowany jest w Libiążu oraz w wielu innych miastach w Polsce i na świecie.

    Szkoła językowa Libiąż

    Angielski dla dzieci w Libiążu jest szansą na szybką i skuteczną naukę języka. Ciekawy program nauczania, kolorowe materiały edukacyjne w formie zeszytów ćwiczeń i aplikacji z przygotowanymi konwersacjami, piosenkami i wierszykami do słuchania oraz epizody pełne bajkowych bohaterów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo przyjemna. Dzięki temu uczestnicy kursów Helen Doron chętnie podejmują naukę i szybko osiągają satysfakcjonujące rezultaty.