Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron

514 159 589
ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

O nas

W Helen Doron w Libiążu organizujemy zajęcia języka angielskiego dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym!  Zajęcia są w CAŁOŚCI w języku angielskim! Posiadamy szeroką gamę kursów, dzięki temu dopasujemy go idealnie dla Twojego dziecka.

Nasza szkoła językowa w Libiążu, należy do grupy ponad 1000 szkół na całym świecie, które korzystają z doskonałej, naturalnej metody Helen Doron English. Pozwoli to Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 13 2490 0005 0000 4500 6727 7792
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.02.2024 Tłusty Czwartek w Helen Doron

A Jeśli obchodzić Dzień Pączka na zdrowo?? - takie rzeczy tylko w Helen Doron!:)
Tak właśnie obchodzimy Tłusty Czwartek w naszej szkole!

#FatThursday #donuts #helendoronLibiąż#angielskidladzieci #angielskidlamłodzieży #angielskiwlibiążu

16.01.2024 Warsztaty z makramy

Już 20 stycznia 2024r. odbędą się warsztaty z makramy!🥰
Każde Dziecko własnoręcznie przygotuje i zabierze do domu swój własny "łapacz snów" 😀
Zapiszcie datę! :) oraz zapiszcie się na warsztaty w sekretariacie naszego Centrum. Startujemy od godz. 9:00!

Nasi Uczniowie Helen Doron Libiąż - wstęp wolny!

23.12.2023 Przerwa świąteczna

Przerwa świąteczna w tym roku szkolnym trwa od 23 grudnia 2023 do 1 stycznia 2024.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Libiąż

    Metoda Helen Doron w Libiążu pozwala na rozpoczęcie nauki już w wieku niemowlęcym. Helen Doron – brytyjska specjalistka w zakresie językoznawstwa opracowała sposób nauczania dostosowany do dzieci od 3 miesiąca życia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Libiążu oferuje ciekawe kursy dla młodych uczestników w różnym wieku. Program zajęć przygotowany jest dla określonych grup wiekowych i z powodzeniem realizowany jest w Libiążu oraz w wielu innych miastach w Polsce i na świecie.

    Szkoła językowa Libiąż

    Angielski dla dzieci w Libiążu jest szansą na szybką i skuteczną naukę języka. Ciekawy program nauczania, kolorowe materiały edukacyjne w formie zeszytów ćwiczeń i aplikacji z przygotowanymi konwersacjami, piosenkami i wierszykami do słuchania oraz epizody pełne bajkowych bohaterów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo przyjemna. Dzięki temu uczestnicy kursów Helen Doron chętnie podejmują naukę i szybko osiągają satysfakcjonujące rezultaty.