Angielski dla dzieci i młodzieży Liszki - Helen Doron

666 130 684
ul. Krakowska 10/II piętro, 32-060 Liszki

O nas

Witamy na stronie internetowej Studio Helen Doron w Liszkach! Jesteśmy pierwszą szkołą języka angielskiego w Liszkach i mieliśmy zaszczyt dołączyć do grupy ponad 1000 szkół na całym świecie, prowadzących kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 1. do 19. roku życia.

Jeśli interesuje Cię angielski dla Twojego Dziecka (2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka a może nastolatka) to zapraszamy na kursy prowadzone metodą naturalną, wyłącznie w języku angielskim.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 45 1140 2004 0000 3202 8010 5870
Oferta Oferta
SUMMER Adventure

Zapraszamy wakacyjne warsztaty językowe w Liszkach.
Proponujemy tygodniowy, stacjonarny turnus z językiem angielskim i dodatkowymi atrakcjami (codzienna dawka rozrywki poza murami szkoły).
Cena 1250 zł dla naszych słuchaczy, 1350 zł dla „reszty świata”.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.02.2024 Słuchanie w tle - klucz w nauce języka!

Z Helen Doron English, maluchy uczą się języka angielskiego tak naturalnie, jak nabywają swojego pierwszego języka! 🎧 👶🏻 Zapisz swoje dziecko na lekcje metodą Helen Doron i daj mu najlepszy start w życiu! Lekcje są pełne zabawy, a słuchanie nagrań w domu zwiększa efektywność nauki. 🔝

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej ☎️ 666 130 684

06.02.2024 Ferie zimowe!

W tym roku okres ferii zimowych dla naszego województwa (małopolskie) rozpoczyna się 12 lutego i potrwa do 25 lutego. Szkoła Helen Doron w Liszkach w tym czasie będzie nieczynna. Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku! :)

Do zobaczenia na zajęciach po feriach 👉26 lutego!

29.01.2024 Kursy dla nastolatków!!

Czy wiesz, że Twoje dziecko może posiąść supermoc płynnego mówienia w obcym języku? ✨ Metoda Helen Doron to rewolucyjne podejście do nauki, które już od lat otwiera młodym ludziom drzwi do świata pełnego możliwości! 🌍👉 Umów konsultacje i dołącz do grona rodziców, których dzieci mówią płynnie w nowym języku! 🗣️

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w wybraniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

ul. Krakowska 10/II piętro, 32-060 Liszki

nr konta: 45 1140 2004 0000 3202 8010 5870

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Liszki

    Angielski dla dzieci w Liszkach to kursy podzielone na różne grupy wiekowe. Dla najmłodszych dzieci opracowany został kurs Baby/Toddlers, dla grupy wiekowej od 4 do 9 lat – kurs Kids, nastolatki w wieku od 9 do 11 lat uczestniczą w kursach Tweens, najstarsza grupa wiekowa to 11-19 lat i opracowany specjalnie dla nich kurs Teens. Każdy z kursów to przygotowane epizody z przygodami bohaterów i z nowym zasobem słów do słuchania. Podczas zajęć dzieci wykonują ćwiczenia plastyczne, muzyczne, oglądają filmy animowane jednocześnie słuchając języka angielskiego.

    Szkoła językowa Liszki

    Szkoła Helen Doron oferuje angielski dla dzieci w Liszkach. Niewielkie grupy, regularne zajęcia i możliwość słuchania poznanych słów w domu sprawiają, że dzieci i młodzież bardzo szybko przyswajają nowy język. Dzięki naturalnym zdolnościom do nauki języka, skutecznie zapamiętują słownictwo i uczą się gramatyki. Metoda Helen Doron w Liszkach została przygotowana z myślą o najmłodszych. Dzieci nie tylko poznają nowy język, ale również uczą się pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia.