Angielski dla dzieci i młodzieży Lubartów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

  Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Lubartów

  Metoda Helen Doron w Lubartowie to skuteczny sposób nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Dlaczego rodzice powinni zwrócić uwagę na tę metodę? Przede wszystkim nauka zaczyna się w pierwszych latach życia dziecka. Jednym z filarów i głównych założeń jest fakt, że dziecięcy mózg bardzo szybko przyswaja nowy język. Zajęcia w szkołach Helen Doron dostosowane są do wieku uczniów, co pozwala na to, by uczestniczyły w nich nawet niemowlęta. Kilkuletnie dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami.

  Szkoła językowa Lubartów

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Lubartowie posiada ciekawą ofertę kursów skierowaną do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Każdy kurs to okazja do poznania nowych bohaterów, ich niezwykłych przygód oraz nowego zasobu słownictwa. Uczniowie podzieleni są na grupy liczące od 4 do 8 osób, w których razem bawią się poznając w ten sposób język. Angielski dla dzieci w Lubartowie to również dostęp do aplikacji mobilnej z wieloma grami edukacyjnymi wspomagającymi naukę słownictwa.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem