Angielski dla dzieci i młodzieży Lubartów - Helen Doron

602 122 963
690 005 625
ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

O nas

Centrum Helen Doron w Lubartowie istnieje  od 2002 r. Powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci. To miejsce, w którym najmłodsi  stawiają swoje  pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Nasi uczniowie znakomicie zdają egzaminy, licznie biorą udział w konkursach  językowych. Nauczyciele Helen Doron to doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi .

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 32109026880000000153300487
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

08.04.2024 Konkurs na słuchanie

Ogłaszamy akcję SŁUCHASZ PERFECT. W okresie 8.04-05.05 zaznaczamy w tabelce ile razy słuchaliśmy/ oglądaliśmy zadany materiał. Każde słuchanie to 1 pk. 50 pk uprawnia do odbioru nagrody.

08.04.2024 Sleepover Party

Zapraszamy na PYJAMA Party w kwietniu. Party-spanie i śniadanie. Noc pełna atrakcji: gry, filmy, pizza, gofry na śniadanie.

08.04.2024 Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do zbiórki dla rodzinki z Nowodworu, która straciła dom w pożarze w styczniu.

Porozmawiajmy

ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Lubartów

    Metoda Helen Doron w Lubartowie to skuteczny sposób nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Dlaczego rodzice powinni zwrócić uwagę na tę metodę? Przede wszystkim nauka zaczyna się w pierwszych latach życia dziecka. Jednym z filarów i głównych założeń jest fakt, że dziecięcy mózg bardzo szybko przyswaja nowy język. Zajęcia w szkołach Helen Doron dostosowane są do wieku uczniów, co pozwala na to, by uczestniczyły w nich nawet niemowlęta. Kilkuletnie dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami.

    Szkoła językowa Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Lubartowie posiada ciekawą ofertę kursów skierowaną do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Każdy kurs to okazja do poznania nowych bohaterów, ich niezwykłych przygód oraz nowego zasobu słownictwa. Uczniowie podzieleni są na grupy liczące od 4 do 8 osób, w których razem bawią się poznając w ten sposób język. Angielski dla dzieci w Lubartowie to również dostęp do aplikacji mobilnej z wieloma grami edukacyjnymi wspomagającymi naukę słownictwa.