Angielski dla dzieci i młodzieży Lubartów - Helen Doron

602 122 963
690 005 625
ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

O nas

Centrum Helen Doron w Lubartowie istnieje  od 2002 r. Powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci. To miejsce, w którym najmłodsi  stawiają swoje  pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Nasi uczniowie znakomicie zdają egzaminy, licznie biorą udział w konkursach  językowych. Nauczyciele Helen Doron to doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi .

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 220 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 50 1020 5558 1111 1521 5870 0084
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

10.03.2023 Lekcje pokazowe

Osoby zainteresowane lekcjami pokazowymi w naszej szkole prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

03.02.2023 Zapisy na drugi semestr

Dzieci, które chciałyby dołączyć do naszej szkoły w trakcie roku szkolnego zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną. Termin ustalimy telefonicznie.

03.02.2023 Parkowanie

W trosce o bezpieczeństwo pieszych korzystających z chodnika wzdłuż ulicy Mucharskiego , a także mając na uwadze Państwa zaparkowane auta wokół naszego budynku , prosimy pamiętać o prawidłowym parkowaniu swoich samochodów.

Porozmawiajmy

ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Lubartów

    Metoda Helen Doron w Lubartowie to skuteczny sposób nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Dlaczego rodzice powinni zwrócić uwagę na tę metodę? Przede wszystkim nauka zaczyna się w pierwszych latach życia dziecka. Jednym z filarów i głównych założeń jest fakt, że dziecięcy mózg bardzo szybko przyswaja nowy język. Zajęcia w szkołach Helen Doron dostosowane są do wieku uczniów, co pozwala na to, by uczestniczyły w nich nawet niemowlęta. Kilkuletnie dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami.

    Szkoła językowa Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Lubartowie posiada ciekawą ofertę kursów skierowaną do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Każdy kurs to okazja do poznania nowych bohaterów, ich niezwykłych przygód oraz nowego zasobu słownictwa. Uczniowie podzieleni są na grupy liczące od 4 do 8 osób, w których razem bawią się poznając w ten sposób język. Angielski dla dzieci w Lubartowie to również dostęp do aplikacji mobilnej z wieloma grami edukacyjnymi wspomagającymi naukę słownictwa.