Angielski dla dzieci i młodzieży Lubartów - Helen Doron

602 122 963
690 005 625
ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

O nas

Centrum Helen Doron w Lubartowie istnieje  od 2002 r. Powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci. To miejsce, w którym najmłodsi  stawiają swoje  pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Nasi uczniowie znakomicie zdają egzaminy, licznie biorą udział w konkursach  językowych. Nauczyciele Helen Doron to doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi .

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 170 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 50 1020 5558 1111 1521 5870 0084

Newsy

21.06.2022 Party

Dla wszystkich uczestników wyzwania kulinarnego przygotowujemy specjalne party w dniu 21.06. Już nie możemy się doczekać.

01.06.2022 Lekcje pokazowe

Zapraszamy nowe dzieci zainteresowane nauką w naszej szkole na specjalne lekcje pokazowe, które odbędą się 30 czerwca po południu. Wymagana telefoniczna rezerwacja miejsca.

01.06.2022 Zapisy na kolejny rok szkolny z premią

Dla wszystkich osób, zapiszą się do naszej szkoły przed wakacjami przewidziana jest zniżka.

Porozmawiajmy

ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

  Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Lubartów

  Metoda Helen Doron w Lubartowie to skuteczny sposób nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Dlaczego rodzice powinni zwrócić uwagę na tę metodę? Przede wszystkim nauka zaczyna się w pierwszych latach życia dziecka. Jednym z filarów i głównych założeń jest fakt, że dziecięcy mózg bardzo szybko przyswaja nowy język. Zajęcia w szkołach Helen Doron dostosowane są do wieku uczniów, co pozwala na to, by uczestniczyły w nich nawet niemowlęta. Kilkuletnie dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami.

  Szkoła językowa Lubartów

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Lubartowie posiada ciekawą ofertę kursów skierowaną do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Każdy kurs to okazja do poznania nowych bohaterów, ich niezwykłych przygód oraz nowego zasobu słownictwa. Uczniowie podzieleni są na grupy liczące od 4 do 8 osób, w których razem bawią się poznając w ten sposób język. Angielski dla dzieci w Lubartowie to również dostęp do aplikacji mobilnej z wieloma grami edukacyjnymi wspomagającymi naukę słownictwa.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem