Angielski dla dzieci i młodzieży Lubartów - Helen Doron

602 122 963
690 005 625
ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

O nas

Centrum Helen Doron w Lubartowie istnieje  od 2002 r. Powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci. To miejsce, w którym najmłodsi  stawiają swoje  pierwsze kroki w nauce języka angielskiego. Nasi uczniowie znakomicie zdają egzaminy, licznie biorą udział w konkursach  językowych. Nauczyciele Helen Doron to doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi .

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 32109026880000000153300487
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.10.2023 Ostatnie miejsca w grupach

Informujemy, iż pozostało już tylko kilka miejsc w grupach dla dzieci od 2 roku życia. Uczymy również starsze dzieci, przygotowując ich m in. do Egzaminów Cambridge.

01.10.2023 Zajęcia próbne

Jeżeli chciałbyś sprawdzić czy nasze zajecia spodobają się Twojemu dziecku, a ty chcesz przekonać się czy nasze kursy spełnią Państwa oczekiwania zawsze można przyjść na lekcję próbną. Zadzwoń i umów taką lekcję.

01.10.2023 Testy diagnostyczne

Jeżeli chciałbyś zapisać dziecko w wieku szkolnym na kurs w naszej szkole. Umów się na diagnozę, a my dobierzemy odpowiedni poziom dla Twojego dziecka.

Porozmawiajmy

ul. Mucharskiego 6 (I piętro), 21-100 Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Lubartów

    Metoda Helen Doron w Lubartowie to skuteczny sposób nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Dlaczego rodzice powinni zwrócić uwagę na tę metodę? Przede wszystkim nauka zaczyna się w pierwszych latach życia dziecka. Jednym z filarów i głównych założeń jest fakt, że dziecięcy mózg bardzo szybko przyswaja nowy język. Zajęcia w szkołach Helen Doron dostosowane są do wieku uczniów, co pozwala na to, by uczestniczyły w nich nawet niemowlęta. Kilkuletnie dzieci uczestniczą w zajęciach z rodzicami.

    Szkoła językowa Lubartów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Lubartowie posiada ciekawą ofertę kursów skierowaną do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Każdy kurs to okazja do poznania nowych bohaterów, ich niezwykłych przygód oraz nowego zasobu słownictwa. Uczniowie podzieleni są na grupy liczące od 4 do 8 osób, w których razem bawią się poznając w ten sposób język. Angielski dla dzieci w Lubartowie to również dostęp do aplikacji mobilnej z wieloma grami edukacyjnymi wspomagającymi naukę słownictwa.