Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Dziesiąta - Helen Doron

884 795 652
ul. Słowackiego 30, 20-461 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Dziesiąta i Felin.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.05.2023 Zakończenie roku szkolnego

W drugim tygodniu czerwca planujemy zakończenie roku szkolnego dla naszych uczniów, na które zapraszamy również rodziny.
Szczegóły już wkrótce! :)

23.05.2023 Egzaminy, egzaminy, egzaminy...

Maj to czas testowania w różnych wymiarach. Wciąż trwają matury, pisemne nasi uczniowie mają oczywiście już za sobą, ale wielu z nich jest w trakcie ustnych. Metoda Helen Doron pozwala na to, aby zupełnie bez stresu przystępować do tej części egzaminu. W końcu wielu naszych abiturientów posługuje się tym językiem od przedszkola.

22.05.2023 Egzaminy Cambridge Trwają

Nasi uczniowie wczoraj kolejny raz przystąpili do egzaminów Cambridge. Poprzedni tydzień to FCE, a tym razem na poziomach KET i PET. Warto stawiać czoła wyzwaniom, a nasza młodzież robi to znakomicie.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Słowackiego 30, 20-461 Lublin

    Szkoła języka angielskiego Lublin-Dziesiąta

    Jako lider nauki języka angielskiego w Lublinie udowadniamy, że dzieci od pierwszych miesięcy życia mogą przyswajać angielski jako drugi język. Szkoła angielskiego dla dzieci w Lublinie-Dziesiątej wyróżnia się starannie wybraną kadrą, własnymi, nowoczesnymi narzędziami oraz przyjazną atmosferą. Angielski dla dzieci w Lublinie-Dziesiątej nie musi być nudny. Zapoznaj się z naszą ofertą, skierowaną dla dzieci w wielu przedziałach wiekowych. Czy wiesz, że Kangi Club-nasza aplikacja, pozwalająca utrwalać słówka jest atrakcyjna wizualnie tak samo jak gry, które dzieciaki uwielbiają?

    Zabawa w naukę, nauka poprzez zabawę, angielski dla dzieci Lublin-Dziesiąta

    Wspaniała zabawa, grupa rówieśnicza, w której bez oporów można rozwijać zdolności interpersonalne oraz doskonalić angielski. Brzmi dobrze, prawda? Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia, prowadzone zgodnie ze sprawdzoną metodą nauki. Metoda Helen Doron w Lublinie-Dziesiątej bazuje na naturalnej zdolności do zapamiętywania zasłyszanych i osłuchanych dźwięków. To działa nie tylko w muzyce. Nie potrzebne są zapisy, zaczniemy od rozumienia i mówienia. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.