Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Dziesiąta - Helen Doron

884 795 652
ul. Słowackiego 30, 20-461 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Dziesiąta i Felin.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 191

Newsy

08.06.2022 Skoki się udały

Byliśmy na zabawie z racji zakończenia roku szkolnego, mimo, że zajęcia w niektórych grupach jeszcze trwają. ALE ZABAWA BYŁA. Do zobaczenia w artykule

06.06.2022 Egzaminy - zdajemy !!!

W najbliższą niedzielę Nasi uczniowie przystępują do Egzaminu Cambridge na poziomach Flyers i Movers - Trzymamy kciuki :-)

25.05.2022 Skaczemy na koniec roku szkolnego 2021/2022

Już 8 czerwca bawimy się, a właściwie Skaczemy w Maniaskakania, zabawa z racji końca roku szkolnego 2021/2022. Zapraszamy do wspólnego skakania i wiele innych atrakcji łącznie z poczęstunkiem pizzą. Do zobaczenia ze Wszystkimi !!!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Porozmawiajmy

ul. Słowackiego 30, 20-461 Lublin

  Szkoła języka angielskiego Lublin-Dziesiąta

  Jako lider nauki języka angielskiego w Lublinie udowadniamy, że dzieci od pierwszych miesięcy życia mogą przyswajać angielski jako drugi język. Szkoła angielskiego dla dzieci w Lublinie-Dziesiątej wyróżnia się starannie wybraną kadrą, własnymi, nowoczesnymi narzędziami oraz przyjazną atmosferą. Angielski dla dzieci w Lublinie-Dziesiątej nie musi być nudny. Zapoznaj się z naszą ofertą, skierowaną dla dzieci w wielu przedziałach wiekowych. Czy wiesz, że Kangi Club-nasza aplikacja, pozwalająca utrwalać słówka jest atrakcyjna wizualnie tak samo jak gry, które dzieciaki uwielbiają?

  Zabawa w naukę, nauka poprzez zabawę, angielski dla dzieci Lublin-Dziesiąta

  Wspaniała zabawa, grupa rówieśnicza, w której bez oporów można rozwijać zdolności interpersonalne oraz doskonalić angielski. Brzmi dobrze, prawda? Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia, prowadzone zgodnie ze sprawdzoną metodą nauki. Metoda Helen Doron w Lublinie-Dziesiątej bazuje na naturalnej zdolności do zapamiętywania zasłyszanych i osłuchanych dźwięków. To działa nie tylko w muzyce. Nie potrzebne są zapisy, zaczniemy od rozumienia i mówienia. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem