Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Felin - Helen Doron

577 795 652
ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Felin i Dziesiąta.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

14.03.2023 „Saint Patrick’s Day”

17 marca obchodzony jest dzień Św. Patryka 🍀 patrona Irlandii.
Trójlistna koniczyna „shamrock” jest jednym z symboli Irlandii. Według legendy St. Patrick posługiwał się koniczyną, aby wytłumaczyć miejscowej ludności tajemnicę Trójcy Świętej „the Holy Trinity”. Leprechaun podobno wie gdzie jest zakopany skarb, nie wyjawi go tak łatwo.

07.03.2023 Rozmiary koszulek 👕

Czas na dobór odpowiednich rozmiarów koszulek👕, które dzieci otrzymają na zakończenie roku. Prosimy o przesyłanie wzrostu dziecka SMS lub podanie tej informacji w sekretariacie szkoły.

17.02.2023 Światowy Dzień Kota

Dzisiejsze święto ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka. Warto także zwrócić uwagę na to, aby nieść pomoc wolno-żyjącym kotom i bezdomnym zwierzętom. Te cudowne stworzenia mogą wywołać uśmiech na naszych twarzach i obronić przed samotnością zarówno dziecko jak i osobę dorosłą.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

    Angielski dla dzieci metodą H. Doron Lublin-Felin

    Odkrywanie zasobu angielskich słów możliwe jest już u kilkumiesięcznych dzieci. Nasza, sprawdzona i skuteczna metoda Helen Doron w Lublinie-Felinie stosowana jest z doskonałymi rezultatami zarówno u niemowląt od czwartego miesiąca życia oraz u nastolatków. Wiemy jak sprawić, by angielski jako drugi język został opanowany szybko, skutecznie i z przyjemnością. Według H. Doron dzieci doskonale przyswajają dźwięki i zapamiętują je. Odtwarzają bez potwierdzenia w zapisie. To działa w angielskim. Osłuchane słówka zostają i są używane.

    Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Felin

    Szkoła angielskiego w Lublinie-Felinie oferuje zajęcia niestandardowe. Podczas lekcji dzieci bawią się, śpiewają, tańczą i słuchają angielskich piosenek. Oferta zajęć jest dopasowana do grup wiekowych i poziomu umiejętności. Wysokiej klasy specjaliści pomagają dzieciom nie tylko opanować słówka i rozumieć ich użycie, ale i rozwijać swoje zdolności. Angielski dla dzieci w Lublinie-Felinie to propozycja dla osób, ceniących nowoczesne rozwiązania, skuteczność i efektywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.