Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Felin - Helen Doron

577 795 652
ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Felin i Dziesiąta.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 245 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 25 1160 2202 0000 0001 9167 8756 - Centrum Języka Angielskiego
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

14.09.2023 Rozpoczynamy zajęcia

Od 11 września ruszyły zajęcia w naszej szkole. Serdecznie witamy wszystkich naszych uczniów. Życzymy wam wielu sukcesów i dobrej zabawy.

11.09.2023 Lekcje pokazowe wciąż trwają

Wciąż można się umówić na lekcję pokazową. Zostały pojedyncze wolne miejsca.

04.09.2023 Lekcje pokazowe - trwają

Od września trwają lekcje pokazowe, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu 577 795 652 / 577 SZK OLA

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

    Angielski dla dzieci metodą H. Doron Lublin-Felin

    Odkrywanie zasobu angielskich słów możliwe jest już u kilkumiesięcznych dzieci. Nasza, sprawdzona i skuteczna metoda Helen Doron w Lublinie-Felinie stosowana jest z doskonałymi rezultatami zarówno u niemowląt od czwartego miesiąca życia oraz u nastolatków. Wiemy jak sprawić, by angielski jako drugi język został opanowany szybko, skutecznie i z przyjemnością. Według H. Doron dzieci doskonale przyswajają dźwięki i zapamiętują je. Odtwarzają bez potwierdzenia w zapisie. To działa w angielskim. Osłuchane słówka zostają i są używane.

    Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Felin

    Szkoła angielskiego w Lublinie-Felinie oferuje zajęcia niestandardowe. Podczas lekcji dzieci bawią się, śpiewają, tańczą i słuchają angielskich piosenek. Oferta zajęć jest dopasowana do grup wiekowych i poziomu umiejętności. Wysokiej klasy specjaliści pomagają dzieciom nie tylko opanować słówka i rozumieć ich użycie, ale i rozwijać swoje zdolności. Angielski dla dzieci w Lublinie-Felinie to propozycja dla osób, ceniących nowoczesne rozwiązania, skuteczność i efektywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.