Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Felin - Helen Doron

577 795 652
ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Felin i Dziesiąta.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 191

Newsy

08.06.2022 Skoki się udały

Byliśmy na zabawie z racji zakończenia roku szkolnego, mimo, że zajęcia w niektórych grupach jeszcze trwają. ALE ZABAWA BYŁA. Do zobaczenia w artykule

06.06.2022 Egzaminy - zdajemy !!!

W najbliższą niedzielę Nasi uczniowie przystępują do Egzaminu Cambridge na poziomach Flyers i Movers - Trzymamy kciuki :-)

25.05.2022 Skaczemy na koniec roku szkolnego 2021/2022

Już 8 czerwca bawimy się, a właściwie Skaczemy w Maniaskakania, zabawa z racji końca roku szkolnego 2021/2022. Zapraszamy do wspólnego skakania i wiele innych atrakcji łącznie z poczęstunkiem pizzą. Do zobaczenia ze Wszystkimi !!!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Porozmawiajmy

ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

  Angielski dla dzieci metodą H. Doron Lublin-Felin

  Odkrywanie zasobu angielskich słów możliwe jest już u kilkumiesięcznych dzieci. Nasza, sprawdzona i skuteczna metoda Helen Doron w Lublinie-Felinie stosowana jest z doskonałymi rezultatami zarówno u niemowląt od czwartego miesiąca życia oraz u nastolatków. Wiemy jak sprawić, by angielski jako drugi język został opanowany szybko, skutecznie i z przyjemnością. Według H. Doron dzieci doskonale przyswajają dźwięki i zapamiętują je. Odtwarzają bez potwierdzenia w zapisie. To działa w angielskim. Osłuchane słówka zostają i są używane.

  Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Felin

  Szkoła angielskiego w Lublinie-Felinie oferuje zajęcia niestandardowe. Podczas lekcji dzieci bawią się, śpiewają, tańczą i słuchają angielskich piosenek. Oferta zajęć jest dopasowana do grup wiekowych i poziomu umiejętności. Wysokiej klasy specjaliści pomagają dzieciom nie tylko opanować słówka i rozumieć ich użycie, ale i rozwijać swoje zdolności. Angielski dla dzieci w Lublinie-Felinie to propozycja dla osób, ceniących nowoczesne rozwiązania, skuteczność i efektywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem