Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Felin - Helen Doron

577 795 652
ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

O nas

Już od ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu Ósmoklasisty i do matury.

Prowadzimy zajęcia w dwóch placówkach – w dzielnicach Felin i Dziesiąta.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 245 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 25 1160 2202 0000 0001 9167 8756 - Centrum Języka Angielskiego
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.03.2024 Ogólnopolska konferencja szkół Helen Doron

W miniony weekend uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej konferencji dyrektorów szkół Helen Doron. Cały czas pracujemy nad tym, aby uczenie się w naszych szkołach było efektywne. Zależy nam także na tym, aby było to dobre miejsce pracy dla ludzi, którzy chcą się dzielić swoją pasją do języka i czerpali radość z każdej chwili spędzonej z uczniami.

22.02.2024 Wiosna 🌼 wkrótce

Już od marca planujemy cykl warsztatów wiosennych, czekajcie na dalsze wiadomości 📨 od nas

12.02.2024 Helen Doron Read - apka ALE UCZY

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Helen Doron Read, która na początku uczy pojedyncze słowa, a później bardziej rozbudowane zwroty.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Królowej Bony 8, 20-281 Lublin

    Angielski dla dzieci metodą H. Doron Lublin-Felin

    Odkrywanie zasobu angielskich słów możliwe jest już u kilkumiesięcznych dzieci. Nasza, sprawdzona i skuteczna metoda Helen Doron w Lublinie-Felinie stosowana jest z doskonałymi rezultatami zarówno u niemowląt od czwartego miesiąca życia oraz u nastolatków. Wiemy jak sprawić, by angielski jako drugi język został opanowany szybko, skutecznie i z przyjemnością. Według H. Doron dzieci doskonale przyswajają dźwięki i zapamiętują je. Odtwarzają bez potwierdzenia w zapisie. To działa w angielskim. Osłuchane słówka zostają i są używane.

    Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Felin

    Szkoła angielskiego w Lublinie-Felinie oferuje zajęcia niestandardowe. Podczas lekcji dzieci bawią się, śpiewają, tańczą i słuchają angielskich piosenek. Oferta zajęć jest dopasowana do grup wiekowych i poziomu umiejętności. Wysokiej klasy specjaliści pomagają dzieciom nie tylko opanować słówka i rozumieć ich użycie, ale i rozwijać swoje zdolności. Angielski dla dzieci w Lublinie-Felinie to propozycja dla osób, ceniących nowoczesne rozwiązania, skuteczność i efektywność. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.