Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin

  Nasz zespół

  Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin

  Połączenie najwyższej jakości oferty edukacyjnej z pasją, zamiłowaniem do angielskiego i nowoczesnych technologii? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Lublinie – na Węglinie spełni oczekiwania dzieci oraz bardzo wymagających rodziców. Jesteśmy liderem English as a Second Language udowadniając, że nawet najmłodsze dzieci mogą skutecznie uczyć się obcych języków. Sekretem jest osłuchanie i pozbawienie dzieci barier przed osobistym użyciem innego języka niż ojczysty. Proponujemy zajęcia dla różnych grup wiekowych: 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat i 12-19 lat oraz zajęcia specjalne. Posiadamy nowoczesne autorskie aplikacje utrwalające słownictwo.

  Nauka według metody Helen Doron Lublin Węglin

  Metoda Helen Doron w Lublinie dedykowana jest dzieciom w każdym wieku. Powstała ponad trzydzieści lat temu na gruncie metody Suzuki, opiera się na doskonałych efektach zapamiętywania osłuchanych słów i dźwięków. U nas angielski dla dzieci w Lublinie Węglin jest stosowany naturalnie, uczymy poprzez zabawę, zajęcia kreatywne i rozwijanie interakcji w grupach rówieśniczych. Mówienie po angielsku pojawia się naturalnie. Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem