Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin - Helen Doron

508 100 637
ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin

O nas

Od 21 lat jesteśmy w Lublinie liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Young Heroes, Readers are Leaders, Hello World – za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest myślenie o świecie, w którym żyjemy. Chcemy, aby dzieci poczuły swoją własną moc i to, że razem mogą zmieniać świat. Żeby dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, które pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 218 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 79 1140 2017 0000 4202 1306 6001 - Centrum Języka Angielskiego Marzena Łata
Kursy z przygotowaniem do egzaminów Cambridge.

1. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge dzieci i młodzież na wszystkich poziomach.
2. Do egzaminów przygotowują się wszyscy starsi uczniowie, bo wówczas świetnie radzą sobie z materiałem szkolnym.
3. Przystąpienie do egzaminu jest dobrowolne. Każdego roku tylko w samym Lublinie do egzaminów przystępuje ponad 100 uczniów Helen Doron English.
4. Egzaminy Cambridge English to mnóstwo korzyści, honorują je najlepsze uczelnie oraz pracodawcy.

Newsy

15.06.2022 Egzaminy Cambridge już za nami

Zakończyły się wszystkie sesje egzaminacyjne w naszym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge. Nasi uczniowie zdawali śpiewająco! Gratulujemy!

04.06.2022 Nocne zwiedzanie Kazimierza dla nastolatków

Z powodu warunków pogodowych Nocne zwiedzanie Kazimierza dla nastolatków zostało przeniesione na sobotę 18 czerwca. Zapraszamy do dołączenia!
Zapisy w sekretariacie: 508-100-637.

30.04.2022 Instaling Premium dla naszych uczniów

Nasza szkoła bierze udział w XVIII edycji programu „Instaling dla szkół”.
Instaling to innowacyjne narzędzie umożliwiające uczniom jeszcze szybszą i bardziej efektywną naukę słownictwa.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła, jako jedyna w Lublinie, od 2015 roku posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment. Do egzaminów przygotowują się wszyscy uczniowie od poziomu World of Wonders (WOW), tj. od 3-4 klasy. Chętni zdają egzaminy w naszej siedzibie, co znacznie redukuje u uczniów poziom stresu.

Sesje egzaminacyjne możemy przeprowadzić również w innych placówkach.

Kontakt:
Ewa Więckowska – Manager Centrum Egzaminacyjnego
ewa.wieckowska@helendoron.pl

Porozmawiajmy

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin

  Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin

  Połączenie najwyższej jakości oferty edukacyjnej z pasją, zamiłowaniem do angielskiego i nowoczesnych technologii? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Lublinie – w dzielnicy Węglin spełni oczekiwania dzieci oraz bardzo wymagających rodziców. Jesteśmy lokalnym liderem i udowadniamy, że nawet najmłodsze, kilkumiesięczne dzieci mogą skutecznie uczyć się obcych języków. Sekretem jest osłuchanie i pozbawienie dzieci barier przed osobistym użyciem innego języka niż ojczysty. Proponujemy zajęcia dla różnych grup wiekowych: 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat i 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne autorskie aplikacje utrwalające słownictwo.

  Nauka metodą Helen Doron Lublin Węglin

  Metoda Helen Doron w Lublinie dedykowana jest dzieciom i młodzieży w każdym wieku. Powstała ponad trzydzieści lat temu na gruncie metody Suzuki, opiera się na doskonałych efektach zapamiętywania osłuchanych słów i dźwięków. U nas angielski dla dzieci w Lublinie Węglin jest stosowany naturalnie, uczymy poprzez zabawę, zajęcia kreatywne i rozwijanie interakcji w grupach rówieśniczych. Mówienie po angielsku pojawia się naturalnie. Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem