Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin - Helen Doron

508 100 637
ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin

O nas

Od 23 lat jesteśmy w Lublinie liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Young Heroes, Readers are Leaders, Hello World – za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest myślenie o świecie, w którym żyjemy.

Chcemy, aby dzieci poczuły swoją własną moc i to, że mogą zmieniać świat. Żeby dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, które pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 245 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 79 1140 2017 0000 4202 1306 6001 - Centrum Języka Angielskiego Marzena Łata
Oferta Oferta
Kursy z przygotowaniem do egzaminów Cambridge.

1. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge dzieci i młodzież na wszystkich poziomach.
2. Do egzaminów przygotowują się wszyscy starsi uczniowie od poziomu World of Wonders (WOW), bo wówczas świetnie radzą sobie z materiałem szkolnym.
3. Przystąpienie do egzaminu jest dobrowolne. Każdego roku do egzaminów Cambridge przystępuje ponad 100 naszych uczniów z samego Lublina - zdawalność 100%.
4. Egzaminy Cambridge English to mnóstwo korzyści, honorują je najlepsze uczelnie oraz pracodawcy.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.04.2024 Dlaczego słuchanie angielskiego jest tak ważne?

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE. Dlaczego? Bo uczeń regularnie słuchający materiału z kursu ma lepszy akcent oraz więcej i chętniej mówi po angielsku.

17.03.2024 Teen Sleepover 2024

Dziękujemy za fantastyczną zabawę podczas kolejnego już Sleepover dla nastolatków (od poziomu PWE).
Party, spanie i śniadanie to już tradycja w naszej szkole - pizza, seans filmowy, konkursy i zabawy!
A już niebawem Sleepover dla młodszych uczniów :)

08.01.2024 Instaling Premium dla naszych uczniów

Nasza szkoła bierze udział w XX edycji programu „Instaling dla szkół”.
Instaling to innowacyjne narzędzie umożliwiające uczniom jeszcze szybszą i bardziej efektywną naukę słownictwa.
➡ instaling.pl

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła, jako jedyna w Lublinie, od 2015 roku posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment. Do egzaminów przygotowują się wszyscy uczniowie od poziomu World of Wonders (WOW), tj.  od 3-4 klasy. Chętni zdają egzaminy w naszej siedzibie, co znacznie redukuje u uczniów poziom stresu.

Sesje egzaminacyjne możemy przeprowadzić również w innych placówkach.

Kontakt:
Ewa Więckowska – Manager Centrum Egzaminacyjnego
ewa.wieckowska@helendoron.pl

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin

 

    Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin

    Połączenie najwyższej jakości oferty edukacyjnej z pasją, zamiłowaniem do angielskiego i nowoczesnych technologii? Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Lublinie – w dzielnicy Węglin spełni oczekiwania dzieci oraz bardzo wymagających rodziców. Jesteśmy lokalnym liderem i udowadniamy, że nawet najmłodsze, kilkumiesięczne dzieci mogą skutecznie uczyć się obcych języków. Sekretem jest osłuchanie i pozbawienie dzieci barier przed osobistym użyciem innego języka niż ojczysty. Proponujemy zajęcia dla różnych grup wiekowych: 0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat i 12-19 lat. Posiadamy nowoczesne autorskie aplikacje utrwalające słownictwo.

    Nauka metodą Helen Doron Lublin Węglin

    Metoda Helen Doron w Lublinie dedykowana jest dzieciom i młodzieży w każdym wieku. Powstała ponad trzydzieści lat temu na gruncie metody Suzuki, opiera się na doskonałych efektach zapamiętywania osłuchanych słów i dźwięków. U nas angielski dla dzieci w Lublinie Węglin jest stosowany naturalnie, uczymy poprzez zabawę, zajęcia kreatywne i rozwijanie interakcji w grupach rówieśniczych. Mówienie po angielsku pojawia się naturalnie. Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.