Angielski dla dzieci i młodzieży Miechów - Helen Doron

513 365 183
ul. Warszawska 14/4, 32-200 Miechów

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Miechowie

Jeśli interesuje Cię angielski dla 2-latka, 3-latka4-latka, 5-latka, 6-latka lub dzieci w wieku szkolnym to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Korzystamy z doskonałej, naturalnej metody Helen Doron English, która pozwoli Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie.

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne lekcje pokazowe w naszej szkole językowej w Miechowie!

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł.
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.02.2024 Ferie Zimowe 2024

Kochani przypominamy od 12 lutego do 25 lutego mamy przerwę zimową (ferie) 🌨🌨🌨
Na zajęcia wracamy 26 lutego (poniedziałek)
Życzymy wszystkim bezpiecznego i udanego wypoczynku!!!

31.01.2024 Zapisy na Semestr Zimowy!

Podaruj swojemu dziecko rozwój! Zapisy na semestr zimowy na język angielski dla dzieci w Miechowie trwają! Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową.
Pozdrawiamy - Helen Doron Miechów Angielski dla Dzieci i Młodzieży

Porozmawiajmy

ul. Warszawska 14/4, 32-200 Miechów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Miechów

    Dla naszych uczniów przygotowaliśmy moc atrakcji na każde zajęcia. Jesteśmy zespołem, tworzącym szkołę językową, w której nauka odbywa się przez zabawę. Pracujemy w oparciu o metodę, powstałą w latach 80 XX wieku. Metoda Helen Doron w Miechowie stosowana jest przy użyciu muzyki, śpiewu, zadań kreatywnych w grupach rówieśniczych oraz nowoczesnych narzędzi. Udostępniamy bezpłatnie nowoczesne aplikacje oraz gry, dzięki którym usłyszane dźwięki staną się naturalnie przyswajane i używane.

    Szkoła językowa Miechów

    Oferujemy angielski dla dzieci w Miechowie, prowadzony przez nauczycieli – pasjonatów. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku szkół językowych i wiemy, że nauka od pierwszych miesięcy życia zagwarantuje Twojemu dziecku pewność i naturalność używania angielskiego na co dzień, jak języka ojczystego. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych są dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Szkoła angielskiego dla dzieci w Miechowie, w której zajęcia odbywają się według metody Helen Doron zaprasza dzieci już od trzeciego/czwartego miesiąca życia.