Angielski dla dzieci i młodzieży Miechów - Helen Doron

513 365 183
ul. Warszawska 14/4, 32-200 Miechów

Porozmawiajmy

ul. Warszawska 14/4, 32-200 Miechów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Miechów

  Dla naszych uczniów przygotowaliśmy moc atrakcji na każde zajęcia. Jesteśmy zespołem, tworzącym szkołę językową, w której nauka odbywa się przez zabawę. Pracujemy w oparciu o metodę, powstałą w latach 80 XX wieku. Metoda Helen Doron w Miechowie stosowana jest przy użyciu muzyki, śpiewu, zadań kreatywnych w grupach rówieśniczych oraz nowoczesnych narzędzi. Udostępniamy bezpłatnie nowoczesne aplikacje oraz gry, dzięki którym usłyszane dźwięki staną się naturalnie przyswajane i używane.

  Szkoła językowa Miechów

  Oferujemy angielski dla dzieci w Miechowie, prowadzony przez nauczycieli – pasjonatów. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku szkół językowych i wiemy, że nauka od pierwszych miesięcy życia zagwarantuje Twojemu dziecku pewność i naturalność używania angielskiego na co dzień, jak języka ojczystego. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych są dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Szkoła angielskiego dla dzieci w Miechowie, w której zajęcia odbywają się według metody Helen Doron zaprasza dzieci już od trzeciego/czwartego miesiąca życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem