Angielski dla dzieci i młodzieży Mielec - Helen Doron

503 197 388
ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

O nas

Nasze Centrum Helen Doron English działa od ponad 20 lat i jest jedynym licencjonowanym centrum HDE na terenie Powiatu Mieleckiego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 210 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1140 2004 0000 3702 7639 7750
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.10.2023 Słuchajmy nagrań

Przypominamy, że słuchanie nagrań w aplikacji HD Stream jest integralną częścią naszej metody. Słuchamy dwa razy dziennie, codziennie! Jeżeli ktoś zapomniał hasła lub jeszcze go nie otrzymał, prosimy o kontakt z sekretariatem.

02.10.2023 3 zasady nagrań drugiego języka

Znasz te 3 zasady nauki drugiego języka? 👇
1. Codziennie.
2. Naturalnie.
3. Z uśmiechem.
My tak skutecznie uczymy dzieci i nastolatków języka angielskiego.
Gdy zaczynają u nas jako niemowlaki, często stają się całkowicie dwujęzyczne. 🌎

20.09.2023 Ostatnie wolne miejsca w grupach

Zostały ostatnie wolne miejsca w grupach. Więcej informacji w sekretariacie lub pod numerem tel. 503 197 388
Zapraszamy

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mielec

    Rodzice mają możliwość wyboru kursu językowego w szkole Helen Doron. Każdy z kursów obejmuje inny zakres słownictwa i skierowany jest do innej grupy wiekowej. Angielski dla dzieci w Mielcu to czas spędzony na zabawie w środowisku języka obcego. Oprócz kursów w trakcie trwania roku szkolnego, uczniowie mają możliwość skorzystania z kursów wakacyjnych. W trakcie wakacji dzieci aktywnie uczestniczą specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach edukacyjnych.

    Szkoła językowa Mielec

    Metoda Helen Doron w Mielcu to mnóstwo ciekawych aktywności prowadzonych w języku angielskim dla dzieci w różnym wieku. Wykorzystanie podczas zajęć rekwizytów, słuchanie piosenek i wierszyków wspomaga naukę języka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Mielcu stwarza okazję do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz spędzania przyjemnie czasu podczas cotygodniowych zajęć. Niewielkie grupy, indywidualne podejście oraz wykwalifikowani nauczyciele – te elementy sprawiają, że dzieci szybko przyswajają nowa wiedzę.