Angielski dla dzieci i młodzieży Mielec - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mielec

  Rodzice mają możliwość wyboru kursu językowego w szkole Helen Doron. Każdy z kursów obejmuje inny zakres słownictwa i skierowany jest do innej grupy wiekowej. Angielski dla dzieci w Mielcu to czas spędzony na zabawie w środowisku języka obcego. Oprócz kursów w trakcie trwania roku szkolnego, uczniowie mają możliwość skorzystania z kursów wakacyjnych. W trakcie wakacji dzieci aktywnie uczestniczą specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach edukacyjnych.

  Szkoła językowa Mielec

  Metoda Helen Doron w Mielcu to mnóstwo ciekawych aktywności prowadzonych w języku angielskim dla dzieci w różnym wieku. Wykorzystanie podczas zajęć rekwizytów, słuchanie piosenek i wierszyków wspomaga naukę języka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Mielcu stwarza okazję do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz spędzania przyjemnie czasu podczas cotygodniowych zajęć. Niewielkie grupy, indywidualne podejście oraz wykwalifikowani nauczyciele – te elementy sprawiają, że dzieci szybko przyswajają nowa wiedzę.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem