Angielski dla dzieci i młodzieży Mielec - Helen Doron

503 197 388
ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

O nas

Nasze Centrum Helen Doron English działa od ponad 20 lat i jest jedynym licencjonowanym centrum HDE na terenie Powiatu Mieleckiego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 37 1140 2004 0000 3702 7639 7750
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.12.2022 Warsztaty Bożonarodzeniowe

Zapraszamy wszystkie dzieci w wielu 3-9 lat na warsztaty bożonarodzeniowe, które odbędą się 16 grudnia (piątek) o godz.17
Zapisy w sekretariacie szkoły lub pod nr tel. 503 197 388

28.11.2022 Aplikacja STREAM

Drodzy Rodzice, wszyscy nasi uczniowie otrzymali indywidualny dostęp do platform edukacyjnych. Przypominamy, że słuchanie jest niezwykle ważne, gwarantuje skuteczność metody i buduje zaangażowanie dziecka w zajęcia.

09.11.2022 Słuchanie nagrań

Przypominamy wszystkim uczniom o codziennym słuchaniu nagrań do kursu - słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream.

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Batorego 12, 39-300 Mielec

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mielec

    Rodzice mają możliwość wyboru kursu językowego w szkole Helen Doron. Każdy z kursów obejmuje inny zakres słownictwa i skierowany jest do innej grupy wiekowej. Angielski dla dzieci w Mielcu to czas spędzony na zabawie w środowisku języka obcego. Oprócz kursów w trakcie trwania roku szkolnego, uczniowie mają możliwość skorzystania z kursów wakacyjnych. W trakcie wakacji dzieci aktywnie uczestniczą specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach edukacyjnych.

    Szkoła językowa Mielec

    Metoda Helen Doron w Mielcu to mnóstwo ciekawych aktywności prowadzonych w języku angielskim dla dzieci w różnym wieku. Wykorzystanie podczas zajęć rekwizytów, słuchanie piosenek i wierszyków wspomaga naukę języka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Mielcu stwarza okazję do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz spędzania przyjemnie czasu podczas cotygodniowych zajęć. Niewielkie grupy, indywidualne podejście oraz wykwalifikowani nauczyciele – te elementy sprawiają, że dzieci szybko przyswajają nowa wiedzę.