Angielski dla dzieci i młodzieży Modlnica - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Modlnica

  Helen Doron – znana brytyjska nauczycielka i specjalistka w obszarze językoznawstwa jest autorką ciekawej metody nauczania języka angielskiego. Podstawy tej metody opierają się na obserwacjach i doświadczeniach dzieci. Okazuje się, że dzięki ich wyjątkowej zdolności do szybkiej i skutecznej nauki języków, rozpoczynając naukę na bardzo wczesnym etapie, dzieci mają szansę na przyswojenie prawidłowej wymowy i gramatyki. Metoda Helen Doron w Modlnicy proponuje nauczanie od 3 miesiąca życia w formie interesujących zajęć dostosowanych do wieku uczniów.

  Szkoła językowa Modlnica

  Bardzo ważną zasadą na którą zwraca szczególną uwagę szkoła angielskiego dla dzieci w Modlnicy jest sposób nauczania. Lekcje są prowadzone w taki sposób, aby uczniowie nie czuli presji i konieczności nauki. W szkole Helen Doron nie ma systemu ocen, nie ma również tradycyjnych zajęć. Angielski dla dzieci w Modlnicy to regularne kursy pełne zabawy, muzyki oraz czynności aktywizujących uczestników zajęć do słuchania języka angielskiego. Dodatkowo kolorowe plecaki z logo Helen Doron, zestaw książek z ćwiczeniami oraz nagrania audio zachęcają do poznawania nowego języka.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem