Angielski dla dzieci i młodzieży Modlnica - Helen Doron

881 931 821
ul. Jurajska 5, 32-085 Modlnica

O nas

Jesteśmy nowo powstałą szkołą językową w Twojej okolicy. Helen Doron Modlnica należy do największej sieci szkół językowych w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia metodą naturalną, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze atuty to małe grupy, zajęcia wyłącznie w języku angielskim, sprawdzona metoda (ponad 30 lat doświadczenia) oraz wykwalifikowani lektorzy. Szukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? Zapraszamy do nas! 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 PLN Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 10 1050 1445 1000 0092 8554 7577
ZAPISY na bezpłatne lekcje pokazowe METODĄ NATURALNĄ

28.06 (wtorek)
✔️ 3 latki godzina 17:00
✔️ 4/5 latki godzina 18:00

30.06 (czwartek)
✔️ 3 latki godzina 16:00
✔️ 4/5 latki godzina 17:00
✔️ 6/7 latki godzina 18:00

✔️ Wszystkie dzieci od 9 roku życia zapraszamy na indywidualne spotkanie z lektorem, na którym zaproponujemy najlepiej dopasowany kurs.

ZAPISY TELEFONICZNIE, MAILOWO I PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE

Zadbaj o najlepsze lekcje języka angielskiego dla Twojego dziecka jeszcze przed wakacjami 🏝

Newsy

15.06.2022 Ciąg dalszy pikniku piątkowego organizowanego przy Urzędzie Gmina Wielka Wieś i… rozwiązanie konkursu 💚🎁💚

Główną nagrodę - 300 zł voucher na naukę w naszym centrum, wygrała:
🏆 Sara 3 lata 🎉
Nagrody pocieszenia wędrują do:
🏅Ewa 4 lata
🏅Michał 6 lat
🏅Estera 6 lat
🏅Stanisław 3 lata
🏅Eliza 4 lata.
Skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród.

14.06.2022 Wyniki KAHOOT TOURNAMENT

Kurs AB
🥇Kacper i Mikołaj B.
🥈Oliwia G.
🥉Krzysztof B.
Kurs PWE
🥇Miłosz i Bartosz K.
🥈Lila B.
🥈Maksym A.
🥉Adam I.
Kurs PWA
🥇Michał W.
🥈Miło K.
🥉Hanna W.
Kurs TT
🥇Jan G.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na zakończeniu roku szkolnego !

13.06.2022 Zakończenie roku z Helen Doron Modlnica - Rodzinna gra terenowa 25.06 "Wianki" Modlnica

Drużyny będą miały do wykonania ok 6 zadań. Za każde wykonanie zadanie otrzymają pieczątkę na karcie. Później wylosujemy 3 zwycięskie grupy. Zgłoszenia zespołów w sekretariacie lub na pikniku. Zapraszamy wszystkie dzieci z przyjaciółmi i rodzinami.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Z nami masz możliwość przygotowania się do egzaminów Cambridge.

Oferowane przez nas kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+, dzięki czemu wielu naszym uczniom w wieku 13-14 lat udaje się zdać na wysokim poziomie egzamin odpowiadający maturze z języka angielskiego!

Ćwiczymy wszystkie obszary kompetencji językowych: mówienie, pisanie, czytanie, gramatykę oraz reagowanie językowe. Nasze lekcje zachęcają do swobodnej komunikacji w języku angielskim!

Porozmawiajmy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Modlnica

  Helen Doron – znana brytyjska nauczycielka i specjalistka w obszarze językoznawstwa jest autorką ciekawej metody nauczania języka angielskiego. Podstawy tej metody opierają się na obserwacjach i doświadczeniach dzieci. Okazuje się, że dzięki ich wyjątkowej zdolności do szybkiej i skutecznej nauki języków, rozpoczynając naukę na bardzo wczesnym etapie, dzieci mają szansę na przyswojenie prawidłowej wymowy i gramatyki. Metoda Helen Doron w Modlnicy proponuje nauczanie od 3 miesiąca życia w formie interesujących zajęć dostosowanych do wieku uczniów.

  Szkoła językowa Modlnica

  Bardzo ważną zasadą na którą zwraca szczególną uwagę szkoła angielskiego dla dzieci w Modlnicy jest sposób nauczania. Lekcje są prowadzone w taki sposób, aby uczniowie nie czuli presji i konieczności nauki. W szkole Helen Doron nie ma systemu ocen, nie ma również tradycyjnych zajęć. Angielski dla dzieci w Modlnicy to regularne kursy pełne zabawy, muzyki oraz czynności aktywizujących uczestników zajęć do słuchania języka angielskiego. Dodatkowo kolorowe plecaki z logo Helen Doron, zestaw książek z ćwiczeniami oraz nagrania audio zachęcają do poznawania nowego języka.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem