Angielski dla dzieci i młodzieży Modlnica - Helen Doron

881 931 821
ul. Jurajska 5, 32-085 Modlnica

O nas

Jesteśmy nowo powstałą szkołą językową w Twojej okolicy. Helen Doron Modlnica należy do największej sieci szkół językowych w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia metodą naturalną, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Nasze atuty to małe grupy, zajęcia wyłącznie w języku angielskim, sprawdzona metoda (ponad 30 lat doświadczenia) oraz wykwalifikowani lektorzy. Szukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? Zapraszamy do nas! 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 311 PLN Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 10 1050 1445 1000 0092 8554 7577
Oferta Oferta
ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Zapraszamy również i Twoje dziecko 👧🙋
Odpowiadamy na potrzeby dzieci i młodzieży:
✔️ profesjonalni, pełni pasji nauczyciele
✔️ bezpieczny świat nowych technologii
✔️ jesteśmy otwarci i nie boimy się wyzwań - dlatego ciągle się dla Was rozwijamy

ZAPISY TELEFONICZNIE, MAILOWO I PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE

Zadbaj o najlepsze lekcje języka angielskiego dla Twojego dziecka uznaną na całym świecie metodą naturalną - udoskonalaną od 35 lat ✅

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.10.2023 Sobotnie warsztaty satARTday

Zapraszamy na kolejne warsztaty artystyczne satARTday! Już w najbliższą sobotę!
Jesienny jeżyk to niezwykła dekoracja do każdego wnętrza! Jeżyk zostanie wykonany z filcu, tektury, papieru kolorowego, nici oraz guzików. To wspaniała zabawa, która rozwija wyobraźnię oraz uczy kreatywności

22.09.2023 Ostatnie wolne miejsca!

Serdecznie zapraszamy do zapisów, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w grupach dla dzieci!
Z nami dzieci mają szanse stać się dwujęzyczne

22.09.2023 Słuchamy nagrań

Drodzy Rodzice, przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań dostępnych w aplikacjach.
Istotne jest aby dziecko chłonęło wiedzę w najlepszy dla siebie sposób - naturalnie!
Słuchanie jest jak nawyk, wymaga trochę pracy, ale na efekty nie trzeba długo czekać!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Z nami masz możliwość przygotowania się do egzaminów Cambridge.

Oferowane przez nas kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+, dzięki czemu wielu naszym uczniom w wieku 13-14 lat udaje się zdać na wysokim poziomie egzamin odpowiadający maturze z języka angielskiego!

Ćwiczymy wszystkie obszary kompetencji językowych: mówienie, pisanie, czytanie, gramatykę oraz reagowanie językowe. Nasze lekcje zachęcają do swobodnej komunikacji w języku angielskim!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Modlnica

    Helen Doron – znana brytyjska nauczycielka i specjalistka w obszarze językoznawstwa jest autorką ciekawej metody nauczania języka angielskiego. Podstawy tej metody opierają się na obserwacjach i doświadczeniach dzieci. Okazuje się, że dzięki ich wyjątkowej zdolności do szybkiej i skutecznej nauki języków, rozpoczynając naukę na bardzo wczesnym etapie, dzieci mają szansę na przyswojenie prawidłowej wymowy i gramatyki. Metoda Helen Doron w Modlnicy proponuje nauczanie od 3 miesiąca życia w formie interesujących zajęć dostosowanych do wieku uczniów.

    Szkoła językowa Modlnica

    Bardzo ważną zasadą na którą zwraca szczególną uwagę szkoła angielskiego dla dzieci w Modlnicy jest sposób nauczania. Lekcje są prowadzone w taki sposób, aby uczniowie nie czuli presji i konieczności nauki. W szkole Helen Doron nie ma systemu ocen, nie ma również tradycyjnych zajęć. Angielski dla dzieci w Modlnicy to regularne kursy pełne zabawy, muzyki oraz czynności aktywizujących uczestników zajęć do słuchania języka angielskiego. Dodatkowo kolorowe plecaki z logo Helen Doron, zestaw książek z ćwiczeniami oraz nagrania audio zachęcają do poznawania nowego języka.