Angielski dla dzieci i młodzieży Mysłowice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Fabryczna 15, 41-412 Mysłowice

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mysłowice

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Mysłowicach oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży prowadzone metoda opracowaną przez Helen Doron. Szkoły prowadzące kursy tą metodą powstają na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu podejściu do nauczania dzieci oraz skuteczności tej techniki. Metoda Helen Doron w Mysłowicach sprawia, że młodzi ludzie uczą się języka obcego w sposób naturalny – tak jak poznają i słuchają języka ojczystego.

  Szkoła językowa Mysłowice

  Dzieci i młodzież mają szczególnością zdolność do nauki języków obcych. Angielski dla dzieci w Mysłowicach został opracowany w taki sposób, aby nauka kojarzyła się przyjemnością, zabawą i mile spędzonym czasem. Kursy zorganizowane są przede wszystkim z myślą o najmłodszych, a ponieważ najmłodsze grupy wiekowe potrzebują największej uwagi i zaangażowania, aby koncentrować się na słuchaniu – lekcje trwają 45 minut i są pełne ciekawych zajęć przygotowanych m. in. w formie muzycznej i ruchowej.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem