Angielski dla dzieci i młodzieży Mysłowice - Helen Doron

509312605
ul. Fabryczna 15, 41-412 Mysłowice

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży Mysłowice

Nasza szkoła działa od 2001 roku i ma swą siedzibę na ul. Fabrycznej 15. Zapraszamy uczniów z Mysłowic z takich dzielnic jak Brzezinka, Kosztowy, Wesoła, Larysz, Janów Miejski, Brzęczkowice, Krasowy. Swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców Imielina czy Chełmu Śląskiego.

W Mysłowicach uczymy na ponad 20 kursach angielskiego dzieci i młodzież od 3 miesiąca do 19 roku życia dostosowanych do ich wieku i zainteresowań.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 290 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 28 1950 0001 2006 0054 6394 0001
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.03.2024 Warsztaty Saint Patric Day

Serdecznie zapraszamy uczniów kursów FWF, MFWF, JWJ, MJWJ oraz AB do udziału w warsztatach z okazji 🌈🍀💰Dnia Świętego Patryka🌈🍀💰 które odbędą się 22 marca. Szczegóły zostały przesłane mailowo - prosimy o sprawdzenie skrzynek 😁

27.02.2024 Zapisy w nowym semestrze

Wciąż możesz do nas dołączyć! Twoje dziecko pokocha angielski w naszej szkole językowej. Zapraszamy uczniów z Brzezinki, Larysza, Kosztów, Brzęczkowic, Krasów, Janowa i nie tylko, a także z Imielina czy Chełmu Śląskiego. Zadzwoń 509-312-605 lub wypełnij formularz dostępny poniżej.

04.04.2023 Zajęcia wakacyjne

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach wakacyjnych 🌞⛱ Razem wyruszymy w podróż po krajach anglojęzycznych 🛶🚀✈ I turnus 1-5 lipca, II turnus 19-23 sierpnia. Więcej szczegółów przesłaliśmy w wiadomości mailowej 📧

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2013 roku, szkoły Helen Doron English są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge English Assessment. Dzięki dodatkowym bezpłatnym zajęciom nasi uczniowie zdają egzaminy z wysokimi wynikami!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Fabryczna 15, 41-412 Mysłowice

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mysłowice

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Mysłowicach oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży prowadzone metoda opracowaną przez Helen Doron. Szkoły prowadzące kursy tą metodą powstają na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu podejściu do nauczania dzieci oraz skuteczności tej techniki. Metoda Helen Doron w Mysłowicach sprawia, że młodzi ludzie uczą się języka obcego w sposób naturalny – tak jak poznają i słuchają języka ojczystego.

    Szkoła językowa Mysłowice

    Dzieci i młodzież mają szczególnością zdolność do nauki języków obcych. Angielski dla dzieci w Mysłowicach został opracowany w taki sposób, aby nauka kojarzyła się przyjemnością, zabawą i mile spędzonym czasem. Kursy zorganizowane są przede wszystkim z myślą o najmłodszych, a ponieważ najmłodsze grupy wiekowe potrzebują największej uwagi i zaangażowania, aby koncentrować się na słuchaniu – lekcje trwają 45 minut i są pełne ciekawych zajęć przygotowanych m. in. w formie muzycznej i ruchowej.