Angielski dla dzieci i młodzieży Mysłowice - Helen Doron

509312605
ul. Fabryczna 15, 41-412 Mysłowice

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży Mysłowice

Nasza szkoła działa od 2001 roku i ma swą siedzibę na ul. Fabrycznej 15. Zapisując do nas dziecko na kurs j. angielskiego, mają Państwo gwarancję realizacji sprawdzonej ścieżki edukacyjnej.

Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami, gdzie nasi uczniowie, mogą uczyć się angielskiego metodą naturalną. Uczymy dzieci i młodzież od 3 miesiąca do 19 roku życia na 20 kursach dostosowanych do ich wieku i zainteresowań.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 28 1950 0001 2006 0054 6394 0001
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Newsy

22.02.2022 Zapisy śródroczne

Mamy jeszcze wolne miejsca w niektórych grupach. Zapytaj o szczegóły i dołącz do nas po feriach!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2013 roku, szkoły Helen Doron English są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge English Assessment. Dzięki dodatkowym bezpłatnym zajęciom nasi uczniowie zdają egzaminy z wysokimi wynikami!

Porozmawiajmy

ul. Fabryczna 15, 41-412 Mysłowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mysłowice

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Mysłowicach oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży prowadzone metoda opracowaną przez Helen Doron. Szkoły prowadzące kursy tą metodą powstają na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu podejściu do nauczania dzieci oraz skuteczności tej techniki. Metoda Helen Doron w Mysłowicach sprawia, że młodzi ludzie uczą się języka obcego w sposób naturalny – tak jak poznają i słuchają języka ojczystego.

  Szkoła językowa Mysłowice

  Dzieci i młodzież mają szczególnością zdolność do nauki języków obcych. Angielski dla dzieci w Mysłowicach został opracowany w taki sposób, aby nauka kojarzyła się przyjemnością, zabawą i mile spędzonym czasem. Kursy zorganizowane są przede wszystkim z myślą o najmłodszych, a ponieważ najmłodsze grupy wiekowe potrzebują największej uwagi i zaangażowania, aby koncentrować się na słuchaniu – lekcje trwają 45 minut i są pełne ciekawych zajęć przygotowanych m. in. w formie muzycznej i ruchowej.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem