Angielski dla dzieci i młodzieży Myszków - Helen Doron

510 105 753
ul. 11 listopada 4A, 42-300 Myszków

O nas

 

Angielski dla Dzieci Myszków

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeżeli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków Myszków

Teen English College zaprasza na angielski młodzież od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Cena za 1 miesąc nauki rozpoczyna się od 250zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 74 1020 2498 0000 8902 0523 4614
Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów dostępna już w Sekretariacie!

Zapraszamy na warsztaty wakacyjne . Turnusy 5-dniowe, opieka od 8:00 do 16:00, wycieczki autokarowe, wyjścia,warsztaty z dramy, dużo ruchu i oczywiście... angielski! Zapraszamy!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

14.11.2022 Uroczysta Gala wręczenia certyfikatów

Szanowni Rodzice,
serdecznie zapraszamy na oficjalne wręczenie dyplomów, certyfikatów z egzaminu Cambridge.
Najbliższa sobota, godzina 10:30 w naszej szkole, Helen Doron Myszków.

03.06.2022 ZAPISY 2022

A TY? Właśnie Ty!
Czy zapisałeś już swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową?
Zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do lepszej przyszłości! Język Angielski w Helen Doron Myszków
Zapisz się już dziś!
➡️ Lekcja pokazowa 10go czerwca
tel. 510 105 753

01.06.2022 Zapis grup kontynuacyjnych!

Rodzicu potwierdź kontynuację nauki języka angielskiego Twojego dziecka do 10.06.2022 i skorzystaj z programu lojalnościowego.
Informacje w sekretariacie :
tel. 510 105 753

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła w Myszkowie przygotowuje uczniów do następujących egzaminów: Young Learners (YLE)Key English Test for Schools (KET)Preliminary English Test for Schools (PET)First Certificate for Schools (FCE) W tym roku przeprowadziliśmy

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 4A, 42-300 Myszków

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Myszków

    Wśród zróżnicowanej oferty usług edukacyjnych nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Myszkowie wyróżnia się niebanalnym podejściem do sposobu nauczania, a także skutecznością. Dzięki niej nauka angielskiego staje się przyjemnością, do której dziecko dąży chętnie. Zajęcia dodatkowe z angielskiego mogą być frajdą, jeśli odbywają się w przyjaznej atmosferze twórczej zabawy, zadań w grupach lub kreatywnej konwersacji. Angielski dla dzieci w Myszkowie to nauka przez zabawę i muzykę.

    Szkoła językowa Myszków

    Powstała ponad trzydzieści lat temu metoda Helen Doron w Myszkowie sprawdza się doskonale. Realizujemy ciekawe zajęcia, podczas których dzieci osłuchują się z dźwiękami i starają się zapamiętać wszystkie. W naturalny sposób uczą się stosowania języka obcego w zadaniach i rozmowach w gronie rówieśników. Posiadamy skuteczne, nowoczesne narzędzia, dzięki którym dzieci mogą utrwalać wiedzę poza zajęciami. Nasze gry multimedialne i aplikacje biją rekordy popularności wśród uczniów, dla których dostępne są bezpłatnie.