Angielski dla dzieci Myszków - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 4A, 42-300 Myszków

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Myszków

  Wśród zróżnicowanej oferty usług edukacyjnych nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Myszkowie wyróżnia się niebanalnym podejściem do sposobu nauczania, a także skutecznością. Dzięki niej nauka angielskiego staje się przyjemnością, do której dziecko dąży chętnie. Zajęcia dodatkowe z angielskiego mogą być frajdą, jeśli odbywają się w przyjaznej atmosferze twórczej zabawy, zadań w grupach lub kreatywnej konwersacji. Angielski dla dzieci w Myszkowie to nauka przez zabawę i muzykę.

  Szkoła językowa Myszków

  Powstała ponad trzydzieści lat temu metoda Helen Doron w Myszkowie sprawdza się doskonale. Realizujemy ciekawe zajęcia, podczas których dzieci osłuchują się z dźwiękami i starają się zapamiętać wszystkie. W naturalny sposób uczą się stosowania języka obcego w zadaniach i rozmowach w gronie rówieśników. Posiadamy skuteczne, nowoczesne narzędzia, dzięki którym dzieci mogą utrwalać wiedzę poza zajęciami. Nasze gry multimedialne i aplikacje biją rekordy popularności wśród uczniów, dla których dostępne są bezpłatnie.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem