Angielski dla dzieci i młodzieży Nakło nad Notecią - Helen Doron

604 245 048
ul. Dąbrowskiego 56, 89-100 Nakło nad Notecią

O nas

Metodą Helen Doron w Nakle nad Notecią można uczyć się od 2012 roku – wtedy jeszcze jako niezależny nauczyciel pani Marta Budziak prowadziła zajęcia dla pierwszych grup.

Porozmawiajmy

Witamy w Studio Helen Doron Nakło nad Notecią!

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Nakło nad Notecią

  Umiejętne połączenie nauki z zabawą przynosi zdumiewające rezultaty. Metoda Helen Doron w Nakle nad Notecią sprawdza się doskonale. Ugruntowana na przestrzeni ponad trzydziestu lat pozwoliła ponad trzem milionom uczniów poznać i zastosować angielski jako swój drugi język. Osłuchanie angielskiego słownictwa i umiejętność swobodnego użytkowania to sposób na znajomość i użycie języka obcego bez zahamowań. Szkoła angielskiego dla dzieci w Nakle nad Notecią jest miejscem, w którym ważny jest każdy szczegół. Nasze zajęcia zaciekawiają, intrygują i inspirują.

  Szkoła angielskiego Nakło nad Notecią

  Czy zależy Ci na przyszłości Twojego dziecka tak samo jak na jego szczęściu na co dzień? Zaproponujemy doskonałe rozwiązanie. Angielski dla dzieci w Nakle nad Notecią to zajęcia pełne muzyki, energii i radości. Dzieci poznają angielski w niezwykłej atmosferze i stosują go naturalnie dzięki osłuchaniu. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego gwarantujemy efektywność. Posiadamy własne aplikacje i gry, wspomagające naukę. Zapraszamy do grup wiekowych 0-3, 3-6, 6-12 i 12-19 lat.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem