Angielski dla dzieci i młodzieży Namysłów - Helen Doron

77 410 19 50
662 018 550
ul. Wały Jana III 5, 46-100 Namysłów

O nas

Angielski dla Dzieci Namysłów

Interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka? Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim!

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Angielski dla Nastolatków Namysłów

Teen English College zaprasza na angielski dla młodzieży od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 205 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 71 1050 1881 1000 0091 4871 7243
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Newsy

05.05.2022 ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY

Ruszyły zapisy na Nowy Rok Szkolny!

Dla NOWYCH KLIENTÓW - do 20.05 obowiązuje promocja "Wczesny Zapis" obniżająca cenę kursu o 5%

Nasi kontynuujący Uczniowie wkrótce otrzymają specjalne oferty na przedłużenie nauki :)

14.04.2022 Za nami próbne egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH

W czwartek przed Wielkanocą w naszej szkole odbyła się próba egzaminu Cambridge:
Mimo że do egzaminu podchodziły nawet dziewięciolatki, dla których było to pierwsze zetknięcie z taką formą, to obyło się bez nerwów a na buziach widniały uśmiechy :)

05.02.2022 Zapisy śródroczne

Mamy jeszcze wolne miejsca w niektórych grupach. Zapytaj o szczegóły i dołącz do nas po feriach!

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez formularz.

ul. Wały Jana III 5, 46-100 Namysłów

71 1050 1881 1000 0091 4871 7243 (ING Bank Śląski)

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Namysłów

  Dzieci uwielbiają zajęcia w szkołach Helen Doron. Doskonałym potwierdzeniem tego jest fakt, że zajęcia prowadzone metodą, której autorką jet znana lingwistka, zostały rozpowszechnione na całym świecie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Namysłowie wyróżnia się na tle innych przede wszystkim wyjątkowym podejściem do małego ucznia oraz ciekawym sposobem nauczania języka angielskiego. Metoda Helen Doron w Namysłowie skierowana jest do dzieci i młodzieży.

  Szkoła językowa Namysłów

  Angielski dla dzieci w Namysłowie obejmuje grupę kursów podzielonych na grupy wiekowe. Podczas pierwszych niezobowiązujących zajęć adaptacyjnych zarówno dziecko, jak i rodzic mają możliwość sprawdzenia czy kurs spełnia ich oczekiwania. W szkołach Helen Doron szczególną wagę przykłada się do zapewnienia maksymalnego komfortu uczniom. Głównym celem jest skuteczne nauczanie z wykorzystaniem zabawy, ciekawych gadżetów, piosenek oraz wierszyków, które szybko zapamiętywane są przez dzieci.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem