Angielski dla dzieci i młodzieży Namysłów - Centrum Helen Doron

Witamy Cię w Centrum Helen Doron w Namysłowie!

Co warto o nas wiedzieć?

Działamy w Namysłowie (woj. opolskie) od 2005 roku.
Łączymy prestiż i nowoczesność z efektywnością i rozwojem.

Tworzymy zgrany, dynamiczny zespół składający się z międzynarodowych lektorów.
Bardzo dbamy o to, aby z jednej strony przekazywać najlepszymi metodami wiedzę na miarę XXI wieku, a z drugiej – tworzyć trwałe, przyjazne relacje.
Ważne jest dla nas, aby dzieci z chęcią przychodziły na zajęcia i sukcesywnie zdobywały wiedzę, a rodzice mieli poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.
Stawiamy na mocną edukację językową dzieci i młodzieży. Fundamentem naszej pracy jest tworzenie kursantom idealnych warunków do nauki. A do realizacji tego kluczowi są lektorzy z pasją – naturalni, kreatywni i empatyczni oraz - przede wszystkim – otwarci na nowoczesne metody nauczania. Nasi lektorzy przedstawiają dzieciom świat języka angielskiego w sposób przyjazny i ciekawy. Jesteśmy jedyną w okolicy szkołą oferującą naukę wyjątkową metodą Helen Doron. Mamy również niezależną kontrole jakości nauczania w postaci Międzynarodowych Egzaminów Cambridge.
Nasi uczniowie pochodzą nie tylko z Namysłowa, ale również z miejscowości w promieniu trzydziestu pięciu kilometrów. Stawiamy na MAŁE GRUPY a dzieci uczęszczają do nas latami (niektórzy już nawet po 13 lat), dlatego mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc dla nowych uczniów.

Dyrektorem i właścicielem Centrum jest mgr Wioletta Jeziorska-Borczyk, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Opolskiego, mama dwójki dzieci (które również są uczniami naszej szkoły) oraz miłośniczka jazdy na nartach, tańca i dobrych kryminałów.
Centrum powstało z pasji do uczenia i miłości do dzieci i stało się nowoczesnym i prężnie działającym ośrodkiem nauczania dzieci i młodzieży.

222291542 1505100879839309 5898217883749702842 n 1

Jak nas znaleźć?

Szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku niedaleko placu Wolności: pomiędzy bankiem spółdzielczym a bankiem PKO, wejście znajduje się od strony ulicy Dubois.

Nam 1

Wnętrze naszej szkoły odzwiercedla nas: jest przyjazne, wesołe i bardzo kolorowe.

Posiadamy aż 6 sal – klimatyzowanych i nowocześnie wyposażonych – w tym dwie sale przystosowane do zajęć z małymi dziećmi.

Regularnie odświeżamy wnętrza, wietrzymy sale oraz dezynfekujemy powierzchnie – bo zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas najważniejsze.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez formularz.

ul. Wały Jana III 5, 46-100 Namysłów

71 1050 1881 1000 0091 4871 7243 (ING Bank Śląski)

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem