Angielski dla dzieci i młodzieży Niepołomice - Helen Doron

884 044 842
ul. Kościuszki 28 A, 32-005 Niepołomice

O nas

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron w Niepołomicach już od 3 miesiąca do 19 roku życia!

Nauka angielskiego np. dla 3-latków,4-latków, 5-latków i 6-latków to świetna zabawa, dużo ruchu, śmiechu, pozytywnego wsparcia oraz nawiązywanie nowych przyjaźni. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych lektorów wyłącznie po angielsku!

Nasze kursy angielskiego dla nastolatków przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Angielski w Niepołomicach? Zapraszamy

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 77 2490 0005 0000 4500 9376 5012
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.06.2022 Lekcja pokazowa!!!

Bezpłatna lekcja pokazowa już 18 czerwca! :)
Angielski dla dzieci w Niepołomicach -jeśli szukasz skutecznej metody gdzie nauka spotyka się z dziecięcą radością- to własnie TU :) Zapraszamy do zapisów 884 044 842 lub poprzez stronę internetową.

10.05.2022 Fioletowy tydzień

Nasi kursanci już dostali oferty na nowy rok szkolny 2022/2023 :) Angielski dla dzieci i młodzieży w Niepołomicach? Zapraszamy do kontaktu :)
Zapisy- Czas-Start !!!

15.04.2022 Wesołych Świąt

Życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia, radości, mokrego dyngusa oraz czasu spędzonego w gronie osób dla Was ważnych.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Kościuszki 28 A, 32-005 Niepołomice

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Niepołomice

    Moc wspaniałej zabawy i atmosfera, która udziela się wszystkim uczniom to połączenie, które gwarantuje efektywną naukę języka obcego u dzieci. Szkoła angielskiego w Niepołomicach jest miejscem, w którym dzieci bawią się, poznając dźwięki i utrwalając je przez osłuchanie. Ten sprawdzony w nauce gry na instrumentach sposób już od ponad trzydziestu lat wykorzystywany jest w nauce języka obcego u dzieci. Nie muszą czytać i pisać, by zapamiętywać i stosować słownictwo.

    Szkoła językowa Niepołomice

    Angielski jako drugi język, używany naturalnie, odruchowo, bez zahamowań? Metoda Helen Doron w Niepołomicach stosowana jest z ogromną skutecznością. Dzieci mogą korzystać z naszych bezpłatnych dla kursantów gier i aplikacji, które wspomagają utrwalanie słownictwa. Wyróżniamy się skutecznością oraz kreatywnym podejściem do każdego ucznia. Jesteśmy liderem na rynku i posiadamy kadrę z pasją do nauki. Na angielski dla dzieci w Niepołomicach zapraszamy najmłodszych, już od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolne, szkolne oraz młodzież do 19 lat.