Angielski dla dzieci i młodzieży Niepołomice - Helen Doron

884 044 842
ul. Kościuszki 28 A, 32-005 Niepołomice

O nas

Zapraszamy na zajęcia- język angielski dla dzieci Niepołomice -metodą Helen Doron  już od 3 miesiąca do 19 roku życia!

Nauka angielskiego np. dla 3-latków,4-latków, 5-latków i 6-latków to świetna zabawa, dużo ruchu, śmiechu, pozytywnego wsparcia oraz nawiązywanie nowych przyjaźni. Kursy ang prowadzone są przez licencjonowanych lektorów wyłącznie po angielsku!

Nasze kursy angielskiego dla nastolatków przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Angielski w Niepołomicach? Zapraszamy

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 77 2490 0005 0000 4500 9376 5012
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.02.2024 Ferie Zimowe Niepołomice- to już koniec

Już się cieszymy na naukę angielskiego z dziećmi po powrocie z ferii :D 26.02- w poniedziałek ruszamy pełną parą na angielski dla dzieci w Niepołomicach. Uczymy się wszystkimi zmysłami, prosto i efektywnie, poprzez zabawę i ruch :) Kto się już stęsknił za zajęciami??
Bo MY BARDZO!!!

15.01.2024 Ambasador naszej szkoły j angielskiego

Witajcie:)
Ogłaszamy, że ambasadorem szkoła językowa w Niepołomicach jest Esterka z grupy More Jump with Joey!!!
Szukajcie filmiku na FC gdzie możecie ją poznać :)
Kursy angielskiego Niepołomice-gdzie? zapisać się można w każdej chwili :D ZAPRASZAMY

02.10.2023 Zapisz dziecko na najlepszy angielski w Niepołomicach!!!

Jeśli szukasz angielskiego dla Twojego dziecka to dobrze trafiłeś:) Zapisy na rok szkolny 2023/2024 nadal trwają :) Angielski dla 2 latka? Angielski dla 3 latka? Angielski dla 4 latka? Angielski dla 5 latka? Angielski dla 6 latka? Angielski dla 7 latka? Angielski dla 8 latka? Angielski dla 9 latka?
Zapraszamy do kontaktu 884 044 842 :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

 

ul. Kościuszki 28 A, 32-005 Niepołomice

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Niepołomice

    Moc wspaniałej zabawy i atmosfera, która udziela się wszystkim uczniom to połączenie, które gwarantuje efektywną naukę języka obcego u dzieci. Szkoła angielskiego w Niepołomicach jest miejscem, w którym dzieci bawią się, poznając dźwięki i utrwalając je przez osłuchanie. Ten sprawdzony w nauce gry na instrumentach sposób już od ponad trzydziestu lat wykorzystywany jest w nauce języka obcego u dzieci. Nie muszą czytać i pisać, by zapamiętywać i stosować słownictwo.

    Szkoła językowa Niepołomice

    Angielski jako drugi język, używany naturalnie, odruchowo, bez zahamowań? Metoda Helen Doron w Niepołomicach stosowana jest z ogromną skutecznością. Dzieci mogą korzystać z naszych bezpłatnych dla kursantów gier i aplikacji, które wspomagają utrwalanie słownictwa. Wyróżniamy się skutecznością oraz kreatywnym podejściem do każdego ucznia. Jesteśmy liderem na rynku i posiadamy kadrę z pasją do nauki. Na angielski dla dzieci w Niepołomicach zapraszamy najmłodszych, już od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolne, szkolne oraz młodzież do 19 lat.