Angielski dla dzieci i młodzieży Oława - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

pl. Zamkowy 24A, 55-200 Oława

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oława

  Początki nauczania języka angielskiego w Polsce z wykorzystaniem metody, której autorką jest Helen Doron to koniec lat 90. Stopniowo powstawały kolejne szkoły prowadzące kursy z uwzględnieniem tej szczególnej formy nauczania. Aktualnie dzieci i młodzież mają możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki języka angielskiego w każdym dużym mieście w Polsce oraz w wielu mniejszych miejscowościach. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oławie to jeden z ośrodków, który prowadzi takie kursy.

  Szkoła językowa Oława

  Metoda Helen Doron w Oławie to nauczanie w formie kursu, który odbywa się raz w tygodniu, a w zależności od wieku uczniów zajęcia mogą trwać od 45 minut do 1,5 godziny. W najmłodszych grupach dzieci słuchają piosenek i dialogów. Dzieci starsze uczą się czytania i pisania w obcym języku. Angielski dla dzieci w Oławie to zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczne oraz wiele interesujących zadań do wykonania podczas kursu, jak również w domu. Kolorowe, bogato ilustrowane materiały edukacyjne zachęcają maluchów do zabawy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem