Angielski dla dzieci i młodzieży Oława - Helen Doron

505 984 577
502 488 294
pl. Zamkowy 24A/15, 55-200 Oława

O nas

Jesteśmy z Wami w Oławie już od 2005 roku. Zajmujemy się nauczaniem języka angielskiego metodą Helen Doron. Nasze zajęcia to coś więcej niż angielski. Doświadczeni lektorzy, którzy z pasją prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim skutecznie rozwijają potencjał, który jest w każdym dziecku. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Oprócz tego organizujemy warsztaty edukacyjne, które pomagają w odkrywaniu fascynujących tajników życia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

19.01.2023 FERIE:)

Od 13-24 lutego są ferie. W tych dniach nie ma zajęć! Zapraszamy chętnych na półkolonię, którą organizujemy w drugim tygodniu ferii, czyli od 20-24 lutego. Ilość miejsc ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy:) Szczegóły w sekretariacie-tel.505 984 577

27.10.2022 Dni wolne od zajęć!

W dniach 31 października i 1 listopada szkoła jest zamknięta. Nie ma żadnych zajęć. Życzymy wszystkim spokojnego jesiennego weekendu. Przypominamy o słuchaniu nagrań 2 razy dziennie z aplikacji Helen Doron Stream.

13.06.2022 Dzień wolny!

Przypominamy, że w czwartek 16 czerwca nie ma zajęć. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku:)

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole 28 maja odbyły się pierwsze Egzaminy Cambridge na poziomie A1 i A2 (Movers i Flyers). Wszyscy świetnie się spisali:)
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

pl. Zamkowy 24A/15, 55-200 Oława

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oława

    Początki nauczania języka angielskiego w Polsce z wykorzystaniem metody, której autorką jest Helen Doron to koniec lat 90. Stopniowo powstawały kolejne szkoły prowadzące kursy z uwzględnieniem tej szczególnej formy nauczania. Aktualnie dzieci i młodzież mają możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki języka angielskiego w każdym dużym mieście w Polsce oraz w wielu mniejszych miejscowościach. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oławie to jeden z ośrodków, który prowadzi takie kursy.

    Szkoła językowa Oława

    Metoda Helen Doron w Oławie to nauczanie w formie kursu, który odbywa się raz w tygodniu, a w zależności od wieku uczniów zajęcia mogą trwać od 45 minut do 1,5 godziny. W najmłodszych grupach dzieci słuchają piosenek i dialogów. Dzieci starsze uczą się czytania i pisania w obcym języku. Angielski dla dzieci w Oławie to zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczne oraz wiele interesujących zadań do wykonania podczas kursu, jak również w domu. Kolorowe, bogato ilustrowane materiały edukacyjne zachęcają maluchów do zabawy.