Angielski dla dzieci i młodzieży Oława - Helen Doron

505 984 577
502 488 294
pl. Zamkowy 24A/15, 55-200 Oława

O nas

Jesteśmy z Wami w Oławie już od 2005 roku. Zajmujemy się nauczaniem języka angielskiego metodą Helen Doron. Nasze zajęcia to coś więcej niż angielski. Doświadczeni lektorzy, którzy z pasją prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim skutecznie rozwijają potencjał, który jest w każdym dziecku. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Oprócz tego organizujemy warsztaty edukacyjne, które pomagają w odkrywaniu fascynujących tajników życia.

Newsy

04.04.2022 Przerwa wiosenna:)

Już niedługo, bo od 15 do 19 kwietnia nie będzie zajęć. Szkoła w tych dniach jest zamknięta. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku:)

25.04.2022 Długi weekend!

Przed nami wolne od zajęć. W dniach od 2-3 maja szkoła jest nieczynna. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku oraz dużo słońca:)

Egzaminy Cambridge

Panel w trakcie aktualizacji

Porozmawiajmy

pl. Zamkowy 24A/15, 55-200 Oława

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oława

  Początki nauczania języka angielskiego w Polsce z wykorzystaniem metody, której autorką jest Helen Doron to koniec lat 90. Stopniowo powstawały kolejne szkoły prowadzące kursy z uwzględnieniem tej szczególnej formy nauczania. Aktualnie dzieci i młodzież mają możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki języka angielskiego w każdym dużym mieście w Polsce oraz w wielu mniejszych miejscowościach. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oławie to jeden z ośrodków, który prowadzi takie kursy.

  Szkoła językowa Oława

  Metoda Helen Doron w Oławie to nauczanie w formie kursu, który odbywa się raz w tygodniu, a w zależności od wieku uczniów zajęcia mogą trwać od 45 minut do 1,5 godziny. W najmłodszych grupach dzieci słuchają piosenek i dialogów. Dzieci starsze uczą się czytania i pisania w obcym języku. Angielski dla dzieci w Oławie to zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczne oraz wiele interesujących zadań do wykonania podczas kursu, jak również w domu. Kolorowe, bogato ilustrowane materiały edukacyjne zachęcają maluchów do zabawy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem