Angielski dla dzieci i młodzieży Olesnica - Helen Doron

512 430 343
ul. Zielona 2, 56-400 Olesnica

O nas

My to przede wszystkim nasi uczniowie – to oni są prawdziwą wizytówką Helen Doron w Oleśnicy. Nasi najstarsi uczniowie są z nami od 2006 r. i jesteśmy bardzo dumni z ich licznych sukcesów, umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim, znajomości gramatyki. Uzyskują wysokie wyniki na egzaminach gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminach Cambridge. Odnoszą liczne sukcesy na konkursach językowych. We are proud! 🙂

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.06.2022 Zapisy na rok szkolny 2022/2023 oraz 2023/2024

Prosimy o zapisywanie dzieci na rok szkolny 2022/2023 na oraz 2023/2024 telefonicznie lub e-mailowo. Zapisy na listę oczekująch trwają przez cały rok. Im szybciej zapiszą Państwo dziecko na listę, tym szybciej będziemy w stanie znaleźć miejsce.

02.06.2022 Osoby zapisane na listę oczekujących

Rodzice kandydatów zostaną poinformowani o przyjęciu ich na rok szkolny 2023/2024 telefonicznie w maju, czerwcu lub lipcu 2023r. W rzadkich przypadkach (np. kiedy zwolni się miejsce w grupie) kontaktujemy się też w późniejszych terminach.

02.06.2022 KONTYNUACJE DLA OSÓB Z INNYCH MIEJSCOWOŚCI I INNYCH KRAJÓW

Osoby uczące się metodą Helen Doron w innych miejscowościach i krajach, prosimy o pilny kontakt. Im wcześniej uzyskamy od Państwa informację, tym łatwiej będzie nam zapewnić dziecku miejsce odpowiednim kursie kontynuacyjnym oraz materiały.

Porozmawiajmy

ul. Zielona 2, 56-400 Olesnica

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oleśnica

    Znajomość języka obcego, a w szczególności języka angielskiego jest dzisiaj niezbędna jeśli chcemy pracować w międzynarodowym środowisku i podróżować po świecie. Warto te umiejętności budować u dziecka jak najwcześniej. Metoda Helen Doron w Oleśnicy opiera się na założeniu, że małe dzieci potrafią bardzo dokładnie odtwarzać to co słyszą. Ponadto elastyczny aparat mowy sprawia, że wyjątkowo łatwo dzieci przyswajają prawidłową wymowę w języku angielskim.

    Szkoła językowa Oleśnica

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Oleśnicy umożliwia naukę języka na bardzo wczesnym etapie życia. Okazuje się, że do rozpoczęcia edukacji nie jest konieczna znajomość czytania i pisania. Ważne jest to, żeby dziecko uważnie słuchało tego co mówi do niego nauczyciel podczas kursu oraz aby regularnie słuchało piosenek i wierszyków w obcym języku. Angielski dla dzieci w Oleśnicy jest więc szansą na poznanie języka od podstaw na bardzo wysokim poziomie – z prawidłową wymową, poprawną gramatyką i bogatym zasobem słownictwa.