Angielski dla dzieci i młodzieży Olkusz - Helen Doron

535 557 788
ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz

O nas

Angielski dla dzieci Olkusz

 Będziemy Twoje dziecko uczyćświata po angielsku!

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w j. angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka lub dzieci w wieku szkolnym to czekamy.

Angielski dla młodzieży Olkusz

Teen English College zaprasza nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej  i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 02 2490 0005 0000 4500 4002 1281
Oferta Oferta
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dostępna będzie w trakcie roku szkolnego.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.04.2024 Klub Językowych Kulturożerców

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubie Językowych Kulturożerców - spotykamy się 11 maja, a tematem przewodnim będzie Chile. Jak zwykle zachęcamy do zapisów 535557788

18.04.2024 Warsztaty 8- klasistów

Już w piątek 26 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie 8 -klasistów. Link pozostaje bez zmian. Jeśli ktoś nie ma dostępu do linku, prosimy o kontakt z sekretariatem

08.04.2024 Zapisy na rok 2024-2025

Ruszyły zapisy na kolejny rok szkolny! Zapraszamy do rezerwowania miejsca w grupach ( na preferencyjnych warunkach)
☎️535557788

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Olkuszu 6 i 7 maja 2022.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Olkusz

    Metoda Helen Doron w Olkuszu daje możliwość skorzystania z wyjątkowych lekcji języka angielskiego. Metoda ta została opracowana w celu kształcenia dzieci i młodzieży. Doskonałe przygotowane do zajęć, nauczyciele prezentujący wysoki poziom merytoryczny, dobrze wyposażone sale i niewielkie grupy – wszystkie te elementy oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Olkuszu. Dzieci uwielbiają spędzać czas w tym miejscu spotykając się regularnie z rówieśnikami.

    Szkoła językowa Olkusz

    Każda lekcja w szkole Helen Doron to okazja to doskonalenia znajomości języka angielskiego. W zajęciach uczestniczą dzieci w różnym wieku – od niemowląt po nastolatków. Materiały dydaktyczne, sposób prowadzenia zajęć oraz nagrania w formie audio i wideo uwzględniają wiek uczniów oraz zachęcają do aktywnej nauki. Angielski dla dzieci w Olkuszu to nowoczesne narzędzia, zajęcia prowadzone w komfortowych warunkach oraz ogromne możliwości nauki języka obcego w sposób łatwy i przyjemny.