Angielski dla dzieci i młodzieży Olkusz - Helen Doron

535 557 788
ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz

O nas

Angielski dla dzieci Olkusz

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży Olkusz

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 67 2490 0005 0000 4530 3317 5689
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta w zakładce ARTYKUŁY

Newsy

01.06.2022 Potwierdź kontynuację na NOWY SEMESTR! I...

I zyskaj zniżki lojalnościowe oraz za rodzeństwo. Zapisy w sekretariacie oraz pod numerem 535 55 77 88

01.06.2022 Zapisy na piżamowy bal

W nocy z 15 na 16 czerwca odbędzie się u nas piżamowy bal - zapisy w sekretariacie

01.06.2022 Preferencyjne zapisy

Ostatnie 2 tygodnie preferencyjnych zapisów - tylko do 15 czerwca

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom  w wieku 13 – 14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Olkuszu 6 i 7 maja 2022.

Porozmawiajmy

ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Olkusz

  Metoda Helen Doron w Olkuszu daje możliwość skorzystania z wyjątkowych lekcji języka angielskiego. Metoda ta została opracowana w celu kształcenia dzieci i młodzieży. Doskonałe przygotowane do zajęć, nauczyciele prezentujący wysoki poziom merytoryczny, dobrze wyposażone sale i niewielkie grupy – wszystkie te elementy oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Olkuszu. Dzieci uwielbiają spędzać czas w tym miejscu spotykając się regularnie z rówieśnikami.

  Szkoła językowa Olkusz

  Każda lekcja w szkole Helen Doron to okazja to doskonalenia znajomości języka angielskiego. W zajęciach uczestniczą dzieci w różnym wieku – od niemowląt po nastolatków. Materiały dydaktyczne, sposób prowadzenia zajęć oraz nagrania w formie audio i wideo uwzględniają wiek uczniów oraz zachęcają do aktywnej nauki. Angielski dla dzieci w Olkuszu to nowoczesne narzędzia, zajęcia prowadzone w komfortowych warunkach oraz ogromne możliwości nauki języka obcego w sposób łatwy i przyjemny.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem