Angielski dla dzieci i młodzieży Olkusz - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. K.K. Wielkiego 59, 32-300 Olkusz

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Olkusz

  Metoda Helen Doron w Olkuszu daje możliwość skorzystania z wyjątkowych lekcji języka angielskiego. Metoda ta została opracowana w celu kształcenia dzieci i młodzieży. Doskonałe przygotowane do zajęć, nauczyciele prezentujący wysoki poziom merytoryczny, dobrze wyposażone sale i niewielkie grupy – wszystkie te elementy oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Olkuszu. Dzieci uwielbiają spędzać czas w tym miejscu spotykając się regularnie z rówieśnikami.

  Szkoła językowa Olkusz

  Każda lekcja w szkole Helen Doron to okazja to doskonalenia znajomości języka angielskiego. W zajęciach uczestniczą dzieci w różnym wieku – od niemowląt po nastolatków. Materiały dydaktyczne, sposób prowadzenia zajęć oraz nagrania w formie audio i wideo uwzględniają wiek uczniów oraz zachęcają do aktywnej nauki. Angielski dla dzieci w Olkuszu to nowoczesne narzędzia, zajęcia prowadzone w komfortowych warunkach oraz ogromne możliwości nauki języka obcego w sposób łatwy i przyjemny.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem