Angielski dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie - Helen Doron

513 955 550
ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

O nas

Centrum Helen Doron English w Opolu Lubelskim to wyjątkowe, przyjazne i kreatywne miejsce, gdzie każdy uczeń jest wyjątkowy i oczekiwany. To miejsce, gdzie nauczanie języka angielskiego jest pasją oraz przyjemnością realizowania swoje powołania. Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w regionie, gdzie zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia na  12 poziomach nauczania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 185 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 20 1020 3235 0000 5402 0115 7668
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.01.2023 Przerwa zimowa

Przypominamy, iż zgodnie z kalendarzem szkolnym od 16 stycznia 2023 do 29 stycznia 2023 są ferie zimowe i nasze centrum jest zamknięte. Zajęcia nie były uwzględniane w cenie kursu, więc nie będą odrabiane.

06.01.2023 Opinia na Google

Napisz opinię o naszej szkole na Google i odbierz upominek z naszego sekretariatu.

05.01.2023 Zamiast płyt STREAM

Drodzy Rodzice, wszyscy nasi uczniowie otrzymali indywidualny dostęp do platform edukacyjnych. Przypominamy, że słuchanie jest niezwykle ważne, gwarantuje skuteczność metody i buduje zaangażowanie dziecka w zajęcia. Dane do logowania są w paszportach

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od roku szkolnego 2018/2019 Centrum Języka Angielskiego Helen Doron jest Autoryzowanym Centrum Przygotowawczym do Egzaminów Cambridge. W naszej szkole prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie

    Wysoka jakość nauczania, połączona z efektywnością? Język angielski dla dzieci w Opolu Lubelskim zdecydowanie wpisuje się w wymagania rodziców oraz preferencje dzieci. Osiągamy doskonałe efekty, a dzieci biorące udział w zajęciach są chętne do poznawania obcego języka. Uczymy poprzez zabawę, śpiew, taniec i dźwięki, które utrwalają się poprzez osłuchanie. Wybraliśmy sprawdzoną metodę nauczania.

    Szkoła językowa Opole Lubelskie

    Metoda Helen Doron w Opolu Lubelskim charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością w doborze narzędzi, sposobów prowadzenia zajęć, opierając się o poznawanie i utrwalenie dźwięków w zabawie. Dla dzieci to okazja do miłego spędzenia czasu, która pozwala ukorzenić angielski zaraz za językiem ojczystym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Opolu Lubelskim oferuje szybki efekt. Oferujemy dostęp do własnych aplikacji i gier, które są przez dzieci uwielbiane. Utrwalanie może być przyjemne.