Angielski dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie - Helen Doron

513 955 550
ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

O nas

Centrum Helen Doron English w Opolu Lubelskim to wyjątkowe, przyjazne i kreatywne miejsce, gdzie każdy uczeń jest wyjątkowy i oczekiwany. To miejsce, gdzie nauczanie języka angielskiego jest pasją oraz przyjemnością realizowania swoje powołania. Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w regionie, gdzie zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia na  12 poziomach nauczania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 220 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 20 1020 3235 0000 5402 0115 7668
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

24.06.2024 Lekcje pokazowe

Kolejne bezpłatne lekcje pokazowe odbędą się we wrześniu. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

13.06.2024 Zniżka za polecenia

Za każdego ucznia, który zapisze się z Waszego polecenia otrzymujecie zniżkę :) Im więcej poleceń tym większa zniżka.

12.06.2024 Przerwa wakacyjna

Nasze centrum w dniach od 17 czerwca do 18 sierpnia jest nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od roku szkolnego 2018/2019 Centrum Języka Angielskiego Helen Doron jest Autoryzowanym Centrum Przygotowawczym do Egzaminów Cambridge. W naszej szkole prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie

    Wysoka jakość nauczania, połączona z efektywnością? Język angielski dla dzieci w Opolu Lubelskim zdecydowanie wpisuje się w wymagania rodziców oraz preferencje dzieci. Osiągamy doskonałe efekty, a dzieci biorące udział w zajęciach są chętne do poznawania obcego języka. Uczymy poprzez zabawę, śpiew, taniec i dźwięki, które utrwalają się poprzez osłuchanie. Wybraliśmy sprawdzoną metodę nauczania.

    Szkoła językowa Opole Lubelskie

    Metoda Helen Doron w Opolu Lubelskim charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością w doborze narzędzi, sposobów prowadzenia zajęć, opierając się o poznawanie i utrwalenie dźwięków w zabawie. Dla dzieci to okazja do miłego spędzenia czasu, która pozwala ukorzenić angielski zaraz za językiem ojczystym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Opolu Lubelskim oferuje szybki efekt. Oferujemy dostęp do własnych aplikacji i gier, które są przez dzieci uwielbiane. Utrwalanie może być przyjemne.