Angielski dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie - Helen Doron

513 955 550
ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

O nas

Centrum Helen Doron English w Opolu Lubelskim to wyjątkowe, przyjazne i kreatywne miejsce, gdzie każdy uczeń jest wyjątkowy i oczekiwany. To miejsce, gdzie nauczanie języka angielskiego jest pasją oraz przyjemnością realizowania swoje powołania. Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w regionie, gdzie zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia na  12 poziomach nauczania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 185 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 20 1020 3235 0000 5402 0115 7668

Newsy

20.03.2022 Egzaminy Cambridge

Drodzy rodzice, przypominamy o egzaminach Cambridge w wiosennej sesji egzaminacyjnej. Prosimy o składanie zgłoszeń w sekretariacie szkoły oraz o dokonanie opłaty za egzamin w terminie do końca marca 2022.

21.03.2022 Aplikacja Stream

Drodzy uczniowie i rodzice, pamiętajcie o codziennym słuchaniu materiałów z kursu.

19.03.2022 Dwujęzyczne dzieci - wywiad z Panią Sylwią, lektorką z Lublina

"Można rozważać dwujęzyczność w piśmie, w mowie, w rozumieniu. Również czynnik kultury często wchodzi w grę. Dla mnie dwujęzyczność to taki luzik, taka swoboda w przekazywaniu myśli."
Cały wywiad do posłuchania na: helendoron.pl/blog
Zapraszamy

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od roku szkolnego 2018/2019 Centrum Języka Angielskiego Helen Doron jest Autoryzowanym Centrum Przygotowawczym do Egzaminów Cambridge. W naszej szkole prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools.

Porozmawiajmy

ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie

  Wysoka jakość nauczania, połączona z efektywnością? Język angielski dla dzieci w Opolu Lubelskim zdecydowanie wpisuje się w wymagania rodziców oraz preferencje dzieci. Osiągamy doskonałe efekty, a dzieci biorące udział w zajęciach są chętne do poznawania obcego języka. Uczymy poprzez zabawę, śpiew, taniec i dźwięki, które utrwalają się poprzez osłuchanie. Wybraliśmy sprawdzoną metodę nauczania.

  Szkoła językowa Opole Lubelskie

  Metoda Helen Doron w Opolu Lubelskim charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością w doborze narzędzi, sposobów prowadzenia zajęć, opierając się o poznawanie i utrwalenie dźwięków w zabawie. Dla dzieci to okazja do miłego spędzenia czasu, która pozwala ukorzenić angielski zaraz za językiem ojczystym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Opolu Lubelskim oferuje szybki efekt. Oferujemy dostęp do własnych aplikacji i gier, które są przez dzieci uwielbiane. Utrwalanie może być przyjemne.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem