Angielski dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Długa 37, 24-300 Opole Lubelskie

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Opole Lubelskie

  Wysoka jakość nauczania, połączona z efektywnością? Język angielski dla dzieci w Opolu Lubelskim zdecydowanie wpisuje się w wymagania rodziców oraz preferencje dzieci. Osiągamy doskonałe efekty, a dzieci biorące udział w zajęciach są chętne do poznawania obcego języka. Uczymy poprzez zabawę, śpiew, taniec i dźwięki, które utrwalają się poprzez osłuchanie. Wybraliśmy sprawdzoną metodę nauczania.

  Szkoła językowa Opole Lubelskie

  Metoda Helen Doron w Opolu Lubelskim charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością w doborze narzędzi, sposobów prowadzenia zajęć, opierając się o poznawanie i utrwalenie dźwięków w zabawie. Dla dzieci to okazja do miłego spędzenia czasu, która pozwala ukorzenić angielski zaraz za językiem ojczystym. Szkoła angielskiego dla dzieci w Opolu Lubelskim oferuje szybki efekt w postaci English as a Second Language. Oferujemy dostęp do własnych aplikacji i gier, które są przez dzieci uwielbiane. Utrwalanie może być przyjemne.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem