Angielski dla dzieci i młodzieży Opole - Helen Doron

519 132 436
ul. Chabrów 31, 45-222 Opole

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży Opole

Witamy w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Opolu.

Nasza szkoła działa od 1999 roku i była jednym z pierwszych Centrów Helen Doron w Polsce!

Centrum powstało z pasji do nauczania dzieci, gdzie wykorzystujemy najskuteczniejsze i bezstresowe metody na zajęciach z języka angielskiego dla dzieci już od 3. miesiąca życia do 19 lat. 

Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim dla 3-latka, 4-latka i 5-latka.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 214 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 72 2490 0005 0000 4000 4000 5716
Oferta dodatkowa

Nasze Centrum oferuje półkolonie wyłącznie w języku angielskim oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne z Helen Doron.
Szczegółowa oferta w Sekretariacie Szkoły.

Egzaminy Cambridge

Nasze Centrum przygotowuje do Międzynarodowego Egzaminu Cambridge. Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

Wszyscy nasi uczniowe korzystają z dodatkowych spotkań, gdzie przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Chabrów 31, 45-222 Opole

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Opole

  Brytyjska lingwistka Helen Doron jest pomysłodawczynią interesującej metody języka opartej Helen Doron Early English. Technika ta polega między innym na tym, że edukacja rozpoczyna się na bardzo wczesnym etapie życie, kiedy dziecko nie potrafi jeszcze pisać i czytać. Okazuje się, że kluczowe jest tzw. „osłuchanie się” z językiem. Metoda Helen Doron w Opolu umożliwia skuteczną naukę języka angielskiego przy jednoczesnym spędzaniu czasu na zabawie i aktywnościach ruchowych.

  Szkoła językowa Opole

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Opolu prowadzi kursy, których program przystosowany jest do rozwoju i wieku uczniów. Jedną z głównych zasad jest to, że lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim. W trakcie zajęć dziecko słyszy tylko język obcy. Angielski dla dzieci w Opolu to kursy, podczas których uczestnicy śledzą przygody przyjaznych bohaterów oglądając bajki, słuchając konwersacji i śpiewając piosenki. W ten sposób dzieci naturalnie zapamiętują nowe słownictwo i gramatykę.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem