Angielski dla dzieci i młodzieży Ostrów Wielkopolski - Helen Doron

695 165 018
ul. Różana 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Porozmawiajmy

ul. Różana 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski

  Angielski dla dzieci Ostrów Wielkopolski

  Profesjonalna kadra, wyselekcjonowana spośród nauczycieli, dla których język angielski jest prawdziwą pasją, a praca z dziećmi przynosi codziennie nowe doświadczenia. Nowoczesne narzędzia edukacyjne, w tym własna aplikacja Kandi Club. Niestandardowy sposób prowadzenia zajęć. Elementy, wyróżniające naszą placówkę sprawiają, że spełnia ona wymagania najmłodszych uczniów i ich rodziców. Angielski dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy w postaci zajęć dla różnych grup wiekowych.

  Nauka angielskiego dla dzieci metodą H. Doron-Ostrów Wielkopolski

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim jest placówką, w której zajęcia odbywają się w myśl koncepcji, wywodzącej się z japońskiej metody Suzuki. Metoda Helen Doron w Ostrowie Wielkopolskim zakłada naukę angielskiego u dzieci od 3 miesięcy do 19 roku życia na podstawie osłuchania. Z łatwością można uzyskać efekty nieskrępowanego porozumiewania się i poczucia, że angielski to rzeczywiście drugi język, zaraz po ojczystym. Uczymy przez zabawę i kreatywne zadania wśród rówieśników.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem