Angielski dla dzieci i młodzieży Ostrowiec Świętokrzyski - Helen Doron

690 996 916
ul. Trzeciaków 35A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

O nas

Centrum Helen Doron English Ostrowiec Świętokrzyski powstało w 2009 roku. Obecnie szkoła mieści się przy ul. Trzeciaków 35A ( obok PSP nr 1). Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3-go miesiąca do 19 roku życia. Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i naturalnego przyswajania języka angielskiego w sposób imitujący naukę języka ojczystego

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 29 1140 2004 000 3902 4791 4619
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.12.2022 Konkurs!!! Piosenka dla Mikołaja

Weź udział w KONKURSIE Mikołajkowym

✅Nagraj piosenkę po angielsku dla Mikołaja,
✅wyślij ją do nas na Whatsapp lub przynieś do sekretariatu do 10.12!
i wygraj super nagrody.

10.11.2022 Warsztaty przygotowujące do egzaminów Cambridge

Już od 30 listopada rozpoczynamy cykl warsztatów do egzaminów Cambridge dla uczniów z kursów More Jump with Joey, Alphaboat i Paul Wards's Explores.
!Prosimy o zgłaszanie chętnych do 26 listopada!
Terminy wszystkich zajęć są dostępne w sekretariacie

13.10.2022 Uroczyste rozdanie Certyfikatów Cambridge

22 października o 12:30 zapraszamy wszystkich uczniów, którzy zdawali egzamin Cambidge, wraz z Rodzicami, na uroczyste rozdanie Certyfikatów. Będzie okolicznościowy tort oraz nagrody.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers oraz A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów. Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Trzeciaków 35A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

mbank: 29 1140 2004 0000 3902 4791 4619

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ostrowiec

    Wśród ogromnej liczby stosowanych metod nauki języka angielskiego u dzieci, metoda Helen Doron w Ostrowcu sprawdza się wyjątkowo dobrze. Nauka, połączona z zapamiętywaniem dźwięków osłuchanych w piosenkach to skuteczny sposób na zaznajomienie dzieci z angielskim od pierwszych miesięcy życia. Dopasowujemy technikę nauczania do poziomu umiejętności, aktywizując uczniów w ramach grup. Tworzymy je w oparciu o wiek dziecka.

    Szkoła językowa Ostrowiec

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Ostrowcu oferuje wysoki poziom nauczania, realizowany poprzez doskonałą zabawę. Sprawdź, jak łatwo można opanować muzykę, jaką jest dźwięk obcego języka ze słuchu. Stosowana przez nas metoda jest skuteczna już u dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia. Oferujemy dostęp do nowoczesnych aplikacji i gier, wspierających proces zapamiętywania. Jeśli poszukujesz oferty na wysokim poziomie, zapraszamy do nas. Dołącz do zadowolonych klientów naszej placówki, której odziały znajdują się na pięciu kontynentach.