Angielski dla dzieci i młodzieży Oświęcim - Helen Doron

694 887 477
ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

O nas

Angielski dla Dzieci Oświęcim

Uczymy dzieci  od 3. miesiąca życia.

Oferujemy angielski dla 2-latka,  3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka na kursach wyłącznie w języku angielskim. Dzieci z każdej klasy szkoły podstawowej mają swoją grupę angielskiego w swoim roczniku w naszej szkole językowej Helen Doron Oświęcim.

Teen English College Oświęcim oferuje angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Nasze kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 96 1140 2004 0000 3702 8207 6523
Warsztaty angielskiego w ferie dla dzieci i młodzieży

Warsztaty angielskiego dla dzieci i młodzieży w okres ferii zimowych w naszej szkole języka angielskiego Helen Doron w Oświęcimiu. Zapraszamy dzieci na dni pełne zabawy, wrażeń i angielskiego w formie zabawy oraz warsztatów, które pozwolą na swobodną komunikację, poznawanie nowych wyrażeń, kultury i państw innych krajów! Angielski is fun for everyone! Liczba osób ograniczona w grupie. Zapisz swoje dziecko już dziś!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

19.01.2023 Próbne egzaminy Cambridge

Już w drugim tygodniu ferii dla wszystkich chętnych organizujemy próbne egzaminy angielskiego Cambridge! Zapisy mailowo i telefonicznie. Zapraszamy!

29.12.2022 Angielska wioska w Holandii

Wakacje po angielsku? Zdecydowanie tak! W sierpniu tworzymy angielską wioskę w Holandii dla młodzieży od 12 roku życia! Przy zapisie do 10 stycznia - RABAT 400ZŁ!

12.12.2022 Zapisy na warsztaty angielskiego w ferie

Ferie po angielsku? Zdecydowanie tak w naszej szkole językowej w Oświęcimiu już można się zapisywać na angielskie warsztaty dla dzieci i młodzieży!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z j. angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oświęcim

    Muzyka języka może zostać przyswojona tak samo jak język muzyki. Jeśli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać, nie znaczy to, że angielski jako swobodnie używany drugi język musi poczekać. Metoda Helen Doron w Oświęcimiu, którą skutecznie stosujemy swój początek wzięła trzydzieści lat temu na podstawie sposobu nauczania gry na instrumentach przez osłuchanie. Dzieci od czwartego miesiąca życia mogą słuchać dźwięków, które zapamiętane, a następnie swobodnie używane będą naturalnie używane bez kompleksów.

    Szkoła językowa Oświęcim

    Angielski dla dzieci w Oświęcimiu realizowany jest w grupach wiekowych dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Uczymy przez zabawę, śpiew, taniec. Na zajęciach nie brakuje zróżnicowania, zaciekawienia i współpracy w grupie. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, takie jak gry i aplikacje. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży szkół językowych.. Zapraszamy, jeśli jesteś wymagającym rodzicem, spełnimy oczekiwania Twoje i przede wszystkim dziecka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oświęcimiu? Poznaj nas.