Angielski dla dzieci i młodzieży Oświęcim - Helen Doron

694 887 477
ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

O nas

Angielski dla Dzieci Oświęcim

Uczymy dzieci  od 3. miesiąca życia.

Jeżeli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, 6-latka to zapraszamy na kursy  wyłącznie w języku angielskim.

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 96 1140 2004 0000 3702 8207 6523
Warsztaty wakacyjne z angielskim 2022

Szkoła językowa Centrum Helen Doron Oświęcim przygotowała dla Państwa dwa turnusy tygodniowych warsztatów wakacyjnych dla dzieci! Dzieci będą uczestniczyły w różnych aktywnościach po angielsku, do tego czeka ich sesja zdjęciowa, wyjście do kręgielni oraz na trampoliny! Warsztaty kulinarne, taneczne, muzyczne, fotograficzne i wiele róznych zabaw, które wywołają cudowny uśmiech na ich twarzach. Zapraszamy do zapisów na turnusy : 11-15 lipca oraz 22-26 sierpnia!

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z j. angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w j. angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oświęcim

  Muzyka języka może zostać przyswojona tak samo jak język muzyki. Jeśli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać, nie znaczy to, że angielski jako swobodnie używany drugi język musi poczekać. Metoda Helen Doron w Oświęcimiu, którą skutecznie stosujemy swój początek wzięła trzydzieści lat temu na podstawie sposobu nauczania gry na instrumentach przez osłuchanie. Dzieci od czwartego miesiąca życia mogą słuchać dźwięków, które zapamiętane, a następnie swobodnie używane będą naturalnie używane bez kompleksów.

  Szkoła językowa Oświęcim

  Angielski dla dzieci w Oświęcimiu realizowany jest w grupach wiekowych dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Uczymy przez zabawę, śpiew, taniec. Na zajęciach nie brakuje zróżnicowania, zaciekawienia i współpracy w grupie. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, takie jak gry i aplikacje. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży szkół językowych.. Zapraszamy, jeśli jesteś wymagającym rodzicem, spełnimy oczekiwania Twoje i przede wszystkim dziecka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oświęcimiu? Poznaj nas.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem