Angielski dla dzieci i młodzieży Oświęcim - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oświęcim

  Muzyka języka może zostać przyswojona tak samo jak język muzyki. Jeśli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać, nie znaczy to, że angielski jako swobodnie używany drugi język musi poczekać. Metoda Helen Doron w Oświęcimiu, którą skutecznie stosujemy swój początek wzięła trzydzieści lat temu na podstawie sposobu nauczania gry na instrumentach przez osłuchanie. Dzieci od czwartego miesiąca życia mogą słuchać dźwięków, które zapamiętane, a następnie swobodnie używane będą naturalnie używane bez kompleksów.

  Szkoła językowa Oświęcim

  Angielski dla dzieci w Oświęcimiu realizowany jest w grupach wiekowych dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Uczymy przez zabawę, śpiew, taniec. Na zajęciach nie brakuje zróżnicowania, zaciekawienia i współpracy w grupie. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, takie jak gry i aplikacje. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży ESL (English as a Second Language). Zapraszamy, jeśli jesteś wymagającym rodzicem, spełnimy oczekiwania Twoje i przede wszystkim dziecka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oświęcimiu? Poznaj nas.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem