Angielski dla dzieci i młodzieży Oświęcim - Helen Doron

694 887 477
ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

O nas

Angielski dla Dzieci Oświęcim

Uczymy dzieci  od 3. miesiąca życia.

Oferujemy angielski dla 2-latka,  3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka na kursach wyłącznie w języku angielskim. Dzieci z każdej klasy szkoły podstawowej mają swoją grupę angielskiego w swoim roczniku w naszej szkole językowej Helen Doron Oświęcim.

Teen English College Oświęcim oferuje angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Nasze kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 96 1140 2004 0000 3702 8207 6523
Piknik angielski dla dzieci z Helen Doron Oświęcim

Szkoła językowa Centrum Helen Doron English Oświęcim zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły językowej angielskiego na Piknik Angielski Helen Doron, który odbędzie się 3 września w sobotę w godz.10:00 - 13:00 na ul. Grójecka 54 na Zaborzu! Zapraszamy także wszystkie dzieci, które chcą poznać naszą metodę nauki angielskiego i wziąć udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych po angielsku! Czekają Was dmuchańce, wata cukrowa, lekcje po angielsku, zabawy i animacje od MYDay! Musicie być z nami!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.09.2022 Ostatnie wolne miejsca na kursach angielskiego

Zapytaj o wolne miejsca w naszych grupach angielskiego dla najmłodszych dzieci, dzieci szkolnych i nastolatków! Zapewnij swojemu dziecku lepszą przyszłość!

18.09.2022 Zapisy nastolatków do Teen College

Zapraszamy nastolatków na wyjątkowe zajęcia angielskiego w naszej szkole językowej w Oświęcimiu! Zapraszamy na test wstępny i na bezpłatną lekcję próbną w naszych grupach nastolatków.

16.09.2022 Przyjdź na lekcję próbna!

Jeszcze we wrześniu możecie dołączyć do naszych grup angielskiego dla dzieci! Zobacz jak wyglądają zajęcia w Helen Doron i zostań z nami na dłużej!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z j. angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oświęcim

    Muzyka języka może zostać przyswojona tak samo jak język muzyki. Jeśli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać, nie znaczy to, że angielski jako swobodnie używany drugi język musi poczekać. Metoda Helen Doron w Oświęcimiu, którą skutecznie stosujemy swój początek wzięła trzydzieści lat temu na podstawie sposobu nauczania gry na instrumentach przez osłuchanie. Dzieci od czwartego miesiąca życia mogą słuchać dźwięków, które zapamiętane, a następnie swobodnie używane będą naturalnie używane bez kompleksów.

    Szkoła językowa Oświęcim

    Angielski dla dzieci w Oświęcimiu realizowany jest w grupach wiekowych dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Uczymy przez zabawę, śpiew, taniec. Na zajęciach nie brakuje zróżnicowania, zaciekawienia i współpracy w grupie. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, takie jak gry i aplikacje. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży szkół językowych.. Zapraszamy, jeśli jesteś wymagającym rodzicem, spełnimy oczekiwania Twoje i przede wszystkim dziecka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oświęcimiu? Poznaj nas.