Angielski dla dzieci i młodzieży Oświęcim - Helen Doron

694 887 477
ul. Jagiełły 17/I piętro, 32-600 Oświęcim

O nas

Angielski dla Dzieci Oświęcim

Oferujemy angielski dla 2-latka,  3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka na kursach wyłącznie w języku angielskim. Dzieci z każdej klasy szkoły podstawowej mają swoją grupę angielskiego w swoim roczniku w naszej szkole językowej Helen Doron Oświęcim.

Teen English College Oświęcim oferuje angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Nasze kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży przygotowują do egzaminów Cambridge.

Ruszył nabór na rok szkolny 2023/2024.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 300 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 96 1140 2004 0000 3702 8207 6523
Oferta Oferta
Świąteczne warsztaty językowe po angielsku

Nie możecie się doczekać Świąt? Już 18 grudnia zabierzemy Was w angielską podróż do świątecznej krainy o tradycjach oraz zwyczajach angielskich, a uwieńczeniem świątecznej atmosfery będzie fotograficzna sesja świąteczna w naszej szkole językowej!
Zapisy ruszyły :)

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.12.2023 Świąteczne warsztaty językowe dla dzieci

Święta nadchodzą, więc nie mogło zabraknąć naszych angielskich warsztatów świątecznych! A po nich niespodzianka - mini sesja świąteczna dla każdego dziecka!

Kiedy?
18 grudnia!
Wymagane zapisy na konkretne godziny :)

01.12.2023 Seans filmowy i pizza dla TEENsów

Wszystkie grupy od kursu PWA i Teen Talent zapraszamy na wspólny zimowy wieczór z popcornem i pizzą przy świątecznym seansie oczywiście w wersji angielskiej! Kiedy?
Już 18 grudnia !
START: godz. 19:00-20:30!

17.11.2023 Wyjazd na Maltę dla Nastolatków

Wyjazd anglojęzyczny dla nastolatków od 13 roku życia na Maltę! Kiedy? Już w marcu w dniach 9 -16.03 2023!
Co Cię czeka? 20h angielskiego, zakwaterowanie u rodzin maltańskich, warsztaty z native speakerami z różnych krajów! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z j. angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jagiełły 17/I piętro, 32-600 Oświęcim

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Oświęcim

    Muzyka języka może zostać przyswojona tak samo jak język muzyki. Jeśli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać i pisać, nie znaczy to, że angielski jako swobodnie używany drugi język musi poczekać. Metoda Helen Doron w Oświęcimiu, którą skutecznie stosujemy swój początek wzięła trzydzieści lat temu na podstawie sposobu nauczania gry na instrumentach przez osłuchanie. Dzieci od czwartego miesiąca życia mogą słuchać dźwięków, które zapamiętane, a następnie swobodnie używane będą naturalnie używane bez kompleksów.

    Szkoła językowa Oświęcim

    Angielski dla dzieci w Oświęcimiu realizowany jest w grupach wiekowych dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Uczymy przez zabawę, śpiew, taniec. Na zajęciach nie brakuje zróżnicowania, zaciekawienia i współpracy w grupie. Posiadamy własne, nowoczesne narzędzia, takie jak gry i aplikacje. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży szkół językowych.. Zapraszamy, jeśli jesteś wymagającym rodzicem, spełnimy oczekiwania Twoje i przede wszystkim dziecka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Oświęcimiu? Poznaj nas.