Angielski dla dzieci i młodzieży Piła - Helen Doron

67 213 02 21
694 129 716
ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

O nas

Już od   ponad 20 lat uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego w Pile, przygotowujemy do Egzaminów Cambridge, które można zdawać w naszej placówce. Zajęcia prowadzone są także przez Native Speakerów.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.09.2023 Nowa grupa - 2 latki

Angielski dla 2 latka?
Tak! W szkole angielski metodą Helen Doron to jest możliwe!
Zapisz swojego dwulatka na zajęcia pokazowe i sprawdź nasz angielski.

19.09.2023 Egzamin 8- klasisty

Za rok może być za późno, wiemy że odkładacie czasem wszystko na ostatnią chwilę ale niestety język nie poczeka🙃
Zapraszamy uczniów klas 7 na kurs językowy przygotowujący do egzaminu 8 -klasisty. Celem kursu jest spokojne, systematyczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

18.09.2023 Aplikacja Helen Doron Stream

Jesteś już naszym uczniem- Witamy. Teraz czas na zaprzyjaźnienie się z aplikacjami HD- najważniejsza to HELEN DORON STREAM.
Właśnie tam znajdziesz nagrania oraz bajki do kursów. Login i hasło do danego otrzymają Państwo w sekretariacie szkoły. Wystarczy pobrać aplikację na telefon lub tablet i wybrać kurs.
W razie problemów -Let us know!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

numer konta: 52 8937 0007 0014 2104 2000 0010

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Piła

    Czy wiesz, że gry na instrumencie można nauczyć się bez znajomości zapisu nut? Język muzyki to przede wszystkim słuch i osłuchanie. Podobnie jest z angielskim u dzieci. Im szybciej zaczną przyswajać słówka, zwroty i bawić się językiem obcym, tym łatwiej opanują go jako drugi, swobodnie używany język. Mamy duże doświadczenie i jako jedna z niewielu szkół nauki języka angielskiego, posiadamy zestaw multimedialnych narzędzi, dzięki którym najmłodsi i starsi uczniowie mogą powtarzać i utrwalać wiedzę z przyjemnością.

    Szkoła językowa Piła

    Metoda Helen Doron w Pile, stosowana przez naszą kadrę jest skutecznym, realizowanym od ponad trzydziestu lat sposobem na szybką i efektywną naukę angielskiego u dzieci. Już 3 miliony uczniów może pochwalić się swobodnym używaniem angielskiego, swojego drugiego języka. Angielski dla dzieci w Pile? Zapraszamy dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież. Oferujemy kreatywne, pełne energii i dźwięków zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania.