Angielski dla dzieci i młodzieży Piła - Helen Doron

67 213 02 21
694 129 716
ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

O nas

Już od  20 lat uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego w Pile, przygotowujemy do Egzaminów Cambridge, które można zdawać w naszej placówce. Zajęcia prowadzone są także przez Native Speakerów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.11.2022 Akcja Słuchanie to Wyzwanie

Jak już wiecie, jednym z podstawowych założeń naszej metody jest „zanurzenie w języku” między innymi poprzez słuchanie materiałów audio do kursów. Dlaczego słuchanie jest takie ważne? Obserwuj nas!

28.08.2022 Zapisy 2022/2023 START

To już ten moment aby zapisać dziecko na angielski-
Zapisy: 694 129 716 lub napisz do nas- oddzwonimy i zaprosimy na lekcję pokazową lub rozmowę ( dzieci/młodzież starsze).

26.08.2022 Szkoła rusza od 2 września.

Wszystkie dzieci oraz młodzież, uczęszczająca do naszej placówki- rozpoczynamy zajęcia od 2 września.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

numer konta: 52 8937 0007 0014 2104 2000 0010

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Piła

    Czy wiesz, że gry na instrumencie można nauczyć się bez znajomości zapisu nut? Język muzyki to przede wszystkim słuch i osłuchanie. Podobnie jest z angielskim u dzieci. Im szybciej zaczną przyswajać słówka, zwroty i bawić się językiem obcym, tym łatwiej opanują go jako drugi, swobodnie używany język. Mamy duże doświadczenie i jako jedna z niewielu szkół nauki języka angielskiego, posiadamy zestaw multimedialnych narzędzi, dzięki którym najmłodsi i starsi uczniowie mogą powtarzać i utrwalać wiedzę z przyjemnością.

    Szkoła językowa Piła

    Metoda Helen Doron w Pile, stosowana przez naszą kadrę jest skutecznym, realizowanym od ponad trzydziestu lat sposobem na szybką i efektywną naukę angielskiego u dzieci. Już 3 miliony uczniów może pochwalić się swobodnym używaniem angielskiego, swojego drugiego języka. Angielski dla dzieci w Pile? Zapraszamy dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież. Oferujemy kreatywne, pełne energii i dźwięków zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania.