Angielski dla dzieci i młodzieży Piła - Helen Doron

67 213 02 21
694 129 716
ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

O nas

Już od   ponad 22 lat uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego w Pile, przygotowujemy do Egzaminów Cambridge, które można zdawać w naszej placówce. Zajęcia prowadzone są także przez Native Speakerów.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 52 8937 0007 0014 2104 2000 0010
Oferta Oferta
Obóz Językowy 2024

Już dopinamy na ostatnie guziki wakacyjny obóz językowy- tym razem odwiedzimy Szkocję, ale spokojnie z Big Benem też się przywitamy. Oferta już niedługo.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.12.2023 Angielski i żużel

Co ma wspólnego angielski i żużel? A od nowego roku nasza szkoła rozpoczyna współpracę z Polonia Speedway Academy- będziemy odpowiedzialni za rozwój językowy młodych żużlowców.
Dziękujemy za zaufania i za nowe doświadczenia.

08.11.2023 Egzaminy Cambridge

Egazminy Cambridge już w marcu- ale już teraz zapraszamy Was na dodoatkowe zajęcia przygotowujące. Zapytaj w sekretariacie.

18.09.2023 Aplikacja Helen Doron Stream

Jesteś już naszym uczniem- Witamy. Teraz czas na zaprzyjaźnienie się z aplikacjami HD- najważniejsza to HELEN DORON STREAM.
Właśnie tam znajdziesz nagrania oraz bajki do kursów. Login i hasło do danego otrzymają Państwo w sekretariacie szkoły. Wystarczy pobrać aplikację na telefon lub tablet i wybrać kurs.
W razie problemów -Let us know!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających z serii YLE czyli Young Learners Exams. Nastolatki z kolei przygotowują się do egzaminów Cambridge na poziomach KET,PET,B2 First,CAE czy CPE.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

numer konta: 52 8937 0007 0014 2104 2000 0010

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Piła

    Czy wiesz, że gry na instrumencie można nauczyć się bez znajomości zapisu nut? Język muzyki to przede wszystkim słuch i osłuchanie. Podobnie jest z angielskim u dzieci. Im szybciej zaczną przyswajać słówka, zwroty i bawić się językiem obcym, tym łatwiej opanują go jako drugi, swobodnie używany język. Mamy duże doświadczenie i jako jedna z niewielu szkół nauki języka angielskiego, posiadamy zestaw multimedialnych narzędzi, dzięki którym najmłodsi i starsi uczniowie mogą powtarzać i utrwalać wiedzę z przyjemnością.

    Szkoła językowa Piła

    Metoda Helen Doron w Pile, stosowana przez naszą kadrę jest skutecznym, realizowanym od ponad trzydziestu lat sposobem na szybką i efektywną naukę angielskiego u dzieci. Już 3 miliony uczniów może pochwalić się swobodnym używaniem angielskiego, swojego drugiego języka. Angielski dla dzieci w Pile? Zapraszamy dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież. Oferujemy kreatywne, pełne energii i dźwięków zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania.