Angielski dla dzieci i młodzieży Piotrków Trybunalski - Helen Doron

797 757 857
ul. Narutowicza 18/4, 97-300 Piotrków Trybunalski

O nas

Centrum Helen Doron Piotrków Trybunalski powstało w 2019 roku. Nauka języka angielskiego to nasza pasja. Uczymy dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 67 1870 1045 2078 1057 9110 0001
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.11.2023 Nowa grupa dla 9-10 latków

Zapraszamy do zapisów do nowej grupy dla 9-10 latków. Zajęcia w piątki o godz. 16:00

02.11.2023 Helen Doron Stream

Aby dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, należy codziennie odsłuchiwać nagrań.

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Od 2012 roku szkoły Helen Doron współpracują z Uniwersytetem Cambridge przy organizowaniu i przygotowywaniu dzieci i młodzieży do egzaminów językowych ESOL. Centrum Helen Doron Piotrków Trybunalski oferuje przygotowanie do egzaminów Cambridge.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Narutowicza 18/4, 97-300 Piotrków Trybunalski

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Piotrków Trybunalski

    Wymagający rodzicu, dla którego przyszłość Twojego dziecka związana jest z doskonałą znajomością angielskiego, mamy ofertę dla Ciebie. Dziś angielski to drugi język, który zaraz po ojczystym musi znaleźć się w zestawie umiejętności Twojego dziecka. Nasza szkoła angielskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wyjątkowe zajęcia dzieci już od czwartego miesiąca życia. W czym tkwi nasza skuteczność? Uczymy przez zabawę, a każdy szczegół zajęć jest starannie przygotowany przez nauczycieli z pasją.

    Szkoła językowa Piotrków Trybunalski

    Pracujemy z niezwykle efektywnymi narzędziami, dzięki którym dzieci z radością osłuchują się, z angielskim, zapamiętują słownictwo oraz stosują je bez zahamowań. Metoda Helen Doron w Piotrkowie Trybunalskim zachwyca skutecznością. U nas muzyka języka angielskiego, poznawana przez zabawę to frajda na każdych zajęciach. Angielski dla dzieci w Piotrkowie Trybunalskim adresowany jest do niemowląt od czwartego miesiąca życia, dla dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz do młodzieży.