Angielski dla dzieci i młodzieży Płock - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Zbożowa 7, 09-410 Płock

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Płock

  Nauka angielskiego u najmłodszych dzieci pozwala im naturalnie oswoić się z brzmieniem słownictwa i używać angielskiego jak języka ojczystego. Skuteczność naszych zajęć opiera się o powstałą ponad trzydzieści lat temu metodę, według której angielski to dźwięki, których można nauczyć się przez osłuchanie. Metoda Helen Doron w Płocku stosowana jest podczas zajęć dla niemowląt od czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych i młodzieży do lat 19. Oferujemy angielski dla dzieci w Płocku, który angażuje do interakcji w grupie, rozwesela i rozwija umiejętności oraz talenty.

  Szkoła językowa Płock

  Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Płocku jest placówka, którą tworzą nauczyciele z pasją. Jesteśmy liderem English as a Second Language. Oferujemy nowoczesne aplikacje i gry multimedialne dla dzieci, pozwalające utrwalać poznane słownictwo. Cechujemy się najwyższą jakością stosowanych metod nauczania, nasze zajęcia pełne są zabawy, radości i niespodzianek. Aktywizujemy do używania w praktyce poznanych słów i zwrotów. Dopasowujemy specyfikę zajęć do poziomu uczniów. Już 3 miliony dzieciaków odkryło radość z nauki angielskiego w jednej z ponad tysiąca placówek. Zapraszamy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem