Angielski dla dzieci i młodzieży Płock - Helen Doron

24 266 44 64
798 993 489
ul. Zbożowa 7, 09-410 Płock

O nas

ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Drodzy Rodzice, od 2006 roku zarażamy pasją do języka angielskiego naszych uczniów. Z wielką radością obserwujemy ich sukcesy!

Przyszłość brzmi PERFECT, bo Angielski daje nowe możliwości, otwiera cały świat, pomaga poznać nowych ludzi!

Na lekcjach mówimy tylko po angielsku, wzmacniamy pewność siebie naszych uczniów i dbamy by nauka była skuteczna!
Nasza kadra pod okiem międzynarodowych trenerów dba o to by język angielski nigdy już nie był językiem obcym!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 249 zł miesięcznie Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 82 1090 2590 0000 0001 3057 6720 Santander Bank
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.07.2024 Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Drodzy Rodzice,
właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do nowych grup. Przygotowaliśmy dla uczniów, którzy będą uczyć się w naszej szkole pierwszy raz, specjalne lekcje pokazowe.
Zachęcamy do zapisów z uwagi na ograniczona liczbę miejsc. Sprawdźcie jak nasz angielski spodoba się Waszym pociechom!

17.05.2024 Helen Doron w Krakowie!

Bardzo się cieszymy, że 23 maja Helen Doron odwiedzi Polskę i wygłosi wykład na Uniwersytecie Jagielońskim.
Od 40 lat dzieli się swoim doświadczeniem, a nasze szkoły w 40 krajach, dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli wykształciły 3 miliony studentów.
Możesz dołączyć do nas w nowym roku!

11.10.2023 Twoje hasło do Kangi Club!

Drogi Uczniu,
w sekretariacie naszej szkoły zawsze jest możliwość sprawdzenia swojego hasła i loginu do naszej platformy edukacyjnej KANGI CLUB!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Zbożowa 7, 09-410 Płock

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Płock

    Nauka angielskiego u najmłodszych dzieci pozwala im naturalnie oswoić się z brzmieniem słownictwa i używać angielskiego jak języka ojczystego. Skuteczność naszych zajęć opiera się o powstałą ponad trzydzieści lat temu metodę, według której angielski to dźwięki, których można nauczyć się przez osłuchanie. Metoda Helen Doron w Płocku stosowana jest podczas zajęć dla niemowląt od czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych i młodzieży do lat 19. Oferujemy angielski dla dzieci w Płocku, który angażuje do interakcji w grupie, rozwesela i rozwija umiejętności oraz talenty.

    Szkoła językowa Płock

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Płocku jest placówka, którą tworzą nauczyciele z pasją. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku. Oferujemy nowoczesne aplikacje i gry multimedialne dla dzieci, pozwalające utrwalać poznane słownictwo. Cechujemy się najwyższą jakością stosowanych metod nauczania, nasze zajęcia pełne są zabawy, radości i niespodzianek. Aktywizujemy do używania w praktyce poznanych słów i zwrotów. Dopasowujemy specyfikę zajęć do poziomu uczniów. Już 3 miliony dzieciaków odkryło radość z nauki angielskiego w jednej z ponad tysiąca placówek. Zapraszamy.