Angielski dla dzieci i młodzieży Płock - Helen Doron

24 266 44 64
ul. Zbożowa 7, 09-410 Płock

O nas

ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Drodzy Rodzice, od 2006 roku zarażamy pasją do języka angielskiego naszych uczniów. Z wielką radością obserwujemy ich sukcesy, pamiętając jak rozpoczynali naukę w najmłodszych grupach maluszków,

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Zbożowa 7, 09-410 Płock

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Płock

    Nauka angielskiego u najmłodszych dzieci pozwala im naturalnie oswoić się z brzmieniem słownictwa i używać angielskiego jak języka ojczystego. Skuteczność naszych zajęć opiera się o powstałą ponad trzydzieści lat temu metodę, według której angielski to dźwięki, których można nauczyć się przez osłuchanie. Metoda Helen Doron w Płocku stosowana jest podczas zajęć dla niemowląt od czwartego miesiąca życia, dzieci przedszkolnych, wczesnoszkolnych i młodzieży do lat 19. Oferujemy angielski dla dzieci w Płocku, który angażuje do interakcji w grupie, rozwesela i rozwija umiejętności oraz talenty.

    Szkoła językowa Płock

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Płocku jest placówka, którą tworzą nauczyciele z pasją. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku. Oferujemy nowoczesne aplikacje i gry multimedialne dla dzieci, pozwalające utrwalać poznane słownictwo. Cechujemy się najwyższą jakością stosowanych metod nauczania, nasze zajęcia pełne są zabawy, radości i niespodzianek. Aktywizujemy do używania w praktyce poznanych słów i zwrotów. Dopasowujemy specyfikę zajęć do poziomu uczniów. Już 3 miliony dzieciaków odkryło radość z nauki angielskiego w jednej z ponad tysiąca placówek. Zapraszamy.