Angielski dla dzieci i młodzieży Proszowice - Helen Doron

504 906 506
ul. 3 Maja 36, 32-100 Proszowice

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Proszowice

Od 35 lat jesteśmy światowym liderem w nauczaniu angielskiego

Helen Doron English to skuteczna, naturalna metoda, dzięki której Twoje dziecko opanuje j. angielski na najwyższym poziomie.
Jeżeli chcesz aby Twój 3-latek, 4-latek czy 5-latek uczestniczył w kursach prowadzonych głównie w języku angielskim, zapraszamy!

W naszym Teen English College uczymy nastolatków od 12 do 19 r.ż. Nasze kursy przygotowują do zewnętrznych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438
Wakacje 2022

Zapraszamy na warsztaty wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dostępna jest w sekretariacie szkoły.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.08.2022 LEKCJE POKAZOWE

Sprawdzona metoda nauki, małe grupy, własne pomoce naukowe, zajęcia tylko po angielsku, możliwość kontynuacji nauki spójnym programem - zapraszamy na BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE. Zadzwoń 504 906 506

29.06.2022 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zapraszamy wszystkich naszych nastolatków do kręgielni Euforia, gdzie świętować będziemy zakończenie roku szkolnego.

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do Egzaminów Cambridge – niezależnych egzaminów, przeprowadzanych przez zewnętrznych egzaminatorów. Składają się z 3 części: rozumienie tekstu pisanego i pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie.

Szkoły Helen Doron English od 2013 roku są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge English Assessment, dzięki czemu dziecko może przystąpić do egzaminu również w naszej szkole.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, chcesz sprawdzić czy nasz angielski spodoba się Twojemu dziecku? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Napisz do nas – proszowice @ helendoron . pl

ul. 3 Maja 36, 32-100 Proszowice

Centrum Edukacji „SMILE”

nr. konta: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Proszowice

    Nauka angielskiego przez dzieci może być niezwykłą przygodą. W myśl zasady, że gry na instrumencie można nauczyć się poprzez utrwalanie i powtarzanie zasłyszanych dźwięków oferujemy udział w kreatywnych zajęciach, realizowanych przez zabawę. Metoda Helen Doron w Proszowicach to jedna z najskuteczniejszych metod nauki żywego języka. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu i jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

    Szkoła językowa Proszowice

    Zależy nam na zachwycających efektach, dlatego dążymy do aktywizacji na zajęciach wszystkich uczestników. Posiadamy sprawnie działające, wyjątkowe aplikacje i gry multiimedialne dla najmłodszych. Angielski dla dzieci w Proszowicach to zajęcia ciekawe, pełne niespodzianek, muzyki i radości. Zestawy zadań, dzięki którym każdy z uczestników musi się zaangażować są na najwyższym poziomie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Proszowicach jest miejscem magicznym. Sprawdź, co czeka Twoje dziecko w wieku od 0 do 19 lat.