Angielski dla dzieci i młodzieży Proszowice - Helen Doron

504 906 506
ul. 3 Maja 36, 32-100 Proszowice

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Proszowice

Od 35 lat jesteśmy światowym liderem w nauczaniu angielskiego

Helen Doron English to skuteczna, naturalna metoda, dzięki której Twoje dziecko opanuje j. angielski na najwyższym poziomie.
Jeżeli chcesz aby Twój 3-latek, 4-latek czy 5-latek uczestniczył w kursach prowadzonych głównie w języku angielskim, zapraszamy!

W naszym Teen English College uczymy nastolatków od 12 do 19 r.ż. Nasze kursy przygotowują do zewnętrznych Egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438
Oferta Oferta
Lato 2023

Zapraszamy na warsztaty, obozy oraz zagraniczne wyjazdy wakacyjne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dostępna jest w sekretariacie szkoły.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.01.2024 Słuchajmy nagrań do kursu!

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością !
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

04.12.2023 Warsztaty świąteczne

4 GRUDNIA zapraszamy wszystkich NASTOLATKÓW w wieku 10- 15 lat na ŚWIĄTECZNE WARSZTATY w Helen Doron Proszowice.
Będziemy tworzyć piękne, oryginalne świąteczne dekoracje.
Gwarantujemy ŚWIETNĄ ZABAWĘ i świąteczne przysmaki, a to wszystko w atmosferze kolęd.
Liczba miejsc ograniczona ‼️
Zapisy: 504 906 506

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków są zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do Egzaminów Cambridge – niezależnych egzaminów, przeprowadzanych przez zewnętrznych egzaminatorów. Składają się z 3 części: rozumienie tekstu pisanego i pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie.

Szkoły Helen Doron English od 2013 roku są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge English Assessment, dzięki czemu dziecko może przystąpić do egzaminu również w naszej szkole.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, chcesz sprawdzić czy nasz angielski spodoba się Twojemu dziecku? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Napisz do nas – proszowice @ helendoron . pl

ul. 3 Maja 36, 32-100 Proszowice

Centrum Edukacji „SMILE”

nr. konta: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Proszowice

    Nauka angielskiego przez dzieci może być niezwykłą przygodą. W myśl zasady, że gry na instrumencie można nauczyć się poprzez utrwalanie i powtarzanie zasłyszanych dźwięków oferujemy udział w kreatywnych zajęciach, realizowanych przez zabawę. Metoda Helen Doron w Proszowicach to jedna z najskuteczniejszych metod nauki żywego języka. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu i jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

    Szkoła językowa Proszowice

    Zależy nam na zachwycających efektach, dlatego dążymy do aktywizacji na zajęciach wszystkich uczestników. Posiadamy sprawnie działające, wyjątkowe aplikacje i gry multiimedialne dla najmłodszych. Angielski dla dzieci w Proszowicach to zajęcia ciekawe, pełne niespodzianek, muzyki i radości. Zestawy zadań, dzięki którym każdy z uczestników musi się zaangażować są na najwyższym poziomie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Proszowicach jest miejscem magicznym. Sprawdź, co czeka Twoje dziecko w wieku od 0 do 19 lat.