Angielski dla dzieci Proszowice - Centrum Helen Doron

Szanowni Rodzice,

Serdecznie witamy na stronie internetowej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Proszowicach.

Nasza szkoła to wyjątkowe miejsce dla każdego dziecka. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, których pasją jest praca z dziećmi. Nasze lekcje są pełne atrakcji. Nie ma nic być bardziej satysfakcjonującego dla lektora Helen Doron niż widok zadowolonych, radosnych dzieci, które poznają świat języka angielskiego poprzez zabawę.

Wszystkie nasze kursy, przygotowywane są przez sztab metodyków, lingwistów, pedagogów, opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienie, środowisko anglojęzyczne także w domu oraz inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli. Pracujemy na 12 poziomach zaawansowania dla dzieci oraz 4 poziomach A2-B2 dla nastolatków, nieprzerwanie od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Nasza szkoła mieści mieści się w centrum Proszowic, przy ulicy 3 Maja 36

75A 1788
75A 1807

Nauczyciele

Nasi nauczyciele to nie tylko doskonale przygotowani pedagogicznie profesjonaliści, ale przede wszystkim pasjonaci uczenia języka angielskiego, którzy uwielbiają pracę z dziećmi. Każdy z naszych nauczycieli ukończył wewnętrzne szkolenia Helen Doron Early English, które w szczególny sposób przygotowują do pracy z bardzo małymi dziećmi, skupiając się nie tylko na metodyce, ale przede wszystkim na aspekcie psychologicznym. Czekający na dzieci rodzice, słyszą nieustanny śmiech, brawa i radosne śpiewanie wydobywające się zza drzwi sal, w których odbywają się zajęcia.

Kalendarium

Rok szkolny 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Dokładne informacje co do rozpoczęcia kursów oraz dni wolnych od zajęć podamy na początku września.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, chcesz sprawdzić czy nasz angielski spodoba się Twojemu dziecku? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy. Napisz do nas – proszowice @ helendoron . pl

ul. 3 maja 36, 32-100 Proszowice

Centrum Edukacji „SMILE”

nr. konta: 22 1020 2906 0000 1302 0367 9438

    Nasz zespół

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem