Angielski dla dzieci i młodzieży Pruszków - Helen Doron

781 573 890
ul. Bolesława Prusa 12/6, 05-800 Pruszków

O nas

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron prowadzi zajęcia na terenie Pruszkowa od 2001 roku. Przez 20  lat uczymy języka angielskiego dzieci w wieku od 3 m-cy do 18 lat  ze znakomitymi rezultatami,

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła oferuje przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Ponadto jesteśmy Szkołą Partnerską Lang LTC We are the Champions.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Prusa 12/6, 05-800 Pruszków

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Pruszków

    Nauka metodą opracowaną przez znaną lingwistkę Helen Doron bardzo szybko rozpowszechniła się w Europie i na świecie, dzięki temu możliwości skorzystania z tej metody są naprawdę duże. Jednym z takich ośrodków jest szkoła angielskiego dla dzieci w Pruszkowie. Początkowo nauczanie skierowane było jedynie do dzieci. Dziś centra Helen Doron prowadzą również kursy Teen English dla młodzieży, z powodzeniem przygotowując młodych ludzi do egzaminów językowych, w tym maturalnych.

    Szkoła językowa Pruszków

    Angielski dla dzieci w Pruszkowie to nauka w niewielkich grupach oraz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Dzięki temu metoda Helen Doron w Pruszkowie pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia oraz możliwość zaangażowania każdego z nich w zabawę. Podczas zajęć dzieci porozumiewają się tylko w języku angielskim, a liczne aktywności sprawiają, że język przyswajany jest szybko, bez wysiłku ze strony uczniów. Uzupełnieniem cotygodniowych kursów są materiały edukacyjne przygotowane do słuchania w domu.