Angielski dla dzieci i młodzieży Pruszków - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Bolesława Prusa 12/6, 05-800 Pruszków

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Pruszków

  Nauka metodą opracowaną przez znaną lingwistkę Helen Doron bardzo szybko rozpowszechniła się w Europie i na świecie, dzięki temu możliwości skorzystania z tej metody są naprawdę duże. Jednym z takich ośrodków jest szkoła angielskiego dla dzieci w Pruszkowie. Początkowo nauczanie skierowane było jedynie do dzieci. Dziś centra Helen Doron prowadzą również kursy Teen English dla młodzieży, z powodzeniem przygotowując młodych ludzi do egzaminów językowych, w tym maturalnych.

  Szkoła językowa Pruszków

  Angielski dla dzieci w Pruszkowie to nauka w niewielkich grupach oraz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Dzięki temu metoda Helen Doron w Pruszkowie pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia oraz możliwość zaangażowania każdego z nich w zabawę. Podczas zajęć dzieci porozumiewają się tylko w języku angielskim, a liczne aktywności sprawiają, że język przyswajany jest szybko, bez wysiłku ze strony uczniów. Uzupełnieniem cotygodniowych kursów są materiały edukacyjne przygotowane do słuchania w domu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem