Angielski dla dzieci i młodzieży Pruszków - Helen Doron

781 573 890
ul. Aleja Wojska Polskiego 123/55, 05-800 Pruszków

O nas

Centrum Języka Angielskiego Helen Doron prowadzi zajęcia w Pruszkowie od ponad 20 lat. Oferujemy kursy dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Mamy zaplanowaną kompleksową ścieżkę kształcenia dla każdego ucznia. Od pierwszych zabaw językowych, aż po ekscytujący moment zdobywania międzynarodowych certyfikatów. Naszą misją jest uczenie w sposób nowoczesny, efektywny i przyjemny. Używamy zaawansowanych narzędzi edukacyjnych sprawiających, że nauka z nami jest ciekawa i skuteczna

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Rata miesięczna od 230 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 24 1050 1025 1000 0090 9998 1228
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.05.2024 Zapisy na nowy rok szkolny

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny. Bezpłatne lekcje pokazowe już w czerwcu. Zapraszamy do kontaktu.

25.04.2024 May break

Drodzy,
przypominamy, że w dniach 1-3 maja szkoła jest zamknięta.

14.03.2024 -KONKURS WIOSENNY-

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 8 lat do udziału w konkursie:
„Millie na tropie wiosny”
Pracę w formacie A4, wykonaną dowolną techniką i podpisaną na odwrocie dostarczamy lektorem do dnia 21 marca 2024r.
Wyniki konkursu ogłosimy 25 marca 2024r.

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła oferuje kursy zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Ponadto jesteśmy Szkołą Partnerską Lang LTC We are the Champions.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Aleja Wojska Polskiego 123/55, 05-800 Pruszków

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Pruszków

    Nauka metodą opracowaną przez znaną lingwistkę Helen Doron bardzo szybko rozpowszechniła się w Europie i na świecie, dzięki temu możliwości skorzystania z tej metody są naprawdę duże. Jednym z takich ośrodków jest szkoła angielskiego dla dzieci w Pruszkowie. Początkowo nauczanie skierowane było jedynie do dzieci. Dziś centra Helen Doron prowadzą również kursy Teen English dla młodzieży, z powodzeniem przygotowując młodych ludzi do egzaminów językowych, w tym maturalnych.

    Szkoła językowa Pruszków

    Angielski dla dzieci w Pruszkowie to nauka w niewielkich grupach oraz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o indywidulane podejście do każdego ucznia. Podczas lekcji dzieci porozumiewają się tylko w języku angielskim. Uzupełnieniem cotygodniowych kursów są materiały edukacyjne dostępne na naszej platformie.
    Nasza szkoła zlokalizowana jest w nowym budynku przy jednej z głównych ulic Pruszkowa, a do Państwa dyspozycji jest duży bezpłatny parking.