Angielski dla dzieci i młodzieży Przeworsk - Helen Doron

792 788 140
ul. Piłsudskiego 7A, 37-200 Przeworsk

O nas

Centrum Helen Doron w Przeworsku istnieje od 2018r. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zachować jak najlepsze standardy nauczania oraz warunki w jakich uczą się dzieci. Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 220 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 49 1320 1537 2347 7186 3000 0001
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

14.06.2024 Zapisy na nowy rok szkolny 2024/25!

Zapraszamy na zapisy na nowy rok szkolny 2024/25!
W celu uzyskania jakichkolwiek informacji, prosimy o podejście do naszego sekretariatu lub kontakt z naszym sekretariatem pod numer 792788140.

12.06.2024 Regularne słuchanie nagrań!

Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań!
Słuchanie ich dwa razy dziennie, codziennie, jest bardzo ważne! Jest to istotny element naszej metody, dzięki temu uczniowie zapamiętują zdecydowanie szybciej, nie musząc uczyć się „na pamięć”.

10.06.2024 Aplikacja Helen Doron Stream!

Gdziekolwiek jesteś – zawsze możesz być razem z aplikacją STREAM. Wystarczy dostęp do internetu.

Jak zacząć korzystać z Helen Doron Stream?

1.Już teraz możecie zalogować się przez stronę www.kangiclub.com/stream.

2.Możecie pobrać aplikację na telefon lub tablet.

3.Logujemy się używając tego samego loginu i hasła, jak do Kangi Club.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Wyniki egzaminów Cambridge mogą być wpisane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 7A, 37-200 Przeworsk

Nr rachunku bankowego do wpłat: 49 1320 1537 2347 7186 3000 0001

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Przeworsk

    Muzyka języka? Angielski, poznawany na podstawie osłuchania i zapamiętania dźwięków może zostać szybko i łatwo przyswojony dzięki sprawdzonej metodzie. Powstała ponad trzydzieści lat temu metoda Helen Doron w Przeworsku stosowana jest z pasją przez naszych nauczycieli. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków, dzieci szkolnych oraz młodzieży do lat 19. Naszą skuteczność opieramy o naukę poprzez zabawę i angażowanie dzieci w aktywność.

    Szkoła językowa Przeworsk

    Podczas lekcji uczniowie motywowani są do wykonywania zadań, rozwijania interakcji w grupie w języku angielskim, natomiast poza zajęciami mogą powtarzać i utrwalać wiedzę w przyjemny sposób-za pośrednictwem gier i aplikacji, udostępnianych naszym uczniom bezpłatnie. Angielski dla dzieci w Przeworsku to oferta dla osób wymagających szybkich efektów. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Przeworsku jest lokalnym liderem. Twoje dziecko szybko opanuje angielski jako drugi język.