Angielski dla dzieci i młodzieży Przeworsk - Helen Doron

792 788 140
ul. Piłsudskiego 7A, 37-200 Przeworsk

O nas

Centrum Helen Doron w Przeworsku istnieje od 2018r. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zachować jak najlepsze standardy nauczania oraz warunki w jakich uczą się dzieci. Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 49 1320 1537 2347 7186 3000 0001
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.11.2022 Konkurs!

W dniu dzisiejszym w naszej placówce rozpoczynamy konkurs pt. "Słychasz? Perfect!". Będzie on trwać do końca listopada. Zapraszamy na nasz profil na FB po więcej szczegółów!

03.11.2022 Regularne słuchanie nagrań!

Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań!
Słuchanie ich dwa razy dziennie, codziennie, jest bardzo ważne! Jest to istotny element naszej metody, dzięki temu uczniowie zapamiętują zdecydowanie szybciej, nie musząc uczyć się „na pamięć”.

01.11.2022 Czym jest Helen Doron Stream?

Helen Doron Stream to nasza autorska aplikacja, dzięki której słuchasz angielskiego, gdziekolwiek jesteś, nawet bez dostępu do internetu, wystarczy pobrać wcześniej nagrania na swoje urządzenie.
Aplikację można pobrać z platformy Android i iOS.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów.

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Wyniki egzaminów Cambridge mogą być wpisane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 7A, 37-200 Przeworsk

Nr rachunku bankowego do wpłat: 49 1320 1537 2347 7186 3000 0001

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Przeworsk

    Muzyka języka? Angielski, poznawany na podstawie osłuchania i zapamiętania dźwięków może zostać szybko i łatwo przyswojony dzięki sprawdzonej metodzie. Powstała ponad trzydzieści lat temu metoda Helen Doron w Przeworsku stosowana jest z pasją przez naszych nauczycieli. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków, dzieci szkolnych oraz młodzieży do lat 19. Naszą skuteczność opieramy o naukę poprzez zabawę i angażowanie dzieci w aktywność.

    Szkoła językowa Przeworsk

    Podczas lekcji uczniowie motywowani są do wykonywania zadań, rozwijania interakcji w grupie w języku angielskim, natomiast poza zajęciami mogą powtarzać i utrwalać wiedzę w przyjemny sposób-za pośrednictwem gier i aplikacji, udostępnianych naszym uczniom bezpłatnie. Angielski dla dzieci w Przeworsku to oferta dla osób wymagających szybkich efektów. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Przeworsku jest lokalnym liderem. Twoje dziecko szybko opanuje angielski jako drugi język.