Angielski dla dzieci i młodzieży Przeworsk - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 7A, 37-200 Przeworsk

Nr rachunku bankowego do wpłat: 49 1320 1537 2347 7186 3000 0001

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Przeworsk

  Muzyka języka? Angielski, poznawany na podstawie osłuchania i zapamiętania dźwięków może zostać szybko i łatwo przyswojony dzięki sprawdzonej metodzie. Powstała ponad trzydzieści lat temu metoda Helen Doron w Przeworsku stosowana jest z pasją przez naszych nauczycieli. Oferujemy zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków, dzieci szkolnych oraz młodzieży do lat 19. Naszą skuteczność opieramy o naukę poprzez zabawę i angażowanie dzieci w aktywność.

  Szkoła językowa Przeworsk

  Podczas lekcji uczniowie motywowani są do wykonywania zadań, rozwijania interakcji w grupie w języku angielskim, natomiast poza zajęciami mogą powtarzać i utrwalać wiedzę w przyjemny sposób-za pośrednictwem gier i aplikacji, udostępnianych naszym uczniom bezpłatnie. Angielski dla dzieci w Przeworsku to oferta dla osób wymagających szybkich efektów. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Przeworsku reprezentuje lidera w branży ESL (English as a Second Language). Twoje dziecko szybko opanuje angielski jako drugi język.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem