Angielski dla dzieci i młodzieży Puławy - Helen Doron

516 199 745
ul. Górna 4B, 24-100 Puławy

O nas

Centrum Helen Doron w Puławach istnieje od 2002 roku. Jesteśmy jedyną w Puławach licencjonowaną szkołą pracującą według metody Helen Doron English. Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego najmłodsze dzieci. W naszej szkole każdego roku uczy się kilkuset uczniów na 14 poziomach nauczania.

Centrum Helen Doron English w Puławach mieści się w dwóch budynkach przy ul. Górnej, oddzielnie dla dzieci młodszych oraz nastolatków.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 215 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 19 1020 3176 0000 5802 0300 4827 – PKO Bank Polski
WEBINARY / KONFERENCJE

W naszej bogatej ofercie znajdę Państwo dodatkowo:
* liczne webinary dla Rodziców i Nauczycieli
* coroczne konferencje naukowe, na których gościmy takie sławy z dziedziny szeroko pojętej edukacji jak m.in. dr Marzena Żylińska, prof. Marek Kazmarzyk, prof. Jacek Pyżalski, Tomasz Bilicki, Anna Szulc i wielu innych specjalistów w swoich dziedzinach
* szkolenia /warsztaty dla dzieci i młodzieży z metod uczenia się

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

17.03.2023 Easter Arts and Crafts czyli Wielkanocne Warsztaty Kreatywne z naszymi najmłodszymi.

Wiosna w powietrzu, a Święta Wielkanocne tuż tuż, zatem zapraszamy serdecznie na
Wielkanocne Rodzinne Warsztaty Kreatywne, gdzie będziemy wspólnie m.in:
- malować pisanki
- tworzyć piękne ozdoby
- dekorować własne koszyki
Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat - 31 marca o godz. 18:00.

15.03.2023 Konkurs - zgarnij złote monety!

Kochani Uczniowie, od dzisiaj (15.03) do wtorku 21.03 włącznie, możecie w naszym sekretariacie oszacować ile złotych monet św. Patryka zmieściło się w naszym wiosennym słoiku.
Kto będzie najbliższy właściwej odpowiedzi, zgarnie nasz słoik ze słodkościami.
Pamiętajcie, by podpisać karteczkę z typowanym wynikiem.

13.02.2023 TYDZIEŃ WALENTYNKOWY

Kochani, serdecznie zachęcamy, by w dniach 14 - 20 lutego na zajęcia ubrać się w odcieniach czerwieni bądź różu. Podczas zajęć będzie możliwość wykonania zdjęcia na naszej ściance walentynkowej.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

 Od 2015 roku posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge.

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools oraz C1 Advanced. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Górna 4B, 24-100 Puławy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Puławy

    Oprócz znajomości języka szkoła angielskiego dla dzieci w Puławach daje szansę na rozwój również w innych dziedzinach. Nauka języka obcego na wczesnym etapie życia to świetny trening dla mózgu. Dzieci rozwijają w ten sposób swoją kreatywność, a zachęcone nauką poprzez zabawę chętniej uczą się również innych obszarów tematycznych. Angażowanie dzieci w aktywności podczas zajęć, jak również regularne słuchanie języka angielskiego dodatkowo wspomaga naukę.

    Szkoła językowa Puławy

    Metoda Helen Doron w Puławach to opracowany program nauczania dla dzieci i młodzieży. Opiera się na założeniu, że aktywne słuchanie i wymawianie słów naturalnie wspomaga proces pamięciowy i sprawia, że dziecko uczy się języka bardzo szybko. Angielski dla dzieci w Puławach to nie tylko tradycyjne materiały edukacyjny w postaci kolorowych zeszytów ćwiczeń, ale również nowoczesne nośniki takie jak filmy na YouTube, aplikacja z grami edukacyjnymi czy radio internetowe Helen Doron.