Angielski dla dzieci i młodzieży Puławy - Helen Doron

516 199 745
ul. Górna 4B, 24-100 Puławy

O nas

Centrum Helen Doron w Puławach istnieje od 2002 r. Jesteśmy jedyną w regionie licencjonowaną szkołą pracującą wg metody Helen Doron English.

Uczymy dzieci już od 3 m-ca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci! Prowadzimy lekcje angielskiego i hiszpańskiego dla przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej.

Mamy dwie szkoły przy ul. Górnej 4a i 4b, oddzielnie dla dzieci młodszych oraz nastolatków, aż do matury.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 19 1020 3176 0000 5802 0300 4827 – PKO Bank Polski
Oferta Oferta
WEBINARY / KONFERENCJE

W naszej bogatej ofercie znajdę Państwo dodatkowo:
* liczne webinary dla Rodziców i Nauczycieli
* coroczne konferencje naukowe, na których gościmy takie sławy z dziedziny szeroko pojętej edukacji jak m.in. dr Marzena Żylińska, prof. Marek Kazmarzyk, prof. Jacek Pyżalski, Tomasz Bilicki, Anna Szulc i wielu innych specjalistów w swoich dziedzinach
* szkolenia /warsztaty dla dzieci i młodzieży z metod uczenia się

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.07.2024 Godziny pracy naszej szkoły w okresie wakacji

Dziękujemy za kolejny cudowny rok szkolny!
Życzymy mnóstwo słońca i radości na wakacje! ☀️🤸🏊‍♀️🚴‍♂️

W okresie wakacyjnym nasz sekretariat jest czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

01.07.2024 ZAPISY

Zapisy na nowy rok szkolny idą pełną parą, grupy powoli się zapełniają..😎
Drogi Rodzicu, jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do naszej szkoły, nie zwlekaj z decyzją do września, kiedy najlepsze terminy będą zajęte…
Zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem
☎️ 516 199 745

01.04.2024 Słuchasz?Perfect!

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. 🎧 Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE. 🔄 Dlaczego? Bo uczeń regularnie słuchający materiału z kursu ma lepszy akcent oraz więcej i chętniej mówi po angielsku! 🤩

A za regularne słuchanie są nagrody! 🤩

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

 Od 2015 roku jesteśmy Centrum Przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools oraz C1 Advanced.

Kursy Cambridge w naszej szkole językowej organizowane są jako dodatkowe zajęcia. Dzięki tym zajęciom uczniowie systematyzują i utrwalają wiedzę gramatyczną, niezbędną do osiągania jak najlepszych wyników w szkole.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Górna 4B, 24-100 Puławy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Puławy

    Oprócz znajomości języka szkoła angielskiego dla dzieci w Puławach daje szansę na rozwój również w innych dziedzinach. Nauka języka obcego na wczesnym etapie życia to świetny trening dla mózgu. Dzieci rozwijają w ten sposób swoją kreatywność, a zachęcone nauką poprzez zabawę chętniej uczą się również innych obszarów tematycznych. Angażowanie dzieci w aktywności podczas zajęć, jak również regularne słuchanie języka angielskiego dodatkowo wspomaga naukę.

    Szkoła językowa Puławy

    Metoda Helen Doron w Puławach to opracowany program nauczania dla dzieci i młodzieży. Opiera się na założeniu, że aktywne słuchanie i wymawianie słów naturalnie wspomaga proces pamięciowy i sprawia, że dziecko uczy się języka bardzo szybko. Angielski dla dzieci w Puławach to nie tylko tradycyjne materiały edukacyjny w postaci kolorowych zeszytów ćwiczeń, ale również nowoczesne nośniki takie jak filmy na YouTube, aplikacja z grami edukacyjnymi czy radio internetowe Helen Doron.