Angielski dla dzieci i młodzieży Radom - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Koszarowa 1/1, 26-600 Radom

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Radom

  Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat pozwala na skuteczne poznanie języka, w tym przede wszystkim prawidłowej wymowy. Warto wiedzieć, że dzieci w pierwszych latach życia szczególnie efektywnie uczą się języków. Dzieje się tak za sprawą elastycznego aparatu mowy. Duży nacisk kładziony jest więc na prawidłowy akcent i wymowę u nauczycieli, gdyż dzieci na kursach dla najmłodszych poznają język przede wszystkim w trakcie słuchania. Metoda Helen Doron w Radomiu to kursy opracowane dla różnych grup wiekowych.

  Szkoła językowa Radom

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Radomiu powstała z myślą o dzieciach i dorosłych. Pełny wachlarz kursów obejmuje zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesiąca życia do 19 roku życia. Kursy przygotowane zostały w taki sposób, by uwzględnić etapy rozwojowe dzieci. Kilka pierwszych kursów odbywa się w towarzystwie rodziców, którzy również angażowani są w aktywności podczas zajęć. Angielski dla dzieci w Radomiu to okazja do szybkiej i przyjemnej nauki języka w towarzystwie kolegów i koleżanek.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem