Angielski dla dzieci i młodzieży Radom - Helen Doron

735 988 188
788 404 788
ul. Koszarowa 1/1, 26-600 Radom

O nas

Jeśli interesuje Cię angielski dla 2-3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-7 latka lub 8 i 9-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Centrum Helen Doron Teen English zaprasza na angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Prowadzimy również grupy dla osób dorosłych. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na Facebooku lub Instagramie

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ART HOUSE MAŁGORZATA KAZANA 57 1050 1793 1000 0090 9770 7062 ING Bank Śląski S.A.
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.12.2022 BE LIKE SANTA CLAUS

Przez najbliższe 2 tygodnie przebieramy się i uczymy jako elfy, wróżki, Mikołaje🦄🎅🧚
Czekamy na prezenty, fotografujemy się w świątecznych stylizacjach i pieczemy ciasteczka maślane📸🎁🍪
Xmas SCHOOL IS COOL🌟🌟🌟🌟🌟

14.11.2022 POKAŻ JAK SŁUCHASZ - konkurs !!!

Termin: do 30.11.2022

Nagroda: zestaw „helendoronowych” upominków i publikacja zdjęcia w kalendarzu 2023

- W komentarzu pod postem na FB dodaj zdjęcie / filmik jak słuchasz nagrań HD
- Zaproś znajomych do polubienia zdjęcia

Czekamy na zgłoszenia:)

06.05.2022 Zdjęcia z akcji LET'S GROW PEACE

Przyślij nam zdjecie siebie i swojej łąki, a znajdzie się ono w wyjątkowym kalendarzu Helen Doron Radom 2023💚

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od 2016 roku Centrum Helen Doron Radom jest akredytowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge. Do grona pedagogicznego Centrum Helen Doron Radom należy trzy czynne egzaminatorki Cambridge. Co roku przygotowujemy i egzaminujemy uczniów od poziomu Starters do C2 Proficiency. Kwiecień to czas zapisów na egzaminy Cambridge! W roku szkolnym 20/21 w trzech sesjach egzaminacyjnych wzięło udział 124 uczniów Centrum Helen Doron Radom. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć! Średnia wyników to 92%

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Koszarowa 1/1, 26-600 Radom

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Radom

    Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat pozwala na skuteczne poznanie języka, w tym przede wszystkim prawidłowej wymowy. Warto wiedzieć, że dzieci w pierwszych latach życia szczególnie efektywnie uczą się języków. Dzieje się tak za sprawą elastycznego aparatu mowy. Duży nacisk kładziony jest więc na prawidłowy akcent i wymowę u nauczycieli, gdyż dzieci na kursach dla najmłodszych poznają język przede wszystkim w trakcie słuchania. Metoda Helen Doron w Radomiu to kursy opracowane dla różnych grup wiekowych.

    Szkoła językowa Radom

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Radomiu powstała z myślą o dzieciach i dorosłych. Pełny wachlarz kursów obejmuje zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesiąca życia do 19 roku życia. Kursy przygotowane zostały w taki sposób, by uwzględnić etapy rozwojowe dzieci. Kilka pierwszych kursów odbywa się w towarzystwie rodziców, którzy również angażowani są w aktywności podczas zajęć. Angielski dla dzieci w Radomiu to okazja do szybkiej i przyjemnej nauki języka w towarzystwie kolegów i koleżanek.