Angielski dla dzieci i młodzieży Rawa Mazowiecka - Helen Doron

603 327 621
al. Konstytucji 3 Maja 2/1, 96-200 Rawa Mazowiecka

O nas

Studio Helen Doron w Rawie Mazowieckiej zaczęło swoją działalność w 2012 roku.  Prowadzimy zajęcia metodą Helen Doron, a nasza kadra to licencjonowani nauczyciele tej metody. Do nauczania podchodzimy w sposób kreatywny, z pasją, energią i ogromną radością. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 210zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rawa Mazowiecka

    Angielski dla dzieci w Rawie Mazowieckiej realizowany jest przy użyciu wyjątkowych, autorskich narzędzi o nowoczesnym, atrakcyjnym dla dzieci wyglądzie. Gry i aplikacje, jak Kangi Club są stworzone w celu utrwalenia i osłuchania się z językiem angielskim. Skuteczna metoda Helen Doron w Rawie Mazowieckiej stosowana jest z dużą skutecznością. Nauka poprzez zabawę oraz utrwalenie i umiejętne posługiwanie się muzyką języka to nasz znak rozpoznawczy.

    Szkoła językowa Rawa Mazowiecka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Rawie Mazowieckiej oferuje zajęcia dla zróżnicowanych grup wiekowych. Prowadzimy inspirujące dźwiękiem zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do drugiego roku życia, dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i nastolatków (do 19 lat). Jako lider nauki języka angielskiego w Rawie Mazowieckiej, z 3 milionem zadowolonych uczniów na koncie zapraszamy dzieci, które chcą przyjemnie spędzić czas i swobodnie komunikować się w języku angielskim.