Angielski dla dzieci i młodzieży Rawa Mazowiecka - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rawa Mazowiecka

  Angielski dla dzieci w Rawie Mazowieckiej realizowany jest przy użyciu wyjątkowych, autorskich narzędzi o nowoczesnym, atrakcyjnym dla dzieci wyglądzie. Gry i aplikacje, jak Kangi Club są stworzone w celu utrwalenia i osłuchania się z językiem angielskim. Skuteczna metoda Helen Doron w Rawie Mazowieckiej stosowana jest z dużą skutecznością. Nauka poprzez zabawę oraz utrwalenie i umiejętne posługiwanie się muzyką języka to nasz znak rozpoznawczy.

  Szkoła językowa Rawa Mazowiecka

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Rawie Mazowieckiej oferuje zajęcia dla zróżnicowanych grup wiekowych. Prowadzimy inspirujące dźwiękiem zajęcia dla dzieci od czwartego miesiąca życia do drugiego roku życia, dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i nastolatków (do 19 lat). Jesteśmy liderem w branży ESL (English as a Second Language), na pięciu kontynentach z uśmiechem przywita się z Tobą po angielsku 3 miliony naszych uczniów. Zapraszamy dzieci, które chcą przyjemnie spędzić czas.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem