Angielski dla dzieci i młodzieży Rumia - Helen Doron

609 700 730
ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży-Rumia

Dzięki świetnej jakości nauczania, szkoła nieustannie się rozwija i  oferuje coraz szerszy wachlarz kursów. Dbamy o to, by dzieci i młodzież czuły się tu jak najlepiej i przychodziły na zajęcia z prawdziwą przyjemnością

W naszym Centrum znajdują się 4 przytulne, dostosowane do potrzeb wiekowych uczniów, nowocześnie wyposażone sale oraz poczekalnia dla rodziców z bezpłatnym Wi-Fi

Poznaj nas!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 27 1050 1764 1000 0097 3047 4641
Oferta dodatkowa

Oprócz regularnych kursów Centrum oferuje również letnie i zimowe kursy języka angielskiego dla dzieci, które cieszą się dużą popularnością.
Zajęcia wakacyjne przygotowujemy w oparciu o nasze kursy dla dzieci młodzieży a prowadzone są zawsze przez licencjonowane Lektorki Helen Doron.
O szczegółach oferty informujemy naszych Klientów odpowiednio wcześniej w szkole oraz na naszych kanałach Facebook i Instagram.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.02.2023 Słuchasz? PERFECT! Konkrs

Konkurs jest już na półmetku. Która grupa będzie cieszyła się ze smakowitej nagrody?

16.01.2023 Ferie Zimowe 2023

Przerwa zimowa trwa od 𝟏𝟔 𝐝𝐨 𝟐𝟖 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚. Do zajęć według planu wracamy 30 stycznia. Miłego odpoczynku :)

07.10.2022 Zmiany w pracy sekretariatu

Dotyczy TYLKO sobót! W najbliższą sobotę nasz sekretariat przechodzi w tryb pracy zdalnej. Oznacza to, że pozostajemy z Wami w kontakcie telefonicznym, SMSowym i mailowym :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rumia

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Rumi jest miejscem, w którym poza efektywną nauką dzieci spędzają czas w przyjaznej atmosferze. Niezwykłe zajęcia, łączące angielski z tańcem, śpiewem, zabawą są wyjątkową alternatywą dla tradycyjnie realizowanych lekcji. Metoda Helen Doron w Rumi to prawdziwą muzyka języka, która poprzez osłuchanie przynosi niezwykłe efekty. Dzieci, uczące się według naszych schematów szybko opanowują angielski jako drugi język.

    Szkoła językowa Rumia

    Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego na rynku realizujemy kreatywny angielski dla dzieci w Rumi. Oferta naszej placówki przeznaczona jest dla najmłodszych już od czwartego miesiąca życia, aż po nastolatków do 19 roku życia. Posiadamy program, dostosowany do grup wiekowych oraz poziomu umiejętności. Nasi uczniowie podczas zajęć angielskiego rozwijają umiejętności interpersonalne i bawią się świetnie. Nasze aplikacje multimedialne i gry, dostępne dla uczniów sprawiają dzieciom moc frajdy i efektywnie uczą.