Angielski dla dzieci i młodzieży Rumia - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Rumia

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Rumii jest miejscem, w którym poza efektywną nauką dzieci spędzają czas w przyjaznej atmosferze. Niezwykłe zajęcia, łączące angielski z tańcem, śpiewem, zabawą są wyjątkową alternatywą dla tradycyjnie realizowanych lekcji. Metoda Helen Doron w Rumii to prawdziwą muzyka języka, która poprzez osłuchanie przynosi niezwykłe efekty. Dzieci, uczące się według naszych schematów szybko opanowują angielski jako drugi język.

  Szkoła językowa Rumia

  Jako lider branży ESL (English as a Second Language) realizujemy kreatywny angielski dla dzieci w Rumii. Oferta naszej placówki przeznaczona jest dla najmłodszych już od czwartego miesiąca życia, aż po nastolatków do 19 roku życia. Posiadamy program, dostosowany do grup wiekowych oraz poziomu umiejętności. Nasi uczniowie podczas zajęć angielskiego rozwijają umiejętności interpersonalne i bawią się świetnie. Nasze aplikacje multimedialne i gry, dostępne dla uczniów sprawiają dzieciom moc frajdy i efektywnie uczą.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem