Angielski dla dzieci i młodzieży Skała - Helen Doron

789 662 052
ul. Bohaterów Września 7, 32-043 Skała

O nas

Angielski dla dzieci Skała

Interesuje Cię angielski dla 2-latka, 3-latka4-latka, 5-latka, 6-latka lub dzieci w wieku szkolnym ?

Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży Skała

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy Helen Doron zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 320 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1090 2053 0000 0001 5434 5686
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.06.2024 DOŁĄCZ DO NAS W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2024/2025!!!

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzmocnienia swoich umiejętności mówienia i myślenia po angielsku💜.
Nasi nauczyciele pomogą Ci płynnie mówić po angielsku, żartować, omówić różne tematy, nie bać się wyrazić swojej opinii, a przede wszystkim posłużyć się rzeczywistym językiem, którym mówi cały świat😍.

03.06.2024 PIKNIK RODZINNY Z HELEN DORON SKAŁA

14.06 (piątek) o godz. 16:00 zapraszamy uczniów naszej szkoły na uroczyste zakończenie roku, wspólny piknik oraz zabawy ;-)

01.06.2024 Bezpłatna lekcja pokazowa w Helen Doron Skała 💜.

🟠 7 czerwca 2024 odbędą się bezpłatne lekcje próbne
🟠To świetna okazja, aby poznać naszą szkołę, metodę nauczania, lektorów oraz ich podejście do dzieci. Zgarnij miejsce dla swojego Dziecka - napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania😊

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Skale w kwietniu 2025 r.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Września 7, 32-043 Skała

    Na czym polega metoda Helen Doron w Skale?

    Angielski dla dzieci w Skale nie musi wiązać się z nudnym powtarzaniem formułek. Wręcz przeciwnie – nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Skale gwarantuje samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych. Idealne do tego warunki stwarzają zajęcia prowadzone wyłącznie po angielsku przez lektorów doświadczonych w pracy z dziećmi. Stawiamy nacisk na pozytywne wzmocnienie, dlatego zamiast lekcji w szkolnej ławce gwarantujemy urozmaicone kursy dostosowane do wieku uczniów. W efekcie kilkulatki spędzają w naszej szkole czas na tańcu, śpiewie i grach w grupie rówieśniczej.

    Szkoła językowa Skała – wybierz Helen Doron English

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Skale to dobry wybór dla wszystkich rodziców, którym zależy na pozytywnych relacjach dziecka z pedagogiem i rówieśnikami. Dzięki filii Helen Doron English nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Skale idzie w parze z poznawaniem ważnych wartości społecznych, takich jak przyjaźń, odpowiedzialność czy troska o dobro środowiska naturalnego. Nasi uczniowie rozwijają swoje kompetencje społeczne, ucząc się między innymi zdrowej rywalizacji czy pomocy słabszym.