Angielski dla dzieci i młodzieży Skała - Helen Doron

789 662 052
ul. Bohaterów Września 7, 32-043 Skała

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Skale.

Interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka ?

Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 roku życia. Nasze kursy Helen Doron zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1090 2053 0000 0001 5434 5686
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.02.2024 FERIE Z HELEN DORON SKAŁA

Drodzy rodzice!
Ruszamy z zapisami na zajęcia zimowe (wiek 6-10) .
Zaproś też przyjaciela 😊.
Podczas ferii będziemy doskonalić swobodną komunikację w języku angielskim. Poćwiczymy naukę pisania i czytania. Każdy dzień będzie inny i wyjątkowy.
Cena za warsztaty – 850 zł za turnus.
Spędź ferie zimowe na warsztatach w Studio Helen Doron w Skale.⛄

02.02.2024 Ferie zimowe

W tym roku ferie zimowe w województwie Małopolskim przypadają w dniach 12.02-23.02.2024r.
W czasie ferii zimowych regularne zajęcia j. angielskiego nie odbywają się.
Na regularne zajęcia zapraszamy od 26 lutego.
Życzymy bezpiecznego zimowego wypoczynku!

01.02.2024 NADAL MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ! NIE ZWLEKAJ! ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ DARMOWĄ!

Mamy jeszcze wolne miejsca na angielski dla 2-latków we wtorek o godz 15:00, dla 5-latków w środy o godz 18:00, dla 7-latków we wtorki o godz 15:45, 10-latki we wtorki o godz 18:00 i czwartki o godz 16:00
Zapraszamy do zapisów do naszej szkoły Helen Doron w Skale na rok szkolny 2023 - 2024. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną lekcję pokazową .

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w Skale w kwietniu 2024 r.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Września 7, 32-043 Skała

    Na czym polega metoda Helen Doron w Skale?

    Angielski dla dzieci w Skale nie musi wiązać się z nudnym powtarzaniem formułek. Wręcz przeciwnie – nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Skale gwarantuje samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych. Idealne do tego warunki stwarzają zajęcia prowadzone wyłącznie po angielsku przez lektorów doświadczonych w pracy z dziećmi. Stawiamy nacisk na pozytywne wzmocnienie, dlatego zamiast lekcji w szkolnej ławce gwarantujemy urozmaicone kursy dostosowane do wieku uczniów. W efekcie kilkulatki spędzają w naszej szkole czas na tańcu, śpiewie i grach w grupie rówieśniczej.

    Szkoła językowa Skała – wybierz Helen Doron English

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Skale to dobry wybór dla wszystkich rodziców, którym zależy na pozytywnych relacjach dziecka z pedagogiem i rówieśnikami. Dzięki filii Helen Doron English nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Skale idzie w parze z poznawaniem ważnych wartości społecznych, takich jak przyjaźń, odpowiedzialność czy troska o dobro środowiska naturalnego. Nasi uczniowie rozwijają swoje kompetencje społeczne, ucząc się między innymi zdrowej rywalizacji czy pomocy słabszym.