Angielski dla dzieci i młodzieży Skawina - Helen Doron

575 111 345
ul. Bukowska 12E/1, 32-050 Skawina

O nas

Szkoła językowa w Skawinie prowadzi kursy angielskiego dla dzieci już od 3 miesiąca życia dostosowane do wieku oraz umiejętności uczniów.

Prowadzimy angielski dla 2 latków, 3 latków, 4 latków do 10 latków oraz młodzieży od 11 roku życia. Uczymy poprzez zabawę i  interakcję, wykorzystując platformę multimedialną oraz autorskie aplikacje i gry.

Naukę angielskiego w Skawinie prowadzimy w małych grupach, co pozwala na kontakt z każdym dzieckiem i obserwację na bierząco jego postępów.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 39 1910 1048 2124 1681 4566 0001
Oferta Oferta
KURSY WAKACYJNE

Co roku zapraszamy na WAKACJE JĘZYKOWE z elementami sztuki, sportu, zabawy i eksperymentów chemicznych! Codziennie zajęcia z angielskiego w formie jaką tygrysy lubią najbardziej - przez zabawę, muzykę, gry zespołowe. Dodatkowo warsztaty kreatywne oraz wycieczki. Wszystko w pięć niezwykłym dni.
W PROGRAMIE :
- Angielski w formie projektów edukacyjnych i zabawy
- Zajęcia kreatywnego myślenia i technik artystycznych
- Zajęcia sportowe
- Wycieczki np. do kina, parku linowego
- Konkursy

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

11.07.2024 Zajęcia języka angielskiego dla 2 i 3 latka? 🇬🇧👧👦

Zasada jest prosta, im wcześniej, tym lepiej!
Im nasza pociecha jest młodsza tym aparat mowy jest bardziej elastyczny, co umożliwia dziecku stanie się w pełni dwujęzyczne🇬🇧👧👦
Skontaktuj się z nami już dziś i zapisz swoje dziecko na pierwszą zajęcia próbne!
☎️ 575 111 345,
✉️ skawina.sekretariat@helendoron.pl

17.06.2024 Wyjątkowe Kursy Językowe! Dlaczego tak mówimy?🤔

Dlaczego nasze kursy języka angielskiego metodą Helen Doron są tak wyjątkowe?
🇬🇧✨💭🤔
Swoimi doświadczeniami uczęszczania do naszej szkoły Helen Doron w Skawinie dzielą się rodzice naszych uczniów! Skontaktuj się z nami albo odwiedź nasz facebook! 🇬🇧♥️ Chętnie umówimy się na lekcję pokazową lub pokażemy Ci co sądzą inni o naszej szkole!

17.05.2024 Zabawy grupowe w szkole językowej w Skawinie🎲♟️🧩🎯

Zabawy grupowe oraz kreatywne pomoce dydaktyczne wykorzystywane podczas nauki angielskiego w wspierają ciekawość, chęć odkrywania świata oraz nauki naszych uczniów.
🇬🇧👧👦🖍️🗺️
Nauka języka angielskiego poprzez interaktywną zabawę oraz naturalne sytuacje pomaga budować pewność siebie.
Zapisz się na bezpłatne lekcje pokazowe i poznaj szczegóły!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron w Skawinie współpracuje z innymi szkołami Helen Doron w regionie przy organizacji Egzaminów Cambridge.  Jeśli jesteś zainteresowany, aby dziecko wzięło udział w egzaminie, zadzwoń 575 111 345

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skawina

    Nauka angielskiego w szkołach Helen Doron organizowania jest w formie gier i zabaw. Dzieci podczas przygotowanych przez nauczyciela aktywności rozmawiają w języku angielskim. Metoda Helen Doron w Skawinie została opracowana w taki sposób, aby mali uczestnicy zajęć w naturalny sposób zapamiętywali i powtarzali usłyszane słowa. Zajęcia pełne są ciekawych i kreatywnych zadań w formie ruchowej, jak również w formie różnego rodzaju ćwiczeń z ilustracjami lub przedmiotami edukacyjnymi.

    Szkoła językowa Skawina

    Angielski dla dzieci w Skawinie obejmuje zajęcia zorganizowane w kameralnych grupach. Kolorowe animowane filmy, ciekawi bohaterowie oraz różnorodne zadania sprawiają, że uczniowie chętnie uczą się języka angielskiego. Chętnie też spotykają się z rówieśnikami, aby wspólnie pośpiewać, potańczyć i pobawić się w grupie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Skawinie zaprasza dzieci do spotkań i wspólnej nauki języka. Jest to świetny sposób na miłe spędzenie czasu i edukację na najwyższym poziomie.