Angielski dla dzieci i młodzieży Skawina - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Bukowska 12E/1, 32-050 Skawina

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skawina

  Nauka angielskiego w szkołach Helen Doron organizowania jest w formie gier i zabaw. Dzieci podczas przygotowanych przez nauczyciela aktywności rozmawiają w języku angielskim. Metoda Helen Doron w Skawinie została opracowana w taki sposób, aby mali uczestnicy zajęć w naturalny sposób zapamiętywali i powtarzali usłyszane słowa. Zajęcia pełne są ciekawych i kreatywnych zadań w formie ruchowej, jak również w formie różnego rodzaju ćwiczeń z ilustracjami lub przedmiotami edukacyjnymi.

  Szkoła językowa Skawina

  Angielski dla dzieci w Skawinie obejmuje zajęcia zorganizowane w kameralnych grupach. Kolorowe animowane filmy, ciekawi bohaterowie oraz różnorodne zadania sprawiają, że uczniowie chętnie uczą się języka angielskiego. Chętnie też spotykają się z rówieśnikami, aby wspólnie pośpiewać, potańczyć i pobawić się w grupie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Skawinie zaprasza dzieci do spotkań i wspólnej nauki języka. Jest to świetny sposób na miłe spędzenie czasu i edukację na najwyższym poziomie.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem