Angielski dla dzieci i młodzieży Skierniewice - Helen Doron

885 800 550
ul. Królowej Bony 25, 96-100 Skierniewice

O nas

Jesteśmy w Skierniewicach od 2003 roku.

Angielski dla dzieci

Zapraszamy na kurs na którym będziemy Twoje dziecko uczyćświata po angielsku!

Jeśli interesuje Cię angielski dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka lub dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone w języku angielskim.

Angielski dla młodzieży

Zapraszamy na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 310 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 75 1050 1924 1000 0092 5052 1243
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.05.2024 Rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny!

Już teraz możesz zapisać swoje dziecko na angielski do naszej szkoły. Zapytaj o bezpłatną lekcję pokazową.

08.10.2023 Październik miesiącem przyjaciela w naszej szkole

Zaproś na lekcję przyjaciela i razem uczcie się i bawcie po angielsku. Zaproszenie na lekcję możesz odebrać w sekretariacie lub u swojego nauczyciela.

01.10.2023 Zapisy trwają

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe w czwartek 5 października. Przyjdź i przekonaj się, że nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. Zgłoszenia na lekcje pokazowe: tel. 885 800 550

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Lekcje metodą Helen Doron przygotowują do egzaminów Cambridge dla dzieci i młodzieży. Nasze kursy dla zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+. Nasi uczniowie zdają egzaminy z bardzo dobrymi wynikami i niejednokrotnie w wieku 13 – 14 lat mogą pochwalić się  egzaminem zdanym na poziomie matury z języka angielskiego! Na lekcjach zachęcamy do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytanie dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Królowej Bony 25, 96-100 Skierniewice

NR KONTA: 75 1050 1924 1000 0092 5052 1243

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skierniewice

    Język angielski dla dzieci w Sierniewicach realizowany jest z zastosowaniem autorskich, nowoczesnych pomocy multimedialnych. Wiemy, że dzieci nie chcą się nudzić. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę zajęć języka angielskiego, uwzględniającą zabawę, kontakt z muzyką, kreatywnymi zadaniami oraz współpracą w grupie. Wybierz dla swojego dziecka efektywne nauczanie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Skierniewicach gwarantuje skuteczność. Angielski stanie się drugim językiem, używanym naturalnie.

    Szkoła językowa Skierniewice

    Swoją ofertę adresujemy do dzieci, oczekujących czegoś więcej niż standardowych zajęć w szkolnej ławce. Metoda Helen Doron w Sierniewicach oferuje więcej. Każda lekcja angielskiego jest spotkaniem z przyjaciółmi w luźnej atmosferze, sprzyjającej zapamiętywaniu. Zależy nam na tym, aby dzieci osłuchały się z angielskim słownictwem i naturalnie stosowały ten zasłyszany język. Nie ma konieczności czytania i pisania. Takie zajęcia adresujemy do najmłodszych z grup 0-2 lata i 0-3 lata oraz przedszkolaków. Dzieci szkolne i młodzież rozwijają się w inspirujących zadaniach.