Angielski dla dzieci i młodzieży Skierniewice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytanie dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Królowej Bony 25, 96-100 Skierniewice

NR KONTA: 75 1050 1924 1000 0092 5052 1243

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Skierniewice

  Język angielski dla dzieci w Sierniewicach realizowany jest z zastosowaniem autorskich, nowoczesnych pomocy multimedialnych. Wiemy, że dzieci nie chcą się nudzić. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę zajęć języka angielskiego, uwzględniającą zabawę, kontakt z muzyką, kreatywnymi zadaniami oraz współpracą w grupie. Wybierz dla swojego dziecka efektywne nauczanie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Skierniewicach gwarantuje skuteczność. Angielski stanie się drugim językiem, używanym naturalnie.

  Szkoła językowa Skierniewice

  Swoją ofertę adresujemy do dzieci, oczekujących czegoś więcej niż standardowych zajęć w szkolnej ławce. Metoda Helen Doron w Sierniewicach oferuje więcej. Każda lekcja angielskiego jest spotkaniem z przyjaciółmi w luźnej atmosferze, sprzyjającej zapamiętywaniu. Zależy nam na tym, aby dzieci osłuchały się z angielskim słownictwem i naturalnie stosowały ten zasłyszany język. Nie ma konieczności czytania i pisania. Takie zajęcia adresujemy do najmłodszych z grup 0-2 lata i 0-3 lata oraz przedszkolaków. Dzieci szkolne i młodzież rozwijają się w inspirujących zadaniach.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem