Angielski dla dzieci i młodzieży Sochaczew - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 1 maja 20, 96-500 Sochaczew

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Sochaczew

  Edukacja z zabawą? Zajęcia z angielskiego mogą być wyjątkowe. Szkoła angielskiego dla dzieci w Sochaczewie oferuje zajęcia, oparte o nowoczesne narzędzia oraz skuteczną metodę nauczania. Wyróżniamy się efektywnością. Metoda Helen Doron w Sochaczewie jest skutecznie realizowana dzięki muzyce, inspirującym zadaniom oraz współpracy w grupach. Dzięki osłuchaniu łatwo zapamiętać słowa i frazy. Po zapamiętaniu łatwo jest je zastosować. Jako lider ESL (English as a Second Language) jesteśmy przekonani, że im szybciej dziecko rozpocznie naukę, tym lepsza efektywność.

  Szkoła językowa Sochaczew

  Niezwykły angielski dla dzieci w Sochaczewie realizowany jest przy użyciu nowoczesnych technik i autorskich narzędzi. Posiadamy szereg udogodnień, dzięki którym nauka jest przyjemnością. Dzieci uwielbiają zabawę i ciągłą aktywność. Wykorzystujemy ten potencjał, aby tworzyć scenariusze niepowtarzalnych lekcji angielskiego, dopasowanych do potrzeb grupy. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem