Angielski dla dzieci i młodzieży Sopot - Helen Doron

501 106 187
ul. 23 Marca 77 C, 81-820 Sopot

O nas

Znajdujemy się na osiedlu Przylesie w Sopocie. Do dyspozycji 3 sale, poczekalnia z sekretariatem (bezpłatne Wi-Fi).
Licencjonowani Nauczyciele HDE:
Agnieszka Eysymontt- Nawrot, Dyrektor Centrum, Partner Franczyzowy
Aleksandra Słowik, Senior Teacher (20 lat praktyki)
Lindiwe Mohale, Native Speaker
Irmina Stasiak
Michał Jarzębski
Joanna Rozkwitalska

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Cennik znajduje się w sekretariacie szkoły. Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: mBank 50 1140 2017 0000 4402 0352 4535

Newsy

25.05.2022 Aktualizacja oferty wakacyjnej!

Kurs JUMP WITH JOEY Holiday! To dodatkowa atrakcja dla dzieci w wieku 5-10 lat. Zapisy do 15.06. Zapraszamy!

17.05.2022 PLAN ZAJĘĆ na rok szkolny 2022/23 - gotowy!

Zapraszamy do podpisywania umów - wysyłamy je w systemie edusky.pl. Podpisana umowa gwarantuję miejsce w grupie w kolejnym roku szkolnym.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. 23 Marca 77 C, 81-820 Sopot

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Sopot

  Na czym polega skuteczna nauka angielskiego w dziecięcych grupach? Przede wszystkim na umiejętnym wpasowaniu wiedzy w to, co dzieci uwielbiają. Nauka przez zabawę to doskonały sposób osiągania niezwykłych efektów. Angielski dla dzieci w Sopocie realizowany jest przy użyciu unikalnych narzędzi oraz nowoczesnych technologii. Nasze aplikacje oraz gry dla uczniów są atrakcyjnym sposobem na utrwalenie słownictwa. Metoda Helen Doron, którą stosujemy cechuje się zastosowaniem muzyki i zabawy w celu osłuchania i utrwalenia dźwięków.

  Szkoła językowa Sopot

  Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją. Wiemy, że każda grupa wymaga indywidualnego dopasowania oferty edukacyjnej do swoich potrzeb. Jesteśmy liderem wśród lokalnych szkół językowych dbając o szybką, efektywną naukę angielskiego przez dziecko. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Sopocie zachęca do zapoznania się z ofertą zajęć dla najmłodszych, Jeż od czwartego roku życia po młodzież do lat dziewiętnastu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem