Angielski dla dzieci i młodzieży Sopot - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 23 Marca 77 C, 81-820 Sopot

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Sopot

  Na czym polega skuteczna nauka angielskiego w dziecięcych grupach? Przede wszystkim na umiejętnym wpasowaniu wiedzy w to, co dzieci uwielbiają. Nauka przez zabawę to doskonały sposób osiągania niezwykłych efektów. Angielski dla dzieci w Sopocie realizowany jest przy użyciu unikalnych narzędzi oraz nowoczesnych technologii. Nasze aplikacje oraz gry dla uczniów są atrakcyjnym sposobem na utrwalenie słownictwa. Metoda Helen Doron, którą stosujemy cechuje się zastosowaniem muzyki i zabawy w celu osłuchania i utrwalenia dźwięków.

  Szkoła językowa Sopot

  Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją. Wiemy, że każda grupa wymaga indywidualnego dopasowania oferty edukacyjnej do swoich potrzeb. Jesteśmy liderem w ESL (English as a Second Language) dbając o szybką, efektywną naukę angielskiego przez dziecko. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Sopocie zachęca do zapoznania się z ofertą zajęć dla najmłodszych, Jeż od czwartego roku życia po młodzież do lat dziewiętnastu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem