Angielski dla dzieci i młodzieży Sosnowiec - Helen Doron

501 260 200
ul. Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec

O nas

Szanowni Rodzice!

Witamy na stronie Centrum Helen Doron w Sosnowcu.

Oferujemy zajęcia w języku angielskim dla dzieci już od 3 roku życia!

W naszej ofercie znajdziesz również angielski dla 6-latkaangielski dla 12-latka , jak również angielski dla 15-latka !

Nasi uczniowie i absolwenci to laureaci licznych konkursów językowych, z perspektywami nauki w wymarzonych szkołach średnich i uczelniach w wielu krajach świata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów dla dzieci oraz młodzieży

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 54 1140 2004 0000 3502 3365 9730 - W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz nazwę kursu
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.04.2024 🌍 Happy Earth Day! 🌍

Dzisiaj warto przypomnieć sobie, że dbając o naszą planetę, dbamy też o siebie. Zróbmy coś dobrego dla Ziemi, nawet jeśli to mały krok! 🌍💚

13.04.2024 🌟Zapraszamy do czytania🌟

Odkryj, jak rozwijać umiejętności miękkie u dzieci na zajęciach w Helen Doron, gdzie społeczne relacje i nauka języka angielskiego idą w parze, tworząc inspirującą przestrzeń rozwoju!

https://helendoron.pl/blog/rozwoj-umiejetnosci-miekkich-u-dzieci-na-zajeciach-w-helen-doron/

06.04.2024 🌟Zapraszamy do czytania🌟

Czy znasz znaczenie i różne formy bullyingu? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł, aby dowiedzieć się więcej i dowiedz się, jak możesz pomóc sobie lub innym w radzeniu sobie z tym zjawiskiem.

https://helendoron.pl/blog/bullying-co-to-jest-i-jak-na-to-reagowac/

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge Nasza szkoła w Sosnowcu posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge jak i również Cambridge Preparation Centre. Prowadzimy następujące egzaminy: Young Learners (YLE)Key English Test for Schools (KET)Preliminary English Test for Schools

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec

    Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Sosnowiec

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Sosnowcu jest miejscem przyjaznym młodym uczniom. Dzieci chętnie uczą się języka obcego. Kolorowe zeszyty ćwiczeń, ciekawe materiały dydaktyczne na zajęciach oraz organizowane przez nauczycieli zadania sprawiają, że uczniowie chętnie uczą się język angielskiego. Metoda Helen Doron w Sosnowcu zapewnia aktywny udział dzieci i młodzieży w kursach oraz dużą skuteczność w nauczaniu. Nagrania audio i video są dodatkowym elementem uzupełniającym naukę.

    Szkoła językowa Sosnowiec

    Angielski dla dzieci w Sosnowcu może być interesującym sposobem na organizację czasu dzieci i młodzieży. Dzięki wyjątkowemu podejściu nauczycieli i ich specjalnemu przeszkoleniu, uczniowie poznają język angielski w sposób naturalny wykonując różnego rodzaju zorganizowane podczas zajęć aktywności. Dzieci odpowiadają na pytania zadane przez nauczyciela oraz powtarzają usłyszane słowa. Główny nacisk kładziony jest na komunikację. Dużą wagę przykłada się również na naukę poprawnej gramatycznie i fonetycznie wymowy.