Angielski dla dzieci i młodzieży Sosnowiec - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec

  Szkoła angielskiego dla dzieci i młodzieży Sosnowiec

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Sosnowcu jest miejscem przyjaznym młodym uczniom. Dzieci chętnie uczą się języka obcego. Kolorowe zeszyty ćwiczeń, ciekawe materiały dydaktyczne na zajęciach oraz organizowane przez nauczycieli zadania sprawiają, że uczniowie chętnie uczą się język angielskiego. Metoda Helen Doron w Sosnowcu zapewnia aktywny udział dzieci i młodzieży w kursach oraz dużą skuteczność w nauczaniu. Nagrania audio i video są dodatkowym elementem uzupełniającym naukę.

  Szkoła językowa Sosnowiec

  Angielski dla dzieci w Sosnowcu może być interesującym sposobem na organizację czasu dzieci i młodzieży. Dzięki wyjątkowemu podejściu nauczycieli i ich specjalnemu przeszkoleniu, uczniowie poznają język angielski w sposób naturalny wykonując różnego rodzaju zorganizowane podczas zajęć aktywności. Dzieci odpowiadają na pytania zadane przez nauczyciela oraz powtarzają usłyszane słowa. Główny nacisk kładziony jest na komunikację. Dużą wagę przykłada się również na naukę poprawnej gramatycznie i fonetycznie wymowy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem