Angielski dla dzieci i młodzieży Śrem - Helen Doron

668 829 953
ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

O nas

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.03.2023 wielkanocna OZDOBA

Tegoroczną wielkanocną ozdobą będzie sianie owsa w specjalnie przygotowane i ozdobione przez dzieci doniczki :)
31.03.2023 tj. piątek (17:00-18:15)
cena 35 zł

13.03.2023 warsztaty MAKRAMY

30.03.2023 tj. czwartek (godz. 18:00-19:15) poznamy podstawowe wiązanie makramowe- stworzymy przepiękne Wielkanoce dzieło. Do udziału zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych !
cena 35 zł

14.02.2023 STRING ART warsztaty

24.02 godz 17:00-18:15 zapraszamy na warsztaty artystyczne metodą STRING ART. To włóczka naciągana na gwoździe czego efektem jest przepiękne rękodzieło. Zapisy już trwają!
Cena 35 zł

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Śrem

    Dzieci zasługują na wszystko, co wyjątkowe. Z tego względu opracowaliśmy skuteczną, przyjemną w odbiorze metodę nauczania języków obcych. Metoda Helen Doron w Śremie wykazuje się skutecznością oraz najwyższym poziomem przekazywanej wiedzy. Stworzone dla najmłodszych i starszych dzieci aplikacje multimedialne są sposobem na szybką, efektowną powtórkę między zajęciami. Jesteśmy grupą pasjonatów z misją efektywnego nauczania przez zabawę. Jesteśmy przekonani, że angielski szybko stanie się drugim językiem Twojego dziecka.

    Szkoła językowa Śrem

    Oferujemy angielski dla dzieci w Śremie, nasze lekcje kierujemy do dzieciaków, które lubią spędzać czas w miłej atmosferze, dobrze się bawić i ciągle być w ruchu. Szkoła angielskiego dla dzieci w Śremie nie musi być miejscem nudnym, do którego uczęszcza się z niechęcią. Skoro gry na instrumentach muzycznych można nauczyć się poprzez osłuchanie, bez znajomości zapisu nutowego, język obcy też może zostać przyswojony dzięki słuchaniu. Rozwijamy dziecięcą wyobraźnię, umiejętności i talenty, u nas nie tylko angielski jest przyswajany skutecznie i szybko. Zapraszamy dzieci i młodzież od 0 do 19 roku życia.