Angielski dla dzieci i młodzieży Śrem - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Paderewskiego 1, 63-100 Śrem

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Śrem

  Dzieci zasługują na wszystko, co wyjątkowe. Z tego względu opracowaliśmy skuteczną, przyjemną w odbiorze metodę nauczania języków obcych. Metoda Helen Doron w Śremie wykazuje się skutecznością oraz najwyższym poziomem przekazywanej wiedzy. Stworzone dla najmłodszych i starszych dzieci aplikacje multimedialne są sposobem na szybką, efektowną powtórkę między zajęciami. Jesteśmy grupą pasjonatów z misją efektywnego nauczania przez zabawę. Jesteśmy przekonani, że angielski szybko stanie się drugim językiem Twojego dziecka.

  Szkoła językowa Śrem

  Oferujemy angielski dla dzieci w Śremie, nasze lekcje kierujemy do dzieciaków, które lubią spędzać czas w miłej atmosferze, dobrze się bawić i ciągle być w ruchu. Szkoła angielskiego dla dzieci w Śremie nie musi być miejscem nudnym, do którego uczęszcza się z niechęcią. Skoro gry na instrumentach muzycznych można nauczyć się poprzez osłuchanie, bez znajomości zapisu nutowego, język obcy też może zostać przyswojony dzięki słuchaniu. Rozwijamy dziecięcą wyobraźnię, umiejętności i talenty, u nas nie tylko angielski jest przyswajany skutecznie i szybko. Zapraszamy dzieci i młodzież od 0 do 19 roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem