Angielski dla dzieci i młodzieży Śrem - Helen Doron

668 829 953
ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

O nas

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.11.2022 Świąteczne Warsztaty DIY

9.12.2022 godz. 17:00-18:30
Zarezerwuj ten termin!
To piękny czas, który wypełnimy świątecznymi ozdobami, wspólnie poznamy angielsko-świąteczne słownictwo świetnie się przy tym bawiąc!
Nie może Was zabraknąć
Zapisy drogą sms lub w sekretariacie :)

10.11.2022 Konkurs POKAŻ JAK SŁUCHASZ

Słuchasz? PERFECT!
Pokaż nam, jak sluchasz j.angielskiego !

Zrób zdjęcie/nagraj filmik i wyślij go do nas pod nr 668829953 / helendoron.srem@gmail.com

Nadsyłajcie do 30.11.2022
Czekają atrakcyjne nagrody!

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Śrem

    Dzieci zasługują na wszystko, co wyjątkowe. Z tego względu opracowaliśmy skuteczną, przyjemną w odbiorze metodę nauczania języków obcych. Metoda Helen Doron w Śremie wykazuje się skutecznością oraz najwyższym poziomem przekazywanej wiedzy. Stworzone dla najmłodszych i starszych dzieci aplikacje multimedialne są sposobem na szybką, efektowną powtórkę między zajęciami. Jesteśmy grupą pasjonatów z misją efektywnego nauczania przez zabawę. Jesteśmy przekonani, że angielski szybko stanie się drugim językiem Twojego dziecka.

    Szkoła językowa Śrem

    Oferujemy angielski dla dzieci w Śremie, nasze lekcje kierujemy do dzieciaków, które lubią spędzać czas w miłej atmosferze, dobrze się bawić i ciągle być w ruchu. Szkoła angielskiego dla dzieci w Śremie nie musi być miejscem nudnym, do którego uczęszcza się z niechęcią. Skoro gry na instrumentach muzycznych można nauczyć się poprzez osłuchanie, bez znajomości zapisu nutowego, język obcy też może zostać przyswojony dzięki słuchaniu. Rozwijamy dziecięcą wyobraźnię, umiejętności i talenty, u nas nie tylko angielski jest przyswajany skutecznie i szybko. Zapraszamy dzieci i młodzież od 0 do 19 roku życia.