Angielski dla dzieci i młodzieży Śrem - Helen Doron

668 829 953
ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

O nas

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 193 zł (Śrem i Książ Wlkp.)
Oferta Oferta

Zajęcia odbywają się w dwóch placówkach:
1. Śrem, ul. Paderewskiego 1/21
2. Książ Wlkp, Centrum Kultury ul. Zakrzewska 13
Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach kursów j. angielskiego metodą Helen Doron!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

07.02.2024 Półkolonie w Helen Doron

Teatralnie uzdolniona grupa stworzyła przepiękne przestawienie pt. Hansel and Gretel!
Więcej info na FB Angielski Helen Doron Śrem

01.01.2024 FERIE ZIMOWE

Odpoczywamy 12.02-23.02!

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Paderewskiego 1/21, 63-100 Śrem

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Śrem

    Dzieci zasługują na wszystko, co wyjątkowe. Z tego względu opracowaliśmy skuteczną, przyjemną w odbiorze metodę nauczania języków obcych. Metoda Helen Doron w Śremie wykazuje się skutecznością oraz najwyższym poziomem przekazywanej wiedzy. Stworzone dla najmłodszych i starszych dzieci aplikacje multimedialne są sposobem na szybką, efektowną powtórkę między zajęciami. Jesteśmy grupą pasjonatów z misją efektywnego nauczania przez zabawę. Jesteśmy przekonani, że angielski szybko stanie się drugim językiem Twojego dziecka.

    Szkoła językowa Śrem

    Oferujemy angielski dla dzieci w Śremie, nasze lekcje kierujemy do dzieciaków, które lubią spędzać czas w miłej atmosferze, dobrze się bawić i ciągle być w ruchu. Szkoła angielskiego dla dzieci w Śremie nie musi być miejscem nudnym, do którego uczęszcza się z niechęcią. Skoro gry na instrumentach muzycznych można nauczyć się poprzez osłuchanie, bez znajomości zapisu nutowego, język obcy też może zostać przyswojony dzięki słuchaniu. Rozwijamy dziecięcą wyobraźnię, umiejętności i talenty, u nas nie tylko angielski jest przyswajany skutecznie i szybko. Zapraszamy dzieci i młodzież od 0 do 19 roku życia.