Angielski dla dzieci i młodzieży Stalowa Wola - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

al. Jana Pawła II 2G, 37-450 Stalowa Wola

Bank PKO SA     13 1020 4939 0000 0602 0083 1883

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Stalowa Wola

  Centrum języka angielskiego Helen Doron posiada szeroki zakres kursów oraz świetnie wyszkoloną kadrę. Metoda Helen Doron w Stalowej Woli zachęca do nauki najmłodszych dzięki wesołym piosenkom, rymowankom oraz filmom animowanym przepełnionym słownictwem dopasowanym do wieku uczniów. Dzieci są angażowane przez cały czas trwania zajęć, dzięki czemu utrwalają słownictwo w sposób naturalny. Odpowiednio dopasowany program nauczania został przygotowany również dla młodzieży.

  Szkoła językowa Stalowa Wola

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Stalowej Woli organizuje kursy dla niewielkich grup – od 4 do 8 osób. Kursy zostały opracowane z myślą o dzieciach i młodzieży w każdym wieku. Angielski dla dzieci w Stalowej Woli to oferta skierowana zarówno do rodziców niemowląt, jak również dla starszych dzieci i młodzieży. Program nauczania uwzględnia możliwości uczniów, dzięki temu nauka jest szybka i skuteczna. Kameralne grupy sprawiają, że nauczyciele mają możliwość indywidualnej interakcji z każdym z uczniów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem