Angielski dla dzieci i młodzieży Stargard - Helen Doron

506 227 563
ul. Składowa 4, 73-110 Stargard
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Helen Doron Stargard jako Cambridge English Exam Preparation Centre Miło nam poinformować, że najbardziej rozpoznawane na świecie Centrum Egzaminacyjne udzieliło nam akredytacji i dołączyło do swojego grona. Intensywnie ćwiczymy i

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Składowa 4, 73-110 Stargard

    Nauka angielskiego dla dzieci-Stargard

    Zajęcia z języka angielskiego mogą być dla dziecka okazją do wspaniale spędzonego czasu w grupie rówieśniczej. Nauka to przygoda, którą odkryjemy wspólnie z Flupe i innymi pomocnikami. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Stargardzie ogromny nacisk kładzie na skuteczność i przyjazną atmosferę. Chcemy, aby dzieci na każdej lekcji odkrywały swoje możliwości i utrwalały wcześniej zapamiętane słowa. Pomaga im w tym nasza aplikacja Kangi Club oraz wiele, nowoczesnych narzędzi.

    Ciekawe zajęcia angielskiego metodą Helen Doron-Stargard

    Ciekawy angielski dla dzieci w Stargardzie to zajęcia, prowadzone z wykorzystaniem efektywnych sposobów. Metoda Helen Doron w Stargardzie wyróżnia się zapamiętywaniem poprzez osłuchanie. Dzieci od trzeciego-czwartego roku życia do lat dziewiętnastu mają okazję słuchać, utrwalać i stosować angielski podczas kreatywnych zajęć, pełnych zabawy, muzyki i interakcji rówieśniczych. Zapraszamy, efekty są zaskakujące, nauka wcale nie musi być nudna.