Angielski dla dzieci Stargard - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Składowa 4, 73-110 Stargard

  Nauka angielskiego dla dzieci-Stargard

  Zajęcia z języka angielskiego mogą być dla dziecka okazją do wspaniale spędzonego czasu w grupie rówieśniczej. Nauka to przygoda, którą odkryjemy wspólnie z Flupe i innymi pomocnikami. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Stargardzie ogromny nacisk kładzie na skuteczność i przyjazną atmosferę. Chcemy, aby dzieci na każdej lekcji odkrywały swoje możliwości i utrwalały wcześniej zapamiętane słowa. Pomaga im w tym nasza aplikacja Kangi Club oraz wiele, nowoczesnych narzędzi.

  Ciekawe zajęcia angielskiego metodą Helen Doron-Stargard

  Ciekawy angielski dla dzieci w Stargardzie to zajęcia, prowadzone z wykorzystaniem efektywnych sposobów. Metoda Helen Doron w Stargardzie wyróżnia się zapamiętywaniem poprzez osłuchanie. Dzieci od trzeciego-czwartego roku życia do lat dziewiętnastu mają okazję słuchać, utrwalać i stosować angielski podczas kreatywnych zajęć, pełnych zabawy, muzyki i interakcji rówieśniczych. Zapraszamy, efekty są zaskakujące, nauka wcale nie musi być nudna.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem