Angielski dla dzieci i młodzieży Strzelin - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Dzierżoniowska 5, 57-100 Strzelin

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Strzelin

  Znajomość języków obcych, w tym przede wszystkim znajomość języka angielskiego jest dziś niemal niezbędnym elementem w życiu młodego człowieka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Strzelinie prowadzi kursy z wykorzystaniem efektywnej metody nauczania skierowanej nawet do kilkuletnich dzieci. Technika ta opiera się na słuchaniu dialogów, piosenek i wierszyków, ale istotne jest to, że nie wymaga ona znajomości czytania ani pisania. Ważne jest natomiast zaangażowanie podczas zajęć oraz regularne słuchanie nagrań audio w domu.

  Szkoła językowa Strzelin

  Metoda Helen Doron w Strzelinie jest dowodem na to, że nauka może być przyjemna, a dziecko może zupełnie naturalnie przyswajać język obcy. Brytyjska lingwistka, która jest autorką tej metody dużo uwagi poświęciła dzieciom. Podczas obserwacji doszła do ciekawych wniosków. Mianowicie zauważyła, że zabawa jest niezbędna na wczesnym etapie rozwoju i że tę aktywność u dzieci można wykorzystać do nauki języka. Angielski dla dzieci w Strzelinie to nauka poprzez zabawę, a więc mnóstwo aktywności dla dzieci w formie zadań podczas kursu i w domu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem