Angielski dla dzieci i młodzieży Strzelin - Helen Doron

505 984 577
502 488 294
ul. Dzierżoniowska 5, 57-100 Strzelin

O nas

Zajmujemy się nauczaniem języka angielskiego metodą Helen Doron. Nasze zajęcia to coś więcej niż angielski. Doświadczeni lektorzy, którzy z pasją prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim skutecznie rozwijają potencjał, który jest w każdym dziecku. Oferujemy kursy zarówno dla maluszków jak i dla nastolatków. Już wkrótce rozpoczniemy nabór do nowych grup od września.  Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. Zapisy trwają!

Newsy

13.06.2022 Dzień wolny!

Przypominamy, że w czwartek 16 czerwca nie ma zajęć. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku:)

01.06.2022 Egzamin Cambridge

28 maja nasi uczniowie przystąpili do Egzaminów Cambridge na różnych poziomach. Zdawali egzamin Movers i Flyers. Stresik był ale wszystko poszło bardzo dobrze:) Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

25.04.2022 Długi weekend!

Przed nami wolne od zajęć. W dniach od 2-3 maja szkoła jest nieczynna. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku oraz dużo słońca:)

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole 28 maja odbyły się pierwsze Egzaminy Cambridge na poziomie A1 i A2 (Movers i Flyers). Wszyscy świetnie się spisali:)

Porozmawiajmy

ul. Dzierżoniowska 5, 57-100 Strzelin

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Strzelin

  Znajomość języków obcych, w tym przede wszystkim znajomość języka angielskiego jest dziś niemal niezbędnym elementem w życiu młodego człowieka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Strzelinie prowadzi kursy z wykorzystaniem efektywnej metody nauczania skierowanej nawet do kilkuletnich dzieci. Technika ta opiera się na słuchaniu dialogów, piosenek i wierszyków, ale istotne jest to, że nie wymaga ona znajomości czytania ani pisania. Ważne jest natomiast zaangażowanie podczas zajęć oraz regularne słuchanie nagrań audio w domu.

  Szkoła językowa Strzelin

  Metoda Helen Doron w Strzelinie jest dowodem na to, że nauka może być przyjemna, a dziecko może zupełnie naturalnie przyswajać język obcy. Brytyjska lingwistka, która jest autorką tej metody dużo uwagi poświęciła dzieciom. Podczas obserwacji doszła do ciekawych wniosków. Mianowicie zauważyła, że zabawa jest niezbędna na wczesnym etapie rozwoju i że tę aktywność u dzieci można wykorzystać do nauki języka. Angielski dla dzieci w Strzelinie to nauka poprzez zabawę, a więc mnóstwo aktywności dla dzieci w formie zadań podczas kursu i w domu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem