Angielski dla dzieci Sulechów - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Adama Mickiewicza 2 (Brzezie), 66-100 Sulechów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Sulechów

  Poszukujesz oferty edukacyjnej na wysokim poziomie? Zapraszamy do nas. Szkoła angielskiego dla dzieci w Sulechowie jest miejscem, w którym skuteczna nauka realizowana jest za pomocą zabawy, śpiewu, muzyki i ruchu. Jako lider w branży ESL (English as a Second Language) przygotowujemy unikalne, kreatywne zajęcia z muzyką, artyzmem, aktywnością i rozwijającymi zadaniami w grupach. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. W grupach wiekowych realizujemy zajęcia z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi, jak własne aplikacje i gry.

  Szkoła językowa Sulechów

  Skuteczna metoda Helen Doron w Sulechowie wiąże się z osłuchaniem. Dzieci podczas zajęć poznają słownictwo, słysząc muzykę i dialogi. Zapamiętują je i automatycznie zaczynają stosować podczas pracy w grupach. Nasza metoda stosowana jest od ponad trzydziestu lat, już 3 miliony uczniów może stwierdzić, że angielski to ich drugi język, zaraz po ojczystym. Angielski dla dzieci w Sulechowie prowadzony jest w ramach zajęć dla najmłodszych, od czwartego miesiąca życia do lat trzech, dla przedszkolaków od 3 do 6 lat, dla dzieci szkolnych od 6 do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem