Angielski dla dzieci i młodzieży Sulechów - Helen Doron

883 158 333
ul. Adama Mickiewicza 2 (Brzezie), 66-100 Sulechów
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy.
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Adama Mickiewicza 2 (Brzezie), 66-100 Sulechów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Sulechów

    Poszukujesz oferty edukacyjnej na wysokim poziomie? Zapraszamy do nas. Szkoła angielskiego dla dzieci w Sulechowie jest miejscem, w którym skuteczna nauka realizowana jest za pomocą zabawy, śpiewu, muzyki i ruchu. Jako doświadczona szkoła nauki języka przygotowujemy unikalne, kreatywne zajęcia z muzyką, artyzmem, aktywnością i rozwijającymi zadaniami w grupach. Zapraszamy dzieci w wieku od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. W grupach wiekowych realizujemy zajęcia z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi, jak własne aplikacje i gry.

    Szkoła językowa Sulechów

    Skuteczna metoda Helen Doron w Sulechowie wiąże się z osłuchaniem. Dzieci podczas zajęć poznają słownictwo, słysząc muzykę i dialogi. Zapamiętują je i automatycznie zaczynają stosować podczas pracy w grupach. Nasza metoda stosowana jest od ponad trzydziestu lat, już 3 miliony uczniów może stwierdzić, że angielski to ich drugi język, zaraz po ojczystym. Angielski dla dzieci w Sulechowie prowadzony jest w ramach zajęć dla najmłodszych, od czwartego miesiąca życia do lat trzech, dla przedszkolaków od 3 do 6 lat, dla dzieci szkolnych od 6 do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia.