Angielski dla dzieci Świdnica - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

ul. Rynek 38, 58-100 Świdnica

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Świdnica

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Świdnicy organizuje kursy prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Każde zajęcia są przygotowywane ze szczególną starannością, a podczas zajęć nauczyciele mają możliwość poświęcenia uwagi każdemu dziecku. Dodatkowo kameralne grupy sprawiają, że mali uczniowie czują się komfortowo. Angielski dla dzieci w Świdnicy to przede wszystkim praktyka – dużo czasu przeznaczonego na konwersacje, słuchanie oraz aktywności.

  Szkoła językowa Świdnica

  Metoda Helen Doron w Świdnicy to gwarancja dobrej zabawy, a jednocześnie skutecznie prowadzone zajęcia języka angielskiego. Program nauczania został opracowany z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć – jest w nim dużo zabawy, wesołych piosenek i wierszyków. W domu dzieci mogą słuchać ulubionych dialogów dzięki nagraniom audio oraz oglądać krótkie filmy animowane z bohaterami kursu w aplikacji. Lekcje dla niemowląt i małych dzieci trwają 45 minut, starsze dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach trwających 1-1,5 godziny.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem