Angielski dla dzieci i młodzieży Świdnica - Helen Doron

517 167 140
ul. Rynek 38, 58-100 Świdnica

O nas

Centrum Helen Doron English w Świdnicy powstało w 2006 r. Oferujemy kursy językowe metodą Helen Doron dla 500 dzieci w Centrum i przedszkolach, cotygodniowe zajęcia wyłącznie w języku angielskim, Kangi Club, radio Helen Doron. Organizujemy półkolonie, sleepovery, wyjazdy do Anglii, przygotowania do egzaminów Cambridge ESOL, festiwale i olimpiady. Nasi nauczyciele to profesjonalna i pełna pasji kadra. Każdy ukończył szkolenia Helen Doron Early English, które przygotowują do pracy z dziećmi.

Porozmawiajmy

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

ul. Rynek 38, 58-100 Świdnica

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Świdnica

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Świdnicy organizuje kursy prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Każde zajęcia są przygotowywane ze szczególną starannością, a podczas zajęć nauczyciele mają możliwość poświęcenia uwagi każdemu dziecku. Dodatkowo kameralne grupy sprawiają, że mali uczniowie czują się komfortowo. Angielski dla dzieci w Świdnicy to przede wszystkim praktyka – dużo czasu przeznaczonego na konwersacje, słuchanie oraz aktywności.

  Szkoła językowa Świdnica

  Metoda Helen Doron w Świdnicy to gwarancja dobrej zabawy, a jednocześnie skutecznie prowadzone zajęcia języka angielskiego. Program nauczania został opracowany z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć – jest w nim dużo zabawy, wesołych piosenek i wierszyków. W domu dzieci mogą słuchać ulubionych dialogów dzięki nagraniom audio oraz oglądać krótkie filmy animowane z bohaterami kursu w aplikacji. Lekcje dla niemowląt i małych dzieci trwają 45 minut, starsze dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach trwających 1-1,5 godziny.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem