Angielski dla dzieci i młodzieży Świdnica - Helen Doron

517 167 140
ul. Rynek 38, 58-100 Świdnica

O nas

Centrum Helen Doron English w Świdnicy powstało w 2006 r. Oferujemy kursy językowe metodą Helen Doron dla 500 dzieci w Centrum i przedszkolach, cotygodniowe zajęcia wyłącznie w języku angielskim, Kangi Club, radio Helen Doron. Organizujemy półkolonie, sleepovery, wyjazdy do Anglii, przygotowania do egzaminów Cambridge ESOL, festiwale i olimpiady. Nasi nauczyciele to profesjonalna i pełna pasji kadra. Każdy ukończył szkolenia Helen Doron Early English, które przygotowują do pracy z dziećmi.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.03.2024 Przerwa Świąteczna

Informujemy że w dniach 28.03-02.04 szkoła ma przerwę świąteczną i będzie nieczynna. Na zajęcia zapraszamy ponownie 03.04 - tj. środa :)

Cały Zespół Helen Doron English Świdnica życzy wszystkim Wesołych Świąt oraz udanego wypoczynku :)

12.02.2024 Letni Obóz na Malcie

Dla młodzieży w wieku 12-17 lat!!
Dzięki warsztatom podczas obozu uczeń nabierze większej swobody i pewności w porozumiewaniu się po angielsku z Native Speakerami.
Czas trwania obozu od 04.08 do 11.08.2024r.
Mamy jeszcze wolne miejsca!!!
Zapraszamy do zapisów :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

ul. Rynek 38, 58-100 Świdnica

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Świdnica

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Świdnicy organizuje kursy prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Każde zajęcia są przygotowywane ze szczególną starannością, a podczas zajęć nauczyciele mają możliwość poświęcenia uwagi każdemu dziecku. Dodatkowo kameralne grupy sprawiają, że mali uczniowie czują się komfortowo. Angielski dla dzieci w Świdnicy to przede wszystkim praktyka – dużo czasu przeznaczonego na konwersacje, słuchanie oraz aktywności.

    Szkoła językowa Świdnica

    Metoda Helen Doron w Świdnicy to gwarancja dobrej zabawy, a jednocześnie skutecznie prowadzone zajęcia języka angielskiego. Program nauczania został opracowany z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć – jest w nim dużo zabawy, wesołych piosenek i wierszyków. W domu dzieci mogą słuchać ulubionych dialogów dzięki nagraniom audio oraz oglądać krótkie filmy animowane z bohaterami kursu w aplikacji. Lekcje dla niemowląt i małych dzieci trwają 45 minut, starsze dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach trwających 1-1,5 godziny.